Harman Kardon avr 370

Gorylman

New member
Przyszedł do mnie dzisiaj apli i mam problem z airplay. Po paru sekundach od włączenia muzyki np. via iPad rozłącza się. Jak rozwiązać ten problem ?
 

palusik

Member
Znając się na programowaniu pod iOS mogę stwierdzić, że niekoniecznie wina jest po stronie ampli, często takie rzeczy Apple się***chrzanią, aż to wydania poprawki - a że idzie iOS 8.2 to pewnie mają co poprawiać. Nie wiem jaki masz device. Proponuje sprawdzić na innym ampli czy w ogóle to działa z Twojego iPada.
 

Gorylman

New member
wifi po routerze, z macbooka iphona i ipada zawsze to samo 1 sekunda muzyki później juz cisza muzyka idze do np 20 sec i komunikat AirPlay connection lost czy coś takiego, następnie przez parę minut nie mogę połączyć się przez AirPlay. Za każdym razem tak samo. Softy wszystkie najnowsze.

Router znajduje się piętro niżej, ale we wszystkich dobry zasięg wifi natomiast w ampli jest on na ostatniej kresce. Czy to możne powodować rozłączanie AirPlay po sekundzie ?
 
Ostatnia edycja:

Gorylman

New member
Tak próbowałem z i bez, czy wkręcona czy nie sygnał taki sam. Wydaje mi sie ze ona jest potrzebna gdy z ampli chcemy zrobić hotspota.
Po weekendzie zmienię ruter na lepszy piętro niżej a u siebie w salonie zamątuje jeszcze wzmacniacz wifi aby sygnał w ampli był na max i wtedy zobaczę co sie będzie działo.
 
Ostatnia edycja:

Maciej_S85

New member
Zrób z ampli hotspot i wtedy połącz urządzenia. Powinno działać. Bo według mnie wina jest po stronie routera/zasięgu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Gorylman

New member
Jeśli robię hotspot z ampli i podpinam sie pod jego sieć z np macbooka rownież nie działa tylko tym razem wyskakuje mi błąd ze nie można połączyć sie z ampli hk poprzez airplay. Po sieci z routera przynajmniej przez 1 sec chodzi ^^
 

pantomima

Banned
Witam . Może ktoś podrzuć link do aktualizacji softu z którego bezpośrednio bd mógł ściągnąć aktualizację na pendrive . Chwilowo nie mam stacj.internetu i ciężko mi się z tela doszukać . HK Bds 877 . Z góry dzięki jak ktoś poratuje .
 

Maciej_S85

New member
Gorylman a jaka masz wersje softu w ampli? Dziwi mnie to. Ja tak miałem jak nie dokręciłem anteny wifi.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Gorylman

New member
Najnowszy soft. Jutro spróbuje jeszcze z telefonu zrobić hotspot i podłączyć apli oraz macbooka. Zobaczymy co to bedzie. Vtunera czasem zatnie wiec to pewnie wina słabego sygnału wifi.

Zrobiłem hotspota z tel i działa airplay. Musze wzmocnić sobie sygnał w salonie :)
 
Ostatnia edycja:

SNiP3R

Member
Witam.
Dołączam do kluby szczęśliwych posiadaczy HK avr 370 :).
Mam jednak mały problem, otóż fronty napędza mi HK 3390 podłączony PreOut->MainIn.
Chciałem zastosować wzbudzenie 3390 poprzez podłączenie kabelkiem jack-jack. Zrobiłem to jak w instrukcji, czyli z avr wyjściem out, a w stereo in. Tylko to nie działa :/. Gdy włączam 370-tke, to 3390 nie uruchamia się razem z nim :/. Ktoś może wie dlaczego? Może to wina kabelka? W instrukcji pisze, ze musi być jack-jack ale "mono", cokolwiek to znaczy ;). Ja mam "zwykły" kabel jack, może musze kupić ten specjalny, mono? :p
 

SNiP3R

Member
Niestety to nie działa :/
Czyli co, muszę kupić kabel jack mono?
Jeszcze jedno, gdzie mam podpiąć kabel który idzie od avr'a 370 - do trigger out czy ir out? Bo aktualnie próbowałem i tu i tu... niestety nie działa :/
 

Macca Radza

New member
Witam.... Mój avr 370 po włączeniu przez pierwsze kilkanaście minut zanim się rozgrzeje wydaje z siebie dziwne piszczenie..... póżniej to ustaje i jest ok :) ktoś tez tak ma?
 
Do góry