HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
biopal123 napisał:
nie tylko TVP SPORT dla UPC to bariera nie do przejscia,ta siec od dawna niepotrafi czy niechce wprowadzic zadnego konkretnego kanalu.zenada....
Szanowny handlowcze konkurencji upc. Powstrzymaj się od tej antyreklamy bo sam stajesz się żenujący. Tylko imbecyl mając możliwość wyboru posłuchałby Twoich rad zamiast odnieść się do ich merytorycznej zawartości. To, że wszyscy czekamy na lepszą ofertę HD jest oczywiste i wynika z tego, że wszystko pozostałe juz dawno upc ma lepsze od innych. Amen.
 

ROMI64

New member
brodacz napisał:
Szanowny handlowcze konkurencji upc. Powstrzymaj się od tej antyreklamy bo sam stajesz się żenujący. Tylko imbecyl mając możliwość wyboru posłuchałby Twoich rad zamiast odnieść się do ich merytorycznej zawartości. To, że wszyscy czekamy na lepszą ofertę HD jest oczywiste i wynika z tego, że wszystko pozostałe juz dawno upc ma lepsze od innych. Amen.


Brodacz dlaczego nie szanujesz forumowiczów?
Masz jakieś kompleksy...
Po raz kolejny przeginasz:fool:
 

biopal123

New member
a na jakiej podstawie brodacz wnioskujesz iz jestem jakims handlowcem konkurencji?pewnie jestes jakims pracownikiem UPC? ja napewno niejestem zadnym tam handlowcem KONKURENCJI a tylko poprostu abonentem UPC a takiego typu jak to nazywasz"" antyreklamy "ktore zreszta nietylko ja pisze powinna zmusic wkoncu ta najwieksza siec do radykalnych zmian co do nierozwijanej od dawna oferty cyfrowej.wiec czego sie tak naprawde obawiasz???nieopisalem zreszta konkretnej innej sieci a moglbym jesli chcesz...:)
 
Ostatnia edycja:

grzybek1973

New member
witam
mam pytanie do użytkowników mediaboxów z hd i nagrywarką (tych starych)
lcd mam podpiete przez hdmi
do mediaboxa podpiołem dvd przez scart
nie działa dvd
czy musze koniecznie podłaczyc przez scart lcd z mediaboxem???
pozdrawiam
 

szymonst

New member
grzybek1973 napisał:
witam
mam pytanie do użytkowników mediaboxów z hd i nagrywarką (tych starych)
lcd mam podpiete przez hdmi
do mediaboxa podpiołem dvd przez scart
nie działa dvd
czy musze koniecznie podłaczyc przez scart lcd z mediaboxem???
pozdrawiam

A próbowałeś przepiąć DVD do drugiego złącza? U mnie pomogło.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
biopal123 napisał:
a na jakiej podstawie brodacz wnioskujesz iz jestem jakims handlowcem konkurencji?pewnie jestes jakims pracownikiem UPC? ja napewno niejestem zadnym tam handlowcem KONKURENCJI a tylko poprostu abonentem UPC a takiego typu jak to nazywasz"" antyreklamy "ktore zreszta nietylko ja pisze powinna zmusic wkoncu ta najwieksza siec do radykalnych zmian co do nierozwijanej od dawna oferty cyfrowej.wiec czego sie tak naprawde obawiasz???nieopisalem zreszta konkretnej innej sieci a moglbym jesli chcesz...:)
Na tej podstawie, że z zadziwiająca regularnością piszesz jak to wszystkim odradzasz bo nie ma nic gorszego niż oni. Gdybyś tak ja czy inni potencjalni użytkownicy zechciał problem rozgryźć merytorycznie to zauważyłbyś, że HD to JEDYNY problem upc i dla większości klientów jeszcze zupełnie nieistotny bo ilość i jakość proponowanych programów SD jest porównywalna jedynie z Vectrą a o takim necie czy telefonie inni mogą tylko pomarzyć. Mówiąc krótko za tę sama kasę upc daje znacznie więcej niż konkurenci. I dlatego ich bronię bo staram się być obiektywny.
 

ROMI64

New member
brodacz napisał:
I Ty piszesz o moich kompleksach ? Czyś przypadkiem nie z Krakowa skoro tak podkreślasz moje stoliczne pochodzenie ?

Boisz się krytyki, masz kompleksy, a poza tym to uwłaczasz i mnie i innym forumowiczom.
Dobra rada dla Ciebie: TROCHĘ WIĘCEJ POKORY I SKROMNOŚCI.:-|
 

grzybek1973

New member
nie bardzo rozumem o co afera
każdy widzi jaką oferte mają operatorzy i co podpisuje zawierając umowe
wybór jest na tyle duży że każdy znajdzie coś dla siebie
jakby wszyscy mieli takie same oferty to by była jedna sieć kablowa
(kiedyś już było tak że wszyscy mieli dwa programy i to sie niespecjalnie sprawdziło)
każda kablówka ma inną oferte żeby zagarnąć troche innych klientów do siebie
nie podoba sie upc spadam do aster i tak dalej
nie widze problemu
czytać i analizować
życze udanych wyborów i doskonałego sygnału
 

szymonst

New member
Grzybek, niektórzy ludzie zawsze znajdą powód do kłótni i wzajemnego obrażania się. Preferencje polityczne są już oklepanym tematem, sympatia bądź antypatia w stosunku do Kubicy też powoli się przejada więc panowie tutaj znaleźli sobie nowy powód - stosunek do UPC. Niedługo to na forach zaczną się spory o to czy lepsza jest Biedronka czy Żabka. Szkoda tylko, że cierpi na tym forum i jego normalni użytkownicy bo coraz trudniej jest znaleźć konkretną informację, a w poszukiwaniu kilku sensownych zdań trzeba przebić się przez wiele stron głupiej paplaniny.
 

lepp

New member
Bez reklam
To odrębny problem braku skutecznej moderacji, na tym forum.
Co do tego wątku liczę, że skończą się posty typu. "Mija miesiąc i znowu nie ma nowych kanałów", to każdy wie i nie ma po co o tym pisać. Tu czekamy na konkretne informacje, w ostateczności ciekawe plotki.
 

4pac

New member
pafelek1 napisał:
Jak Wy obecni już użytkownicy UPC widzicie zamianę ASTER na UPC ?
Ja mam UPC od roku. Jedną niewątpliwą zaletą UPC jest umowa na 12 m-cy a nie jak w Aster 2 lata (no chyba że się coś zmieniło)
Ilością kanałów HD się nie przejmuje. Szkoda tylko że nie ma TVPSport.
A no i w UPC mieli w cyfrowym radiu lepszą (jak dla mnie) ofertę... Słucham troche radia więc dla mnie to było ważne
 
Ostatnia edycja:

Cygi1

New member
Witam Koleżanki i Kolegów,
proszę o info, w miarę możliwości, jak wyglądają rzeczywiste prędkości netu w UPC. Mam w tej chwili net z konkurencji, takiej małej firmy internetowej, nic wielkiego, ot, łącze 1 Mbs. Kończy mi się umowa, chciałbym się kopsnąć do upc jako, że i tak mam tam kablówkę z pakietem max za 100 zł/m-c więc na przykładowo necik 25 Mb/s dostanę rabat 10 %. Zatem koszt to po odjęciu rabatu z całości - 71 zł brutto. W mojej obecnie używanej konkurencji dostanę za to góra 4 MB/s. No właśnie, tyle, że gość od tych 4 Mb/s wykorzystując moją ignorancję wmawia mi, że te UPC-owskie 25 Mb/s jest guzik warte, że nie gwarantują mi tam żadnych prędkości, że często gęsto nawet i 2 MB/s nie wyciągnę ... U niego zaś faktycznie jakość jest doskonała i dostaję co do bajcika tyle za ile płacę ... Poratujcie ciężko nieświadomego i powiedzcie czy tak jest czy ściema na maksa ? ;)
 
Do góry