HD w UPC

wertwawa

New member
przedłużenie

Witam,
posiadam pakiet upc na umowe bezterminową i chcę cos nowego i tańszego z Horizonem.

Teraz posiadam:
Pakiet Max Extra HD
Fiber Power 60 Mb/s
Minuty do wszystkich 240

Po rozmowie z działem utrzymania zaproponowali za 115zł na 24miesiace:
Max HD
telefon 240min
internet 120
dekoder Horizon bez nagrywarki

czy ktoś przedłużał umowe z takiego zestawu? Chodzi o to, że nie chce zostać nabitym i chce wyciągnąć od upc jak najwięcej za jak najmniej. Czytałem gdzieś , że za zestaw 3 usług niektórym udało sie zejść poniżej 100zł.
 
nie napisałeś ile płacisz teraz.
1. czy 115 to tyle samo co do tej pory, jeżeli tak to zyskujesz szybszy internet, pytanie czy tego potrzebujesz. Jeżeli nie pakujesz do internetu to 120 mb/s nie jest dla Ciebie bo to łącze asymetryczne.
2. prawdopodobnie nie potrzebujesz telefonu od UPC, zrezygnuj z tego i negocjuj TV z Horizonem + net - do skutku, jak napisałeś masz umowę bezterminową, kwestia "zmęczenia" z ich strony.
3. jeżeli napotkasz "ścianę" to wypowiedzenie i rejestracja usług na nowego użytkownika pod Twoim adresem, wcześniej telefony do nich co proponują dla nowych klientów, umowę może podpisać każda osoba fizyczna posiadająca zdolność do czynności prawnych w szczególności do zawierania umów cywilnoprawnych
 

wertwawa

New member
nie napisałeś ile płacisz teraz.
1. czy 115 to tyle samo co do tej pory, jeżeli tak to zyskujesz szybszy internet, pytanie czy tego potrzebujesz. Jeżeli nie pakujesz do internetu to 120 mb/s nie jest dla Ciebie bo to łącze asymetryczne.
2. prawdopodobnie nie potrzebujesz telefonu od UPC, zrezygnuj z tego i negocjuj TV z Horizonem + net - do skutku, jak napisałeś masz umowę bezterminową, kwestia "zmęczenia" z ich strony.
3. jeżeli napotkasz "ścianę" to wypowiedzenie i rejestracja usług na nowego użytkownika pod Twoim adresem, wcześniej telefony do nich co proponują dla nowych klientów, umowę może podpisać każda osoba fizyczna posiadająca zdolność do czynności prawnych w szczególności do zawierania umów cywilnoprawnych
obecnie wychodzi mi 135zl 140zl

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Theng

New member
Właśnie dostałem potwierdzenie wypowiedzenia umowy.
Jeszcze mam:
Max Extra HD z nagrywarką
60 Mb/s
telefon 240 minut (nie używam)
za 112 zł.
Chcę zejść poniżej 100zł zostając przy tym samym pakiecie tv i internecie.
Czekam na kontakt z ich strony.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Nie chodzi mi o konkretne kanały jednemu jak Tobie to pasuje i dobrze :D , drugiemu może nie pasuje :( ale zaistniała możliwość wypowiedzenia umowy. Zazwyczaj po wysłaniu wypowiedzenia operator w zamian za pozostanie ; coś ; proponuje aby zatrzymać klienta i o to mi chodzi ;).
 

nadine

New member
Cześć.
Od niedawna posiadam dekoder Horizon, i mam w związku z tym dwa pytania. Pierwsza sprawa - pilot się zawiesza. Tzn przestaje działać nagle na kilkadziesiąt sekund, po czym równie nagle zaczyna działać dalej. Zmieniałem baterie, robiłem parowanie (ileż można), bez efektu. Zdarza się tak kilka razy dziennie, czasami jest to dość upierdliwe. Ktoś tak miał, jest na to sposób domowy, czy pozostaje reklamacja ?
Druga sprawa - czy ktoś zna / czy istnieją jakieś magiczne skróty klawiszowe, aby np zmienić ścieżkę audio i napisy jednym guzikiem ? To już w starych dekoderach było prościej, bo na jednym ekranie info, jednym
przesunięciem można było to zmieniać. Teraz to jest cała masa kliknięć.
Pozdrawiam.
 

arrrken

New member
Pytanie do osób które mają UPC HORIZON.
Moja konfiguracja jest taka UPC Horizon hdmi-> tv samsung UE50H6400-> optical out-> kino domowe.
Przed aktualizacjami miałem dźwięk DD a teraz tylko PCM obojętnie na jaki kanał HD przełączę.
Macie może dźwięk DD przez kabel HDMI podłączony do tv?
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
Przecież napisałeś, że dźwięk masz puszczony optykiem. HDMI nie daje audio na kino z tv.

Wysłane poprzez Tapatalk
 

arrrken

New member
Tak optykiem ale z telewizora, a nie z dekodera horizon.
Puszczając film z usb albo smart view mam możliwość ustawienia dźwięku w telewizorze DD 5.1 albo nawet DTS 5.1
Film na usb z dźwiękiem DD 5.1 albo DTS 5.1 -> tv samsung UE50H6400-> optical out-> kino domowe (odblokowana opcja DD 5.1 albo DTS 5.1 w telewizorze).
UPC Horizon hdmi-> tv samsung UE50H6400-> optical out-> kino domowe. Tylko PCM, zablokowana opcja DD w telewizorze.(Dawniej przed aktualizacjami dekodera miałem też do wyboru DD w telewizorze)
 

Theng

New member
I dostałem.
Max Extra HD z nagrywarką, internet 60Mb/s i telefon 60 min (bez wychodziło drożej) za 95 zł.
Nie ma nic niżej :(.
Niby tylko 17zł mniej miesięcznie ale w skali roku już ładna sumka.

Mogłem jeszcze wziąć z internetem 120 Mb/s za 100zł ale mi niepotrzebny.
 

wysio

Member
Bez reklam
Dobra cena. Ja płacę 115 zł za taki pakiet z 120 Mb łączem i telefonem 240 min, z którego nie korzystam.

Wysłane poprzez Tapatalk
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Nie zgodzę się, że to dobra cena. Za 70 to co Theng policzył do ogarnięcia. Ewentualnie jak chciałby dek Horizon to max tv i FP60 za 100. Theng odstepuj od umowy i jeszcze raz negocjacje.
 

Theng

New member
Nie zgodzę się, że to dobra cena. Za 70 to co Theng policzył do ogarnięcia. Ewentualnie jak chciałby dek Horizon to max tv i FP60 za 100. Theng odstepuj od umowy i jeszcze raz negocjacje.
Hm. Dostałem RU MAX XV. Mówisz, że można niżej. To spróbuję :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry