HD w UPC

faraonI

New member
Nie wiem skąd wy macie takie niskie ceny w tym UPC :(
Ja mam Max HD z nagrywarką cyfrową HD, Pakiet Premium Canal+, Fiber Power 30Mb i bulę za to co miesiąc 208,89 zł!! Teraz widzę, że weszły nowe kanały HD ale: MTVN HD, Mezzo HD, Nat Geo Wild HD mam zablokowane!! totalny shit...
 

szewol

New member
Bez reklam
Skąd masz te informacje na temat czeskiego UPC ?? Daje linka do ich oficjalnej strony z listą kanałów: Kabelová televize - Supreme

Proszę:
UPC Direct roz�řuje HD nabídku na 8 o Discovery HD a Animal Planet HD - Parabola.cz

Nie wiem skąd wy macie takie niskie ceny w tym UPC :(
Ja mam Max HD z nagrywarką cyfrową HD, Pakiet Premium Canal+, Fiber Power 30Mb i bulę za to co miesiąc 208,89 zł!! Teraz widzę, że weszły nowe kanały HD ale: MTVN HD, Mezzo HD, Nat Geo Wild HD mam zablokowane!! totalny shit...

Z promocji "Dobry wybór" ;)
tv cyfrowa Max HD z nagrywarką - 75 zł
net 25 Mb/s (być może w Wawie 30 Mb/s) - 60 zł
razem wychodzi 135 zł

Z powodu zmiany cennika Max HD pisz do UPC rezygnację i sami ci ją zaproponują ;)
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Czy już wiadomo coś na temat wprowadzenia kanałów telewizji "n" (nSport i nFilm) do UPC?

PS. W tym tygodniu czeskie UPC wprowadziło do oferty Discovery HD i Animal Planet HD.

Nie upc, tylko "upc direct". Odkodowanie kanałów z satelity to 1 klik, upchnięcie ich w kablu to już pewien kłopot. Ale jest nadzieja...
 

ozzikk

New member
Ja wczoraj właśnie wysłałem wypowiedzenie i już wieczorem miałem telefon z UPC.
Oferta:
1. Max HD z nagrywarką i internet 25Mb za 135zł lub
2. Select HD z nagrywarką i internet 25Mb za 115zł
miła Pani nic nie wspominała o opłatach za instalacje a i ja sam zapomniałem zapytać ale jak nie mówiła to pewnie nie chciała mnie zszokować :)

Cześć Pieczka, a czy te dwie oferty dostałeś przy umowie na 24 miesiące?
 

pieczka

New member
Powiem Ci ze nie wiem, nie pytalem, bo nie mialem zamiaru i tak z nimi nic juz nie podpisywac. Jezeli by sie okazalo ze na 24m-ce tym bardziej dostali by ode mnie kopniaka bo taka oferte dostaje kazdy z ulicy a nie osoba ktora korzysta z ich uslug 3 lata.
 

ozzikk

New member
Powiem Ci ze nie wiem, nie pytalem, bo nie mialem zamiaru i tak z nimi nic juz nie podpisywac. Jezeli by sie okazalo ze na 24m-ce tym bardziej dostali by ode mnie kopniaka bo taka oferte dostaje kazdy z ulicy a nie osoba ktora korzysta z ich uslug 3 lata.

No właśnie wydaje mi się, że na 2 lata, tym bardziej, że Twoja pierwsza opcja wygląda na taką oferowaną u nich w obecnej promocji.

Ja wynegocjowałem na 1 rok za 131zł pakiet Max bez nagrywarki + 15Mbps (choć mi 8Mb by starczyło - ale już nie dają tyle. Niżej już tylko 5Mb do wyboru) + jednorazowe 50zł za dekoder HD bez nagrywarki (bo obecnie mam SD), który chyba wszystkim teraz wciskają jako podstawa.

W sumie to żadna rewelacja, ale po ich podwyżce miałbym płacić 140 za Maxa bez nagrywarki + 5Mb/s.
 
Ostatnia edycja:

marcepanek

New member
Mam problem z irytującymi zakłóceniami obrazu w UPC w Krakowie. Pojawiły się chyba w okolicach stycznia, lutego. Na niektórych programach (Canal + i pochodne, Ale Kino, Kino Polska, Polsat Film) widoczna jest pikselizacja, w postaci takiego jakby osadu, "kaszy", który pojawia się w różnych miejscach ekranu i z różnym interwałem (co kilka-kilkanaście sekund). Najlepiej widoczne jest to na jednolitych powierzchniach, na przykład plansze programowe, ściany itp. Technik z UPC stwierdził, że doprowadzony sygnał jest ponadprzeciętnie dobry i uznał, że to wina kompresji stosowanej przez nadawcę, bez udziału UPC. Czy w takim razie też, zwłaszcza w Krakowie, obserwujecie takie objawy? Z jednej strony powątpiewam w ową kompresję, nie przypuszczam, żeby zwłaszcza Canal + tak oszczędzał na paśmie, poza tym te zakłócenia mają charakter zmienny, poza nimi obraz jest bardzo dobry. Z drugiej strony na telewizorze podłączonym do innego gniazdka z sygnałem analogowym, przy czasowym odkodowaniu Polsat Film te zakłócenia też były widoczne i to w bardzo silnej postaci. Z tego też powodu wykluczam wpływ dekodera HD.
Mam to samo w WAW - wczoraj np. na Dwójce, film "Anna tysiąca dni" - nalot pikseli (tak jakby jakaś kompresja zżerała obraz) - czerwony drgał po centymetrze wokół granicy kolorów, totalna kipisz. Gdy przerzuciłem się z oglądaniem tego filmu z pominięciem dekodera (cyfrowa Dwójka jest odkodowana) tego efektu nie było. Świadczy to, niestety, przeciwko dekoderowi UPC!
Poza tym faktycznie na Kino Polska, Ale Kino itp. gdzie emitują jakieś stare filmy (np. seriale na Kino Polska - tragedia!) widać tę pulsującą pikselozą nalotową, która psuje ostrość i zakłóca odbiór.
Ktoś chyba fatalnie koduje te programy do wersji cyfrowej i potem dekodowanie jest obciążone takimi efektami...
Generalnie jestem zawiedziony jakością obrazu cyfrowego UPC, często analog wygląda lepiej!
 

Fokus007

New member
Wiadomo już coś może o kolejnych, nowych kanałach w pakiecie Super HD? Kiedy się pojawią i jakie to kanały będą?
Pytam się bo zamierzam zamówić tv cyfrową z tym pakietem i nie wiem czy czekać z podpisywaniem umowy na te kanały czy nie. Bo nie wiadomo, czy nie zrobią kolejnego pakietu HD,a wtedy miałbym problem gdybym teraz podpisał umowę.
 

Robkas

New member
wczoraj dzwonilem w pewnej sprawie do upc i przy okazji zapytalem co z kanałami N,ki to pan mi powiedział cytuje:no niestety nie wyszło......jak wiadomo zawsze chodzi o pieniądze.hm to chyba dupa za przeproszeniem z pakietem N.ki
 

benk07

New member
ITI ceni swoje kanały.
Pamiętacie jak x lat temu był protest cześci kablówek, kiedy ITI podwyższyło znacznie opłaty od gniazdka za swoje kanały tematyczne i TVN24?
Były jakies krzyki, groźby, gdzieś tam czasowe wycofanie tych kanałów z ofert, ale jakoś się w końcu dogadali. Przyjdzie czas, że nSport i nFilm trafią do UPC i innych dużych kablówek. To jest zbyt dużo potencjalnej kasy do wyjęcia aby ITI zlekceważyło taki potencjał.
Ale fakt, to może trochę potrwać.
 

biopal123

New member
wczoraj dzwonilem w pewnej sprawie do upc i przy okazji zapytalem co z kanałami N,ki to pan mi powiedział cytuje:no niestety nie wyszło......jak wiadomo zawsze chodzi o pieniądze.hm to chyba dupa za przeproszeniem z pakietem N.ki
Ja bym specialnie nie wierzyl w slowa konsultanta,wrecz bardzo dziwne by bylo gdyby ponownie juz przy prawie podpsanej umowie nici wyszly i ponownie miliony ulotek z logo N poszly na przemial :) Ale w UPC takie rzeczy sa mozliwe -TVP SPORT co mial juz napewno dojsc na olimpiade 2008 a jednak niedoszedl....
 
Ostatnia edycja:
S

sojer2005

Guest
Witam,
obecnie mam najbardziej ekonomiczny pakiet cyfrowej tv (bez HD) oraz internet 7Mb/s - płace 126
teraz, w trakcie trwania umowy, chcę się zapisać ma pakiet MAX HD oraz internet 15Mb/s (plus nowy dekoder HD) za kwotę 139/m - umowa na jeden rok. Jak sądzicie: warunki finansowe raczej okej? Zastanawiałem się jeszcze czy podpiąć ten pakiet Super HD . . .
 

szewol

New member
Bez reklam
Powalcz z UPC o "Dobry wybór" czyll:
- telewizja cyfrowa MAx HD z nagrywarką za 75 zł
- Internet 25 Mb/s za 60 zł
RAZEM: 135 zł
Umowa niestety na dwa lata.
 

pieczka

New member
wyslij im wypowiedzienie na pismie i od razu dostaniesz lepsza oferte. wymowienie zawsze mozesz cofnac ale na sto procent najdalej nastepnego dnia po wyslaniu wymowienia zloza ci oferte.
 

voyagerPit

New member
A jak wygląda sytuacja kiedy mam jeszcze telefon, C+ i HBO?

to zależy jaki masz teraz telefon i na jakim Ci zależy. Jeżeli co najmniej PO GODZINACH, to proponuje skorzystać z promocji 1+1 = 3.
za MAX HD z nagrywarką + internet 25 + telefon NON-STOP zapłacisz 190zł.
na C+ i HBO są odrębne promocje i odrębne zobowiązania.
 
Do góry