HD w UPC

REBUS82

New member
Mam w upc wykupiony pakiet canal plus.Konczy mi sie umowa na ten pakiet wiec zadzwonilem do biura obslugi klienta z inforamacja co moga mi zaproponowac.
Pani powiedziala ze canal plus dla mnie dla osoby ktora przeduza umowe jest w cenie 29,90zl obecnie place 25zl.
W cenie 25zl canal plus jest w promocji dla nowych klientow.Jak wiec mam rozumiec w upc poszanowanie klienta ktory jest z nimi od dluzszego juz czasu skoro oferuja mi przedluzenie umowy na gorszych warunkach niz mam teraz oraz na gorszych niz dla nowych klientow.
Mam placic wiecej niz nowi klienci chociaz jestem z nimi juz kilkanascie lat.
Jak sie do tego ma dbanie o klienta w upc.
Czy wy mieliscie takie same propozycje z ich strony?
Bo mam wrazenie ze o klienta sie tutaj nie dba.
 

tomek_fcb

New member
Ja przedłużałem w kwietniu i dostałem taką samą promocję. Podziękowałem, wysłałem mailem rezygnację z paczki C+. Po tygodniu zadzwoniłem do Działu utrzymania klienta i dostałem znowu C+ w cenie 19,90 ;)
 

yacek _b

New member
Mam w upc wykupiony pakiet canal plus.Konczy mi sie umowa na ten pakiet wiec zadzwonilem do biura obslugi klienta z inforamacja co moga mi zaproponowac.
Pani powiedziala ze canal plus dla mnie dla osoby ktora przeduza umowe jest w cenie 29,90zl obecnie place 25zl.
W cenie 25zl canal plus jest w promocji dla nowych klientow.Jak wiec mam rozumiec w upc poszanowanie klienta ktory jest z nimi od dluzszego juz czasu skoro oferuja mi przedluzenie umowy na gorszych warunkach niz mam teraz oraz na gorszych niz dla nowych klientow.
Mam placic wiecej niz nowi klienci chociaz jestem z nimi juz kilkanascie lat.
Jak sie do tego ma dbanie o klienta w upc.
Czy wy mieliscie takie same propozycje z ich strony?
Bo mam wrazenie ze o klienta sie tutaj nie dba.


to samo mi zaproponowali , niech spadaja , zwłaszcza ze płaciłem 20 zł , dałem przez maila wypowiedzenie , po 4-5 dniach dzwoni kolo z BOK i proponuje paczkę C+ za 20 zł , można :???: ? Ano można . :???:
 

szewol

New member
Bez reklam
Potwierdzam...

Też na przedłużenie Canal+ zaproponowali mi 29 zł miesięcznie (obecnie płacę 19,90 zł). Podziękowałem. Wysłałem wymówienie na Canal+, po trzech dniach telefon z propozycją 19,90 zł przez 12 miesięcy. Szkoda, że od razu nie dbają o klienta tylko trzeba kombinować... Ech...
 

ramzes_1981

New member
No to jutro ostatnia szansa na dodanie TVP SPORT i TVP HD do UPC. Ktoś w komentarzach na Media 2 podał , że to tajemnica i , że kanały będą najpóźniej jutro w ofercie UPC. Ja jednak sądzę , że może być różnie. Mogą dodać , może być też tak jak przed Pekinem.
 

Wicuch

New member
większość ma eurosporty hd a my europuzony w hd.
nie napalam się ale nie powiem że dołączenie tvp sport i hd byłoby strzałem w 10 :)
 

ramzes_1981

New member
''Jutro ma się pojawić w ofercie takie mam info z dwóch źródeł, natomiast w jakim pakiecie select,max, super hd? tego nie wiem. TVN HD i POLSAT HD są dostępne już w pakiecie select więc z TVP HD powinno być podobnie ;) ''


JEDEN Z KOMENTARZY Z PORTALU MEDIA 2.
 

REBUS82

New member
Czy to ze tvp nadaje czasem w 16/9 wynika z tego iz wprowadzic zamierza tvp hd
czy z tego powodu zawsze juz bedzie 16/9 bo tvp juz chyba nadaje wszystko w 16/9?
 
Do góry