HD w UPC

Mane

New member
mógłby ktos napisac kto juz załozyc w upc, w jaki sposób podłanczaja telewizje cyfrowa czy musza wiercic jakies nowe dziury w scianach zeby doprowadzic nowy kabel czy wykorzystuja podlaczenia z analoga, i czy jest potrzebna instalacja talerza?
 
Sorki za dłuższą nieobecność.

Wolałem mieć pewność, że będę mógł odpowiedzieć na wasze posty bez obaw, że zdradzam tajemnicę firmy. Jestem do dyspozycji, pytajcie o co chcecie i od razu dopowiadam, że cena instalacji Filipka z HD wzrosła z 50 na 200 bo ssanie było tak wielkie, iż zachodziła obawa o wyczyszczenie magazynu. Myślę, że za jakieś 2-3 m-ce będzie spokojniej i wtedy może wróci do normy. Cena instalacji SD z nagrywarką to 50 zł ale tylko u mnie (na stronce macie 100 zł). Dla nowych klientów daję 10 Mb/s + pakiet max z nagr za 134 zł przez cały okres umowy czyli rok a potem taniej !!!!!!!!! (bo internet za rok będzie tańszy;))
PS Aster miał ruszyć z HD 16.05 i nic a my też 16.05 a ruszyło sporo wcześniej...
 

dagie

New member
Handlowiecupc - mam do Ciebie pytanie: jak będzie wyglądać sprawa wymiany mediaboxa z nagrywarką na mediaboxa HD przy umowie 12. miesięcznej na pakiet max+turbo+tel. non-stop?
 

ravel

Banned
handlowiecupc napisał:
Jestem do dyspozycji, pytajcie o co chcecie i od razu dopowiadam.

Ile będzie kosztowała taka zamiana przy wszcześniejszym zamówieniu dekodera SD z nagrywarką w mixpakiecie bo mi powiedzieli na infolinii, że 10zł ale słyszałem już, że mogą rządać 200zł.
Co z Eurosportem HD, Polsatem Sport HD, nSport HD i nowymi programami w HD, czy są już jakieś informacje odnośnie terminów. Chyba nie będzie to zdrada tajemnicy firmowej skoro portale internetowe pisały już wcześniej o możliwości dołączenia tych programów do UPC
 
Ostatnia edycja:

dzikus

New member
Cześć wszystkim.
Mam takie laickie pytanie, czy tv cyfrowa moge podlaczyc tylko poprzez hdmi albo component??
Mam telewizor, ktory nie ma wyjscia hdmi (hd ready, lcd sprzed 2 lat), ma component, ale mam po componencie na stale podlaczona konsole. Jest jeszcze dvi, czy bede mogl odbierac tv cyfrowa po kablu dvi?
i drugie pytani, eczy tv cyfrowa bedzie isc po tych samych kablach, co teraz idzie analogowa??

z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 
ravel napisał:
Ile będzie kosztowała taka zamiana przy wszcześniejszym zamówieniu dekodera SD z nagrywarką w mixpakiecie bo mi powiedzieli na infolinii, że 10zł ale słyszałem już, że mogą rządać 200zł.
Co z Eurosportem HD, Polsatem Sport HD, nSport HD i nowymi programami w HD, czy są już jakieś informacje odnośnie terminów. Chyba nie będzie to zdrada tajemnicy firmowej skoro portale internetowe pisały już wcześniej o możliwości dołączenia tych programów do UPC
Skoro pisały to nie będę powtarzał...;)
 

hugo9252

Member
Jedno wielkie dziadostwo.16.05. przyszedł technik.Po rozpakowaniu pudła okazało się że nie ten dekoder(bez HD i nagrywarki),oczywiście zrezygnowałem.Mieli zadzwonić wiezorem, nie zadzwonili przez trzy dni.Wykonałem więc teleđon do UPC i okazało się że instalacja kosztuje Już 200zł zamiast 50zł.Odwołamem zamówienie-poczekam.Amiało być tak słodko.:confused:Na pohybel UPC!!:p
 

4pac

New member
handlowiecupc napisał:
... cena instalacji Filipka z HD wzrosła z 50 na 200 bo ssanie było tak wielkie, iż zachodziła obawa o wyczyszczenie magazynu....
Troche dziwne to tłumaczenie. A jak przy 200 pln też będzie ssanie z rynku to podniesiecie cenę na 500 PLN??
Handlowiec -> Czy będzie Polsat Sport HD przed rozpoczęciem Euro? Poprosze o krótką odpowiedź. (1.TAK/ 2.NIE/ 3.NIE WIEM)
 

random

New member
hugo9252 napisał:
Jedno wielkie dziadostwo.16.05. przyszedł technik.Po rozpakowaniu pudła okazało się że nie ten dekoder(bez HD i nagrywarki),oczywiście zrezygnowałem.Mieli zadzwonić wiezorem, nie zadzwonili przez trzy dni.Wykonałem więc teleđon do UPC i okazało się że instalacja kosztuje Już 200zł zamiast 50zł.Odwołamem zamówienie-poczekam.Amiało być tak słodko.:confused:Na pohybel UPC!!:p

U mnie podobna sytuacja, tylko że nie było mnie przy instalacji i teraz "cieszę się" dekoderem bez hd, a zlecenie oczywiście było na ten z hd. Od paru dni nie mogę się z nimi dogadać co w tej sytuacji proponują...:???:
 

Peek

New member
Bez reklam
A wszyscy na Aster nadają, a tu sie okazuje,że UPC wywija takie numery.

Może jeszcze ravel mi podziekuje, ze przeze mnie przedłużył wypowiedzenie w Asterze do 30.05:)
 
Ostatnia edycja:

Robkas

New member
Dekoder

Ja z kolei jestem rozczarowany samym dekoderem,co prawda wybrałem opcje podstwową bez nagrywarki i bez hd ale brak mozliwości ustawienia kolejnosci kanałów według własnego uznania mnie troche zdenerwowało.Moze i to normalne moze wydziwiam ale w polsacie cyfrowym miałem taką mozliwość i było to bardzo wygodne.TVP1-TVP2-TVP3-POLSAT-TVN itd.A w UPC nie ma takiej mozliwości.Mało tego kanały są porozrzucane od 1 do jak dobrze pamietam 700 ??Nie mozna muzycznych w kolejności sportowych tez i np bajek dla dziecka.Chcesz obejrzec cos w tv i sie zrelaksowac to zapomnij.Od 1 do 700 tzn programy so od 1 do np 20 potem przeskok np 100 do 130 potem 200 do 230 itd.
 

Marek-Browarek6

New member
4pac napisał:
Troche dziwne to tłumaczenie. A jak przy 200 pln też będzie ssanie z rynku to podniesiecie cenę na 500 PLN??
Handlowiec -> Czy będzie Polsat Sport HD przed rozpoczęciem Euro? Poprosze o krótką odpowiedź. (1.TAK/ 2.NIE/ 3.NIE WIEM)

Nie licz na to , rozmawiałem z kompetentną osobą w UPC i na razie od czerwca dojdzie tylko HBO HD. Jest też podobno nadzieja na IO w TVP HD ale to nic pewnego.
 
4pac napisał:
Troche dziwne to tłumaczenie. A jak przy 200 pln też będzie ssanie z rynku to podniesiecie cenę na 500 PLN??
Handlowiec -> Czy będzie Polsat Sport HD przed rozpoczęciem Euro? Poprosze o krótką odpowiedź. (1.TAK/ 2.NIE/ 3.NIE WIEM)
Nie wolno mi odpowiedzieć... że będzie:D
 
Robkas napisał:
Ja z kolei jestem rozczarowany samym dekoderem,co prawda wybrałem opcje podstwową bez nagrywarki i bez hd ale brak mozliwości ustawienia kolejnosci kanałów według własnego uznania mnie troche zdenerwowało.Moze i to normalne moze wydziwiam ale w polsacie cyfrowym miałem taką mozliwość i było to bardzo wygodne.TVP1-TVP2-TVP3-POLSAT-TVN itd.A w UPC nie ma takiej mozliwości.Mało tego kanały są porozrzucane od 1 do jak dobrze pamietam 700 ??Nie mozna muzycznych w kolejności sportowych tez i np bajek dla dziecka.Chcesz obejrzec cos w tv i sie zrelaksowac to zapomnij.Od 1 do 700 tzn programy so od 1 do np 20 potem przeskok np 100 do 130 potem 200 do 230 itd.
Właśnie te setki to pogrupowanie. Ponieważ kanałów będzie przybywać nie bylo sensu ustawiać ich od 1 do 100 a potem coś wciskac i zmieniac numerację pozostałych. Po zmianie softu będzie możliwość ustawiania kolejności.
 
Ostatnia edycja:

sedziwoj

New member
Może mam głupie pytanie, ale nie mogę się doczytać. UPC nadaje w standardzie DVB-T czy DVB-C?
A dokładnie czy telewizory mógł by sam sobie dekodować, aby nie musieć używać dodatkowego urządzenia.
(Ciekawe czy będzie możliwość posiadania paru telewizorów)
 
Do góry