HD w UPC

wysio

Member
Bez reklam
Akurat to są drobne zmiany i nie trzeba być filozofem, żeby je zapamiętać. Bardziej mnie ciekawi, co z tą aktualizacją dekoderów. Niebawem koniec miesiąca, a tu nic się nie dzieje. Parę dni temu poszła aktualizacja u kogoś w rodzinie i na drugi dzień też ją wycofali...
 

TOMGDY

New member
W 90% duże lepiej jak wcześniej. Szybko, czytelnie, przemyślany układ. Generalnie duży plus !
Brakuje nadal możliwości tworzenia własnych list ulubionych. Nie można z przewodnika po programach pozbyć się kanałów których nie zaliczamy do ulubionych w tym kodowanych co jest słabe bo mamy ciąg kanałów których nie oglądamy ale program musimy oglądać i przeskakiwać po nim. Przypomnienie o nadchodzącym programie to tylko popup na 5 s. - słabo i można przeoczyć. W aplikacjach nie można utworzyć ulubionej listy. To na razie tyle - zobaczymy w jakim kierunku to się będzie rozwijać.

Pozdr
 

wysio

Member
Bez reklam
Była jakaś oficjalna informacja, że nowe oprogramowanie na Horizon ma się pojawić do końca marca? Już wielu moich znajomych dostało, a u mnie cisza. W dodatku chciał bym zobaczyć wyścig f1 z ubiegłej niedzieli, o którym zapomniałem, a przez kompa średnio mi się chce to oglądać...
 

Kasio

Member
Wczoraj miałem o ile sie nie mylę "wersja aplikacji 4.3.2" "wersja oprogramowania 0.13.142" i co ??? i Horizon dostał szału !!! ,normalnie ześwirował... a tak mi cos nie pasowało bo menu czy Program Tv właczał sie pół minuty :-o ,filmy z nagrywarki działały ale,nie można było przewinać, ani kierunkami < > ani << >>,nie działał STOP,nie wyświetlał sie pasek czasu filmu,na dole ekranu,działała tylko pauza i play,podczas klikniecia odtwarzanie lista filmów w nagrywarce zostawała na ekranie ,nie znikała automatycznie po rozpoczeciu odtwarzania itd... A co ciekawe UI wyglądem taki sam jak w 1.3.40.2 / 0.10.319. I co ? i wpadłem na pomysł recznej aktualizacji z Menu/Narzedzia/Ustawienia, klikam... "aktualizacja w toku" bla..bla..bla.. "Aktualizacja nieudana" - "niepoprawna" czy coś takiego..... i reset ....... teraz mam stary dobry :hihi: 1.3.40.2 / 0.10.319
 
Ostatnia edycja:

Pshemco

New member
Ja wczoraj rano dostalem aktualicje oprogramowania. Przestala dzialac sekcja na zadanie ale jak dzis rano sprawdzalem wszystko bylo ok. Fajnie ze dekoder dziala szybciej. Poki co wszystko jest ok.
 

Kasio

Member
Dzisiaj Horizon zaktualizował sie poprawnie i wszystko działa jak należy,Replay TV i inne nowości działają.Niestety nadal aplikacja na Windows "Horizon Go" ma problemy z ikonami stacji tv w "program TV" i przełączaniem aktualnie oglądanej pozycji na TV, działa tylko z MediaBox ,przy pozycji Horizon : "Twój dekoder nie może zostać znaleziony" ,ale zdalne nagrywania działa.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
U mnie działa bez żadnych próśb.

No właśnie dziś się przy okazji dowiedziałem, że bez dekodera Horizon żadne Replay TV nie działa bo usługa jest "dedykowana" z tym dekoderem. W domyśle czytaj , jak chcesz Replay TV to wymień obecny dekoder na Horizon.
Taki mały przymus i to mi się nie podoba, bo skoro programy poprzez Replay są gromadzone na serwerach upc to jaki problem mieć do nich dostęp z dowolnej aplikacji ?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Musisz włączyć kanał bez replaya i w opcjach włączasz ulubione. Albo przez menu programu tv, ale to chyba dłuższe rozwiązanie.
 
Do góry