Harman Kardon Sabre SB35 ?

adamkrak1

New member
Witam

Ktoś z Was może wypowiedzieć się o soundbarze HK Sabre SB35 ?
Za kwotę 4000 próbowałem skompletować amplituner + głośniki 5.1. Ale sprzedający polecił mi ten soundbar, ze może go ściągnąć za cenę 3400pln i ze to podobno świetna cena, dobra jakość i będę zaskoczony.
Nie bardzo wiem, czy wogole prosić go o ściągnięcie i umawiać się na odsłuch. Kusi brak kabli, małe gabaryty suba.

Miało by to (soundbar lub zestaw) służyć do KD a także muzyki. Stad ta niewiara w jakość soundbara. Z drugiej strony do muzyki mam tez zestaw mini (dobry) a do tego często używam słuchawek napedzanych dedykowanym ampli sluchawkowum. Zatem jeżeli ten Harman SB35 taki dobry w KD, to mógłbym iść na kompromis.

Pozdrawiam

Adam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Cena taka sobie, co to za sklep? Jak mogą ściągnąć do posłuchania niezobowiązująco to warto spróbować.
 

adamkrak1

New member
Cena taka sobie, co to za sklep? Jak mogą ściągnąć do posłuchania niezobowiązująco to warto spróbować.

Saturn. Mogą bez zobowiązań ściągnąć. Ale wcześniej potrzebuje opinii zasięgnąć czy warto nawet przywodzić/odwozić/pakować/pisać kwity, bo jestem sceptykiem jeżeli chodzi o soundbary. Miały być głośniki Canton lub HK i do tego amplituner.

Adam
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Warto dotknąć i posłuchać, widziałem w trójmieście, wygląd rewelacja i jak zna się ograniczenia fizyczne soundbara to super pomysł na oszczędność miejsca.
W którym Saturnie taka dobra obsługa?
 

Darek_SK

New member
sarbe 35

Witam kolego ja byłem w RTV EURO AGD i oglądałem i słuchałem tego cacka i bylem pod ogromnym wrażeniem, sklep był sporych rozmiarów grało w nim wszystko dokoła ale jak sparowałem tel w puściłem muzę zagłuszył wszystko. Nie wiem jak z tv bo nie był podłączony ale podejrzewam ze rewelacja sam czaję się na niego. Opinie też ma bardzo dobre. Może ktoś zna lepszy sprzęt w tym przedziale cenowym???
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam kolego ja byłem w RTV EURO AGD i oglądałem i słuchałem tego cacka i bylem pod ogromnym wrażeniem, sklep był sporych rozmiarów grało w nim wszystko dokoła ale jak sparowałem tel w puściłem muzę zagłuszył wszystko. Nie wiem jak z tv bo nie był podłączony ale podejrzewam ze rewelacja sam czaję się na niego. Opinie też ma bardzo dobre. Może ktoś zna lepszy sprzęt w tym przedziale cenowym???
Wchodzi teraz nowość z funkcjonalnością multiroom.
https://www.youtube.com/watch?v=KkuNUIy71kI
 
Do góry