Harman Kardon avr 370

Specnaz3

New member
takie pytanie ogólne czy można trzymać amplituner we wnęce mebla (stolika RTV ) gdzie ajest luz z 3 cm z każdej strony urządzenia czy lepiej darować ten pomysł i dać na otwartej przestrzeni:) we wnęce lepiej wygląda :)
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
3 cm może być mało. Da radę zdjąć tylną ściankę w szafce rtv ? To mogłoby załatwić temat cyrkulacji powietrza...
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
takie pytanie ogólne czy można trzymać amplituner we wnęce mebla (stolika RTV ) gdzie ajest luz z 3 cm z każdej strony urządzenia czy lepiej darować ten pomysł i dać na otwartej przestrzeni:) we wnęce lepiej wygląda :)

Z tego co kojarze to 370tka ma inny zasilacz jak mój dla przykładu 255 i biedy nie będzie, choc jeśli jest możliwość dać mu więcej tlenu to na pewno się nie pogniewa :p , bo mój potrafi się nagrzać :) .Pzdr
 

Specnaz3

New member
Jak podłączyć ampliuner z Tv tak aby przy zmianie na amplitunerze źródła dźwięku na np usb, na TV był dźwięk z głośników TV
 

peterHI

New member
Jeżeli chcesz mieć dźwięk z głośników tv to musisz przełączyć wyjście dźwięku w ustawieniach audio tv


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

peterHI

New member
Witam ponownie w temacie AVR370. Tak jak kilka lat temu opisywałem na forum swoje doświadczenia po zakupie 370-ki, tak teraz czas na pytanie co zamiast? Ampli mam od premiery, więc kilka lat już minęło. Sprawował się bez zarzutu pomijając kilka drobnych wad konstrukcyjnych czy softwarowych. Niestety, ostatnio zaczął szwankować. Stoję więc przed dylematem - serwisować, czy dać sobie spokój i wymienić na coś nowszego. Po głowie chodzi mi Marantz SR5013 lub PIONEER SC-LX502. Przez te lata bardzo przyzwyczaiłem się do dźwięku, który moim zdaniem jest naprawdę świetny w połączeniu z JBL Studio 5.1 na ok 20m2 więc chciałbym aby nowy ampli grał podobnie do Harmana. Do tego kilka funkcji, które muszą być: 2xHDMI OUT, AIRPLAY, minimum 5 HDMI IN, nie słabszy niż AVR370, więc nie mniej 125W na kanał przy 8OHM na papierze, 7.1 lub 7.2.
 

peterHI

New member
Dzięki blackninja za podpowiedź. Już byłem przekonany do kupna Denon AVR-X4500H ale po Twoim poście zrobiłem rozpoznanie na temat Onkyo i Yamahy. Onkyo dla mnie odpada, nie wiem dlaczego, jakoś nie po drodze mi z tą firmą. Natomiast Yamaha jak najbardziej na tak (z opinii). Już zamówiona, niedługo wjedzie na test:) Sorry, ze nie od Ciebie ale jestem na Islandii więc musiałem coś wybrać z tutejszej oferty (cło, podatki, serwis i takie tam) do tego dostałem niezłą ofertę (na złotówki około 4500zl) więc wydaje mi się, ze i cena ok.
Tak więc z postem Harman Kardon chyba już się żegnam na zawsze, hehe
 

castel

Member
Dzięki blackninja za podpowiedź. Już byłem przekonany do kupna Denon AVR-X4500H ale po Twoim poście zrobiłem rozpoznanie na temat Onkyo i Yamahy. Onkyo dla mnie odpada, nie wiem dlaczego, jakoś nie po drodze mi z tą firmą. Natomiast Yamaha jak najbardziej na tak (z opinii). Już zamówiona, niedługo wjedzie na test:) Sorry, ze nie od Ciebie ale jestem na Islandii więc musiałem coś wybrać z tutejszej oferty (cło, podatki, serwis i takie tam) do tego dostałem niezłą ofertę (na złotówki około 4500zl) więc wydaje mi się, ze i cena ok.
Tak więc z postem Harman Kardon chyba już się żegnam na zawsze, hehe

Nie polepszysz ,lepiej Onkyo dźwiękowo bardziej porównywalne do HK.
 

birut

New member
Ja firmi HK juz tez dziekuje na zawsze.
Od poczatku piski , brak aktualizacji po wifi.
Po gwarancji zaczal sie wylaczac.
Uwazam ze moc tez slaba
Mam glosniki Monitor Audio Silver 8 plus sub Silver

Non stop amplituner na glosnosc 70% zeby dalo sie cos slyszec z roznych zrodel , jak chcialem glosno sluchac to na 90.

Ampli jeszcze działa, ale po włączeniu często się wyłącz, jakby jakiś zimny lut był bo jak go pomęcze pare razy właczajac zresztą jak sie wyłaczy to wlaczy sie sam po 1minucie to potem działa jakby sie musial nagrzac.

Domyslam sie ze lada chwila umrze.
Co wiec polecacie pod te kolumny 2.1 przyzlosciowo bedzie 5.1
 

diodak1992

New member
Witajcie mam problem z modelem AVR370 po włączeniu na panelu zaświeca się na biało przycisk i pokrętło i wyłącza się i nie da się włączyć miał ktoś taki problem juz ?
 

diodak1992

New member
Witajcie mam problem z modelem AVR370 po włączeniu na panelu zaświeca się na biało przycisk i pokrętło i wyłącza się i nie da się włączyć miał ktoś taki problem juz ?


Rozkrecilem i po odlaczeniu taśmy koło modułu wifi amplituner działa normalnie więc pewnie zwarcie jest i dlatego resetuja się i teraz jak znaleźć te zwarcie
 

Attachments

  • 15862607451928101669790907962317.jpg
    15862607451928101669790907962317.jpg
    873,6 KB · Wyś: 56
Do góry