HD w UPC

tomek_fcb

New member
actchris napisał:
A mnie już UPC wqrwia, tydzień temu zamówiłem zmianę neta z Turbo 15 na Fiber 30 i nikt tego nie może przepiąć do dziś (ciągle czekam) bo jakaś cipa z BOK wpisała zamówienie i tylko ona to może zlecić/zrobić.
Wczoraj gadałem z jakimś frajerem z BOK i chciałem zamówić jeszcze raz do tego spytać się o ofertę C+ i HBO i koeś mnie olał totalnie w trakcie rozmowy powiedział "dziękuję do widzenia" i się po chamsku rozłączył .....dziś jadę do centrali i składam zażalenie na tego patafiana bo cała rozmowa była nagrywana i gnidzie nie daruję niech sobie szuka innej pracy najlepiej przy budowie dróg ....
Całkowicie Cie popieram! Jeśli interesuję Cię C+ to wiem, że jest promo gdzie możesz dostać cały pakiet do końca lutego za free! Później 10miesięcy po 25zł nie jest źle :D
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
tomek_fcb napisał:
Całkowicie Cie popieram! Jeśli interesuję Cię C+ to wiem, że jest promo gdzie możesz dostać cały pakiet do końca lutego za free! Później 10miesięcy po 20zł nie jest źle :D
Nie 20 a 25 zł... reszta się zgadza.
 

yacek _b

New member
hmm , no ja sam nie wiem co o tym już mysleć , z rachunkiem dostałem ładniutka książeczkę , przedstawiającą całą ofertę UPC , strona nr. 5 wytłuszczonym drukiem sakramenckie "
Wkrótce jeszcze więcej nowych
fascynujących programów również w rozdzielczości HD !!!!
, strona nr. 9 znowu tłusty druk i " a pjat " od początku " Wkrótce w UPC jeszcze więcej kanałów w najwyższej jakości HD !

Nie wiem czy śmiać się czy płakać .... :D
 
Ostatnia edycja:

emza4

New member
Eurosport 2

Gdzie oni (UPC) piszą o tym że kasują Eurosport 2 w analogu? Przegladnąłem swoje konto, wszystkie zakładki i ani mru, mru o tym!
Chce mieć wiarygodne źródło, zagrozić odejsciem, żebym mógł wziąć 5MB za 55 zł. Teraz mam 2MB za 69 zł (-10%) i oczywiście UPC nie chce sie zgodzić zebym w trakcie trwania kontraktu zapłacił mniej:)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
emza4 napisał:
Gdzie oni (UPC) piszą o tym że kasują Eurosport 2 w analogu? Przegladnąłem swoje konto, wszystkie zakładki i ani mru, mru o tym!
Chce mieć wiarygodne źródło, zagrozić odejsciem, żebym mógł wziąć 5MB za 55 zł. Teraz mam 2MB za 69 zł (-10%) i oczywiście UPC nie chce sie zgodzić zebym w trakcie trwania kontraktu zapłacił mniej:)
Potwierdzam fakt wycofania, lecz możliwość rozwiązania umowy dotyczy tylko osób, które nie mają cyfrówki.
 

biopal123

New member
yacek _b napisał:
hmm , no ja sam nie wiem co o tym już mysleć , z rachunkiem dostałem ładniutka książeczkę , przedstawiającą całą ofertę UPC , strona nr. 5 wytłuszczonym drukiem sakramenckie "
Wkrótce jeszcze więcej nowych
fascynujących programów również w rozdzielczości HD !!!!
, strona nr. 9 znowu tłusty druk i " a pjat " od początku " Wkrótce w UPC jeszcze więcej kanałów w najwyższej jakości HD !

Nie wiem czy śmiać się czy płakać .... :D
pisza juz tak conajmniej od roku a nowycj kanalw hd jak niebylo tak niema.moze wkrotce to dlanich np.2 lata :)
 

tomek_fcb

New member

zsoi3

New member
Bez reklam
yacek _b napisał:
hmm , no ja sam nie wiem co o tym już mysleć , z rachunkiem dostałem ładniutka książeczkę , przedstawiającą całą ofertę UPC , strona nr. 5 wytłuszczonym drukiem sakramenckie "
Wkrótce jeszcze więcej nowych
fascynujących programów również w rozdzielczości HD !!!! , strona nr. 9 znowu tłusty druk i " a pjat " od początku " Wkrótce w UPC jeszcze więcej kanałów w najwyższej jakości HD !

Nie wiem czy śmiać się czy płakać .... :D

te teksty sa stare. sa tam od zawsze - nie ufaj im bo to tania podpucha ze strony UPC. :!:
 

mtbiker

New member
Pytanko

Witam serdecznie,

Ja do Was z małą prośbą o radę.
W swojej lokalizacji jestem skazany na UPC. Innego wyjścia brak. Anteny nie wystawię, bo mam zaraz blok naprzeciwko a konkurencyjnego dostawcy kablówki brak. Pytanie brzmi - czy opłaca się teraz brać UPC czy może jednak czekać na jakąś cudowną metamorfozę ich oferty? Zakładamy, że dostanę dekoder Cisco i że biorę pakiet max hd wraz z canal+. Niestety od jakichś dwóch miesięcy mam internet od nich i twierdzą, że nie załapię sie na aktualną promocję, bo to tylko dla nowych abonentów (do końca roku za free) ale chyba jednak mi się opłaci, jeśli rozwiążę aktualną umowę (dopłacam wtedy tylko abonament za pierwszy miesiąc, który miałem za free i trochę więcej za montaż, bo dali po niższej cenie, łaskawcy) i podpiszę nową? Ktoś może coś takiego przerabiał?
Wielka prośba - odpowiedzcie jak najszybciej, bo jeśli się okaże, że nie ma na co czekać, umówiłbym się w poniedziałek na montaż...

Pozdrawiam
 

yacek _b

New member
mtbiker napisał:
Witam serdecznie,

Ja do Was z małą prośbą o radę.
W swojej lokalizacji jestem skazany na UPC. Innego wyjścia brak. Anteny nie wystawię, bo mam zaraz blok naprzeciwko a konkurencyjnego dostawcy kablówki brak. Pytanie brzmi - czy opłaca się teraz brać UPC czy może jednak czekać na jakąś cudowną metamorfozę ich oferty? Zakładamy, że dostanę dekoder Cisco i że biorę pakiet max hd wraz z canal+. Niestety od jakichś dwóch miesięcy mam internet od nich i twierdzą, że nie załapię sie na aktualną promocję, bo to tylko dla nowych abonentów (do końca roku za free) ale chyba jednak mi się opłaci, jeśli rozwiążę aktualną umowę (dopłacam wtedy tylko abonament za pierwszy miesiąc, który miałem za free i trochę więcej za montaż, bo dali po niższej cenie, łaskawcy) i podpiszę nową? Ktoś może coś takiego przerabiał?
Wielka prośba - odpowiedzcie jak najszybciej, bo jeśli się okaże, że nie ma na co czekać, umówiłbym się w poniedziałek na montaż...

Pozdrawiam

Przewidzenie czy bedzie jeszcze jakaś fajna promocja w UPC to tak jakbyś przewidział 6-tkę w totka ;) , nic u niech nie jest pewne do końca .
A jestem w takiej samej jak Ty sytuacji , nie mogłem brać " talerza " bo blok mieszkalny mam kijowo ustawiony :( , mam dokładnie taki sam pakiet tv ( bez neta i fona ) jaki ty zamierzasz brać , no i plazmę 37 " nad która sie zastanawiasz ;) .
 

juzeg76

Member
yacek _b napisał:
Przewidzenie czy bedzie jeszcze jakaś fajna promocja w UPC to tak jakbyś przewidział 6-tkę w totka ;) , nic u niech nie jest pewne do końca .
A jestem w takiej samej jak Ty sytuacji , nie mogłem brać " talerza " bo blok mieszkalny mam kijowo ustawiony :( , mam dokładnie taki sam pakiet tv ( bez neta i fona ) jaki ty zamierzasz brać , no i plazmę 37 " nad która sie zastanawiasz ;) .


powiem Ci tak gdybym mial czekac na ich metamorfoze to do dzis bym siedzial na analogu .....a tak tv lcd wymogl ze i tak wzialem ich cyfrowke bo jakosc obrazu lepsza i raczej wszystko dziala ok , irytuja tylko braki w ofercie HD i te ich ciagle wciskanie kitu "bedą wkrótce" ..
pozdro
 

cooper69

New member
Ten duet (plazma Panasonic w moim wypadku TH-42PY85 + UPC HD) sprawdza się bardzo dobrze :). LCD kupiłbym tylko pod jednym warunkiem - bardzo częsta gra na konsoli lub/i wykorzystywanie równie częste telewizora jako monitora komputerowego. Poza tym LCD to kicha. Tak samo nie daj się nakręcić na FullHD jeżeli nie będziesz często używał go do powyższych zastosowań i nie masz zamiaru kupować filmów i odtwarzacza Blue Ray. Dostarczanie materiału Audio/Video na jakichkolwiek płytach uważam za przeżytek - mam ponad 100 płyt audio/video i już nie mam gdzie ich przechowywać. Dużo lepszym i wygodniejszym jest dystrybucja (np iTunes), przechowywanie jej i odtwarzanie z dysków twardych. Różnicę w jakości obrazu pomiędzy FullHD a HD szczególnie na takim małym ekranie (37") zauważysz z góra metra, tylko kto ogląda TV z takiej odległości od ekranu. Stacje TV też jeszcze dłuugo nie będą nadawać w FullHD (szczególnie u nas) bo wiąże się to z podrożeniem transmisji (cały hardware dookoła musi być o klasę lepszy żeby zapewnić bezkonfliktową transmisję ogromnej liczby danych) i większą zajętością pasma - 1 kanał FullHD zajmuje miejsce na transponderze dla 4 HD.
Co do UPC to największymi ich wadami jest brak uaktualniania oferty HD i słabe (wolno działające i czasami się wieszające) oprogramowanie w dekoderach (znam Philipsa). Poza tym jest OK, a jakość sygnału i oferta jest lepsza od dostępnej konkurencji - moi rodzice na gdańskiej żabiance mieli cyfrową Satrę (teraz ich przejęła jakaś krakowska firma) i nie dość, że dekoder był gorszy, jakość słabsza i cena wyższa to jeszcze za programy HD w najwyższym abonamencie musieli by dopłacać 25zł.

To tyle z moich półtorarocznych doświadczeń z UPC i TV.
 
Ostatnia edycja:

yacek _b

New member
mtbiker napisał:
I jak oceniasz ten duet? ;)

sprawdza się na razie znakomicie , nie mam " doła " jak niektórzy koledzy zaraz po zakupie , że mógłby być większy , miał zastapić 29 " panasa 100 Hz i służy głównie do oglądania tv na kablówce . Pokój w którym stoi ma 20 m , ale siedzę od niego max 2.5 m czasem 3m . Jestem zadowolony .
 

brodacz

Active member
Bez reklam
mtbiker napisał:
Witam serdecznie,

Ja do Was z małą prośbą o radę.
W swojej lokalizacji jestem skazany na UPC. Innego wyjścia brak. Anteny nie wystawię, bo mam zaraz blok naprzeciwko a konkurencyjnego dostawcy kablówki brak. Pytanie brzmi - czy opłaca się teraz brać UPC czy może jednak czekać na jakąś cudowną metamorfozę ich oferty? Zakładamy, że dostanę dekoder Cisco i że biorę pakiet max hd wraz z canal+. Niestety od jakichś dwóch miesięcy mam internet od nich i twierdzą, że nie załapię sie na aktualną promocję, bo to tylko dla nowych abonentów (do końca roku za free) ale chyba jednak mi się opłaci, jeśli rozwiążę aktualną umowę (dopłacam wtedy tylko abonament za pierwszy miesiąc, który miałem za free i trochę więcej za montaż, bo dali po niższej cenie, łaskawcy) i podpiszę nową? Ktoś może coś takiego przerabiał?
Wielka prośba - odpowiedzcie jak najszybciej, bo jeśli się okaże, że nie ma na co czekać, umówiłbym się w poniedziałek na montaż...

Pozdrawiam
Zapomniałes, że jest miesięczny okres wypowiedzenia. Zatem rozwiązanie umowy na net nastąpiłoby z 31.12... I może zyskasz na szybkości netu.
 

mtbiker

New member
brodacz napisał:
Zapomniałes, że jest miesięczny okres wypowiedzenia. Zatem rozwiązanie umowy na net nastąpiłoby z 31.12... I może zyskasz na szybkości netu.
Miesięczny okres wypowiedzenia? Ale ja mam net od 3 października, więc co mi to daje? Poza tym podpisałem umowę na czas określony i wtedy chyba mnie to nie dotyczy, prawda?

I przy okazji do wszystkich posiadaczy nowego Cisco - jak się on sprawuje? Nie doprowadza do szału jak sławny Philips?
 
Ostatnia edycja:

enter

New member
Cisco

Mam Cisco od trzech dni ,już raz musiałem go wyłączać z sieci, bo była fonia a brak było obrazu.Brakuje to co było w Philipsie tj. nagrywania dwóch programów jednocześnie i oglądanie trzeciego_Od razu krzyczy przełącz w stan-by-pozdrawiam enter
 

grzezak

New member
enter napisał:
Mam Cisco od trzech dni ,już raz musiałem go wyłączać z sieci, bo była fonia a brak było obrazu.Brakuje to co było w Philipsie tj. nagrywania dwóch programów jednocześnie i oglądanie trzeciego_Od razu krzyczy przełącz w stan-by-pozdrawiam enter

Mam Cisco od dwóch miesięcy i jest wszystko ok. Jedyne co mnie denerwuje to to,że nie mogę nagrywać dwóch programów jednocześnie i oglądać trzeciego.Miałem Philipsa,wielka porażka wiecznie się zawieszał i restartował.W ciągu miesiąca wymieniali mi pięć razy,aż w końcu dostałem Cisco.
 
Ostatnia edycja:

piskorski

New member
mtbiker napisał:
I przy okazji do wszystkich posiadaczy nowego Cisco - jak się on sprawuje? Nie doprowadza do szału jak sławny Philips?


Mam wrazenie ze obraz z nowego Cisco jest gorszy niz z Philipa.
Tyczy to glownie SD, chociaz moim zdaniem HD tez jest gorszy. Widac bloki z ktorych sklada sie obraz na NG, co ciezko mi zauwazyc na Philipsie.
Porownuje pomiedzy moim Cisco a kolezanki Phlilpsem.
 

jaceksobczak

New member
Czy Wasza nagrywarka ma możliwość programowania nagrywania filmów z oryginalną fonią i z napisami ?
I czy macie możliwość wgrywania zewnętrznych filmów i zdjęć np.przez USB które jest w nagrywarce ?
 
Do góry