Harman Kardon avr 370

Specnaz3

New member
Myślę,że w amplitunerze najważniejsza jest jakość dźwięku a na kolejnych pozycjach zastosowane technologie , awaryjność czy intuicyjne menu itp dylemat trwa :D
 

Maciej_S85

New member
Oczywiście, że tak. Miałem małe problemy z nim - piszczący zasilacz. Ale nie zniechęca to mnie do niego. Dla mnie gra naprawdę świetnie i mogę polecić.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Maciej_S85

New member
Dla HK - dobre stereo jak na amplituner, dobre brzmienie w kinie, dobry procesor obrazu, dużo wejść/wyjść audio/wideo, wsparcie dla 4K, wygląd.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę, że te same plusy można też dać dla Marantz-a :) Nie wiem czy ten Marantz nie jest oczko wyżej w hierarchii. avr370 to chyba odpowiednik SR5XXX. Ale to i tak nie jest najistotniejsze. Trzeba posłuchać co lepiej podejdzie.
 

Specnaz3

New member
Posłuchanie HK i Marantza w jednym sklepie Audio to cieżko trafić, a w marketach to za dużo hałasu jest , a zestawienie ich z kolumnami Pylon to juz cud :) ale poszukam możę gdzieś na śląsku się uda :))
 

Maciej_S85

New member
Jest ma Śląsku jakiś duży sklep audio o ile pamiętam. Co do plusów to faktycznie. Jakbym miał wybrać coś oprócz HK to Marantz, który też mi się podobał.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Specnaz3

New member
Byłem dziś w sklepie audio w Katowicach, jestem umówiony na odsłuch na poniedziałek , sprzedawca mało przychylnie mówił o HK AVR 370 bo stare i kiepskiej jakości , że nie są to te HK jak kiedyś . I zaproponował mi alternatywę denon x2200? i zamiast kolumn Pylon Sapphire 25 kolumny dali zensor 7 ?? co o tym sądzicie ??
 

werf

Active member
Bez reklam
Byłem dziś w sklepie audio w Katowicach, jestem umówiony na odsłuch na poniedziałek , sprzedawca mało przychylnie mówił o HK AVR 370 bo stare i kiepskiej jakości , że nie są to te HK jak kiedyś . I zaproponował mi alternatywę denon x2200? i zamiast kolumn Pylon Sapphire 25 kolumny dali zensor 7 ?? co o tym sądzicie ??

Ten sklep to salony denon się nazywa ?
 

Specnaz3

New member
to nie salon denona :D pytałem też o Maratnza sr6009 ale powiedział że od pół roku już go nie produkuja i są tylko egzemplarze po wystawowe :D bo jest nowszy model 6010 ale za ponad 5 tys zł :/ co przekracza mój budżet :) Panie Blackninja a mogę dostać linka do pańskiego sklepu ze sprzetem audio :) i oczywiscie pomoc merytoryczną :) Pylon czy dali , czy pozostać przy Hk 370?
 

Domin7

New member
Panowie mam pytanie o prawidłowe podłączenie HK AVR 370. Na chwilę obecną mam podłączony tak: kabel HDMI podłączony mam amplituner z blurey, natomiast drugim kablem HDMI z amplitunera do tv oraz optyk z amplitunera do tv. Czy według Was to jest dobre podłączenie?
 

PatyJa

New member
Witam

podepnę się pod temat.
Zastanawiam się nad zmianą amplitunera i kolumn. Obecnie mam Onkyo 606 oraz cały zestaw kina JBL E80. Najpierw chcę wymienić ampli, a później kolumny. Zastanawiam się nad używanymi ampli.

Muzyka/Kino 50/50
- z muzyki słucham jazz, soul, klasyka
Metraż niestety duży, salon z kuchnią w domku...

Zastanawiam się nad używanym Onkyo 809 bądź właśnie nad HK 370. Za cenę 1,5 - 2,0k można kupić taki sprzęt w niezłym stanie już...

Czy z tych 2 ww. któryś jest bardziejszy? Przyszłościowy? Można poznać Wasze opinie?
 

Maciej_S85

New member
Na Onkyo się nie znam to poczekaj aż jakiś użytkownik się wypowie. Co do HK to dobry ampli. Jeśli chodzi o cenę nowego to pisz do Blackninja. Może niewiele trzeba by dołożyć do nowego.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 
Do góry