Harman Kardon avr 370

astrajarek

New member
FILM tylko w napisie DTS HD-MA, TO JEST SAM dts.
uparlem się i dolo efekt. trailery ok,- jest dts hd-ma i drugi trailer true HD Z OPISEM NA PANELU AVR 370 DZIĘKI SERDECZNE
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako że dzisiaj przyjedzie do mnie ten odtwarzacz, to mam pytanie. Jak podpiąć ps3/odtwarzacz multimedialny do amplitunera przez hdmi, czy optyczny przewód. Jako że oby dwa kable przesyłają sygnał dźwiękowy to nie powinno być różnicy, tak? Jak podepnę np. ps3->amplituner->tv to żeby mieć dźwięk na tv to zawsze będę musiał mieć włączony amplituner? (w sumie głupie pytanie:D, bo sądzę, że tak)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Jako że dzisiaj przyjedzie do mnie ten odtwarzacz, to mam pytanie. Jak podpiąć ps3/odtwarzacz multimedialny do amplitunera przez hdmi, czy optyczny przewód. Jako że oby dwa kable przesyłają sygnał dźwiękowy to nie powinno być różnicy, tak? Jak podepnę np. ps3->amplituner->tv to żeby mieć dźwięk na tv to zawsze będę musiał mieć włączony amplituner? (w sumie głupie pytanie:D, bo sądzę, że tak)

Możesz ustawić opcję Through HDMI (jezeli taką masz). Wtedy amplituner, przekazuje sygnał video i audio na TV. Wtedy z głośników kina domowego dobiega cisza. Jak chcesz mieć dźwiek z głośników, wystarczy właczyć amplituner.
 

Maciej_S85

New member
Potwierdzam, 370 nie ma pass through. Podpinasz playa do ampli a ampli do tv. Optyka nie używasz, pamiętaj ze po nim więcej niż zwykły dts nie pójdzie.
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Amplituner przyszedł, jakie było moje zdziwienie po pierwszym odsłuchu. Te kolumny całkowicie inaczej grają. Niestety nie mogę zrobić autokalibracji (brak subofera):(.
Mam takie pytanie jakie kable polecicie do moich frontowych kolumn (e100)?
Jakiś czas temu wpadły w moje ręce kable głośnikowe(podpięte są do surroundów), jedna żyła miedziana, a druga srebrna. Te kable są używane w salach kinowych z certyfikatem THX. I pytanie czy będzie różnica do jakich biegunów je podepnę?
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystko pięknie skali browar sprzęt, tylko czy poprawnie ustawił wszystkie głośniki na large ?

PS. Jakie kable głośnikowe kupić do frontów?
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już po kalibracji i po korektach z forum. I jedno mozna powiedzieć różnica jest ogromna pomiedzy załączonym/wyłączonym ezset/eQ. To ustrojstwo :p zmniejszyło połacie bassu jakie wydobywało się z moich głośników, chociaż było bardzo efektowne to potrafiło męczyć po dłuższym odsłuchu. Przy tych ustawieniach wokal wychodzi na pierwszy plan. Lecz jeszcze większe było moje zdziwnienie, kiedy puściłem pierwszy raz alternatyw energy w 5.0 mozna było odrazu poczuć MOC tego sprzetu. A ja zawsze broniłem się przed słuchanie muzyki z wszystkich kolumn :)
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie przez moje e100, które jak pisałem po mojej ręcznej kalibracji, a przed automatyczną. Niszczyły moje mieszkanie basem. Teraz jest bardziej "przyjemnie" dla ucha:D
 

lechuprg

New member
A jakie głośniki frontowe mogli byście polecić do AVR 370. Najlepiej żeby zamknąć się w 2000zł. W salonie w którym będą grały to 40m2. Sprzedałem JBL E80 i potrzebuje czegoś w zamian bardziej dynamicznego z wyrazistą górą i dobrym basem. Zastanawiam się na używkami MR6 lub Boston Acoustics A250, co sądzicie?
 
Do góry