Harman Kardon AVR 161 HKTS 9 albo zestaw do 3k

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Im wyższy model tym lepiej brzmi. Nie chodzi tu o bajery. X520BT sobie odpuść. To najniższy model. Minimum to Denon X1100W. Dobrą opcją jest też Cambridge Audio Azur 351R. Napisz do blackninja. Ma je w bardzo dobrej cenie. Chyba 2k.
 

RavenFHD

New member
Im wyższy model tym lepiej brzmi. Nie chodzi tu o bajery. X520BT sobie odpuść. To najniższy model. Minimum to Denon X1100W. Dobrą opcją jest też Cambridge Audio Azur 351R. Napisz do blackninja. Ma je w bardzo dobrej cenie. Chyba 2k.

Okej, wielkie dzięki za pomoc. Czekam do września, może ceny polecą w dół :)
 

RavenFHD

New member
Witam, zakupy mam już za sobą wybór padł na:
-Magnat 675 w cenie 1600zł za parę
-Onkyo 626 w cenie 1400zł używkę z półroczną gwarancją

Jak na razie stereo podłączone sposobem Bi-Amp, gra bardziej niż zadowalająco jak dla mnie, a volume odkręciłem jak na razie na 58 gdzie max to 80. Marudziłem że chce mieć bas, bas jest ! Ba żona z dołu przybiegła że wszystko się trzęsie :p
Tylko jedna rzecz mnie niepokoi, ampli ma mieć impedancje od 4ohm do 16ohm a głośniki mają napisane 4-8ohm, w ustawieniach amplitunera da się wybrać tylko opcje 4ohm albo 6ohm, narazie mam ustawione na 4ohmy ale chciałem spróbować jakby ten zestaw chodził przy ustawieniu 8ohm. Byłaby jakaś różnica ? Czy na przykład na 4ohm będzie się mniej grzał ampli niż na 8ohm ? I kwestia kabli, na niskie/średnie tony dałem kabel procab ls25 a na wysokie tony procab ls15, kable o długości 2,5metra, ten 1,5kwadrat na wysokie tony chyba nie będzie za cienki nie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry