HD w UPC

mishaq

New member
witam forumowiczów:]
od tygodnia jestem posiadaczem czarnego mediaboxa hd z hdd 250gb;]
mam małe problemo... dekoder muli + ma ograniczona listę nagrywanych kanałów które blokują następne z mojego kalendarza

tzw.. nastawiłem nagrywanie anime z axn sci fi. [ opcja nagraj wszystkie ] spoko wyszło na to że nagrało pierwsze odcinki (podobnie z hyperem i tvn hd )po czym pomimo 89% wolnego miejsca na mediabox hdd nic nie nagrywa... jakby dekoder miał ograniczoną listę nagranych kanałów w stylu nagram tyle na ile pozwala mi wyświetlacz czyli wychodzi max 15 nagran.... w tym o dziwo naruto, detektyw conan, kapitan tsubasa nagrywa sie grupowo no i sg1 seria 4 reszta jak juz pisałem.

wbiłem ręcznie nagrywanie memo "ucieczki w kosmos".. nie nagrał sie ani jeden odcinek:] jedyne co zauwazułęm to kasowanie się losowo programów które śa zastępowane nowymi..

po kija mam 250gb w dekoderze skoro soft nie daje mi możliwości nagrania wsz z mojego kalendarza:]

mam najnowszego softa:]

prosze o pomoc:] sci-fi / animo fil
 

actchris

New member
Mi nagrywa wszystko jeśli chodzi o seriale, systematycznie nagrywam Przyjaciół.


Jedynie trzeba pamiętać że jak zmienia się sezon to od nowa trzeba dać żeby nagrywał bo inaczej kończy na sezonie i nie zaczyna nowego.
 

mishaq

New member
problem z softem nagrywanie

chodziło mi o to że mam 250gb dekoderze... i jest takie problem ze 2 karty zapełniło i nawet jak nastawie recznie recordy... wali nagrywanie "rec" i wio:] nie zapisuje:]
 

juzeg76

Member
no UPC chyab jeszce nie moze dojsc do siebie po konferencji N-ki , miala byc wrzesniowa rewolucja a tu cisza ........mam nadzieje , ze przed burza
 

marsz99

New member
mishaq napisał:
chodziło mi o to że mam 250gb dekoderze... i jest takie problem ze 2 karty zapełniło i nawet jak nastawie recznie recordy... wali nagrywanie "rec" i wio:] nie zapisuje:]

może musi sobie zostawić trochę miejsca na bieżące nagrywanie kanałów które oglądasz?? podobno to 3 godz.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
juzeg76 napisał:
no UPC chyab jeszce nie moze dojsc do siebie po konferencji N-ki , miala byc wrzesniowa rewolucja a tu cisza ........mam nadzieje , ze przed burza
Od dziś są nowe dekodery PVR SD I HD. Mają na pilotach bezpośredni dostęp do radia. Więcej konkretów podam w poniedziałek, ale zapewne dociekliwi już wiedzą o co chodzi ;)
 

ryba123

New member
brodacz napisał:
Od dziś są nowe dekodery PVR SD I HD. Mają na pilotach bezpośredni dostęp do radia. Więcej konkretów podam w poniedziałek, ale zapewne dociekliwi już wiedzą o co chodzi ;)
mozna jasniej kolego podziel sie info:)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Mogę tylko dodać, że nowe piloty będą też dodawane do starych dekoderów. Tym samym zostanie zmieniony soft w starych dekoderach ale to wszystko dopiero od poniedziałku.
 

biopal123

New member
brodacz napisał:
Mogę tylko dodać, że nowe piloty będą też dodawane do starych dekoderów. Tym samym zostanie zmieniony soft w starych dekoderach ale to wszystko dopiero od poniedziałku.
ale jak mozna sie zalapac na nowe dekodery czy tez tylko piloty? :)
 

Misiek99a

New member
czekam na nowego pilota

ciekawe czy dostane nowego pilota, obecnie pilot zaczyna dopiero działać po 10 min od włączenia TV - chyba że.... zapalę światło w pokoju !!!!?, to nie żart i nie jest to odosobniony przypadek. na moją skargę po nieskutecznej wizycie serwisu, obniżono mi abonament w jednym miesiącu, ale tak oczywiście być nie może i oczekuję zmiany sprzętu lub softu (sam nie wiem) Jeśli nie - będzie następna skarga. Pasmatrim kak budiet.
 

grzybuniec

New member
Hmm ciekawe
podczas wizyty technika okazało się, że nie działa hdmi z żadnym urządzeniem, odkryliśmy to po dłuższych oględzinach i próbach wymiany dekodera.
Pomogło dopiero odłączenie i podłączenie telewizora.
Ale to wygląda trochę tak, jakby dekoder powodował takie przyblokowanie, bo tylko przy nim ten problem się pojawia.
Podobno inny klient miał problemy z zanikającym przez hdmi dźwiękiem - pomogła aktualizacja softu telewizora.
Sprawa jest naprawdę dziwna, będę próbował wymieniać tv, bo w serwisie sony przez telefon mi powiedziano, że do mojego tv jest tylko jeden soft.
 

bien

New member
ale jaja dzis w cafe futbol szef działu Polsatu sport Kmita powiedział ze wszystkie mecze na żywo znikają z Polsatu sport do Polsatu futbol wiec jak dobrze zrozumiałem możemy zapomnieć o meczach LM i LE w Polsacie sport HD. Zostanie tylko Polsat otwarty w SD..................................
 

biopal123

New member
brodacz napisał:
Od dziś są nowe dekodery PVR SD I HD. Mają na pilotach bezpośredni dostęp do radia. Więcej konkretów podam w poniedziałek, ale zapewne dociekliwi już wiedzą o co chodzi ;)
noi co z tymi konkretami?poniedzialek juz minal :)
 

pisklak46

New member
"We wtorek bylam na rozpoczeciu roku szkolnego, spotkalam ojca mego ucznia. Zaczal gadac o podziale programow tematycznych jak : muzyczne, HD, sportowe oraz o programie Viasat History( a jest taki????)Start wszystkiego ma sie ponac rozpoczac po 15 wrzesnia, zas rozbudowa trwac ma az do konca roku."

"z tym 15 września może coś być (choć skończy się pewnie jak zawsze...). Czemu tak sądzę? Moja znajoma była ostatnio w UPC podpisać nową umowę na internet (może i TV), ale kobieta w siedzibie poleciła poczekać i zjawić się właśnie po 15 września, bo mają być nowe promocje, oferty itp"

z forum.mediaswiat.pl
 

Logoth

New member
pisklak46 napisał:
Czy moze ktos zrobic zapping (zrzuty ekranowe aparatem badz wideo)
programow HD w upc aby pokazac jak z jakoscia tych programow.

wyglądają rewelacyjnie, szkoda robic fotki, ale to czyste 720p

oczywiscie az 5kanalow... szkoda gadac
 

Logoth

New member
polityka UPC polega na ostrym przedluzaniu umów przed wejściem nowych programów/prędkości itp.

także kampania reklamowa rozpocznie się PO tym jak dodadzą nowe kanały
 

juzeg76

Member
właśnie dostalem rachunek z UPC a tam ksiazeczka "dociążająca" a w niej jakie to nasze UPC jerst fajne i ile to ma super kanałow... no i oczywiscie obiecanki cacanki "Wkrótce nastepne kanaly w wysokiej rozdzielczości HD " .........w obiecywaniu to oni sa specjalisci wysokiej Klasy
 
Do góry