h6700 vs h7000 vs reszta świata ;)

ncplus

Member
ncplus: z ok. 2 m z hakiem, 2,5 . Kąty dobre, nie zauwazam duzych zmian w obrazie nawet pod sporymi kątami.


Dziękuję za potwierdzenie kątów, tak mi się w sklepie wydawało, że nie ma różnić w widokach od L do P, i to mi się bardzo podoba.Chyba czas zamówić :)
Powiedz mi jeszcze, czemu skusiłeś się na 6700, a nie 6640 ? Ze względu na kształt stopy, bo nie wieszasz, czy są jakieś subtelne różnice w obudowie/pilotach, za które warto dopłacić ?
 

geo78

New member
a jak wygląda w tych samach nagrzewanie boków obudowy? w h7000 grzały tak mocno, że byłem w szoku! Nie wiem czy to przez tryb sklepowy czy nie ale omal nie parzyło w dłonie.

czy występuje taki efekt jak w toshibie DSE? podczas oglądania meczu widać przy ruchu kamery jakby coś było przed obrazem (smugi itp.).
jak z bandingiem?
 

ncplus

Member
@Karpaj

jeszcze w OleOle w tej samej cenie co w Euro namierzyłem.

Ponoć jakieś detale są w tym drugim pilocie, jutro pooglądam.
 

ataman76

New member
Kupujac ten tv nie wiedzialem ze istnieje model h6440, ale faktycznie ze wsgledu na podstawe i tak wybralbym tego.
Nie wystepuje tu efekt metnego obrazu, czy brudnnej matrycy, co mialo miejsce w toshibie. Boku grzeja sie ale tylko troche, nic szczegolnego.
 
Ostatnia edycja:

radion

New member
Witam,
Widzę, że temat trochę ucichł, więc napisze o swoim H6700 40". Żeby nie było tak różowo, to mi trafił się egzemplarz z niedoświetlonymi rogami, szczególnie widać to na jasnych statycznych scenach o jednolitym tle.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ostatnio w Samsunga się niestety pojawia. Niektórym na tym forum trzeci raz wymieniam z tego tytułu telewizor.
 

pawelll

Member
Z powodu braku plazmy na rynku prawdopodobnie też stanę przed wyborem h6400/h6700/h7000. Ceny trochę spadły teraz to 4000/4600/6000. O ile chyba warto doplacić do 6700 to różnica dalej duża do 7000. Tym bardziej że wg testu na konkurencjnym forum czerń i kąty w 7000 minimalnie gorsze.
 

dawid_1986

New member
Hej. Witam. Ja też kupiłem 55H6700 i mam niedoświetlone rogi. Czy to podlega gwarancji? Poza tym w trakcie przełączania kanałów na dekoderze za nim przejdzie z kanału na kanał jest czarne tło na którym widać szerokie jaśniejsze asy, a gdy przełączę tv na zdjęcie czarnej kartki to tego nie ma tylko w jednym czy dwóch miejscach takie jaśniejsze plamy. Ponadto jak puszczam zdjęcie białej kartki na full ekranie to wydaje mi się, że ten biały kolor miejscami jest jakby różowy. Co o tym myśleć
 

Luluś1

New member
Ja z samsungami dałem sobie spokój jak zobaczyłem na youtube jak one świecą gwarancji ci nie uwzględnią bo już ludzie pisali na forach że serwis im oddaje takie same, cluding jest nie do zniesienia w tych samsungach przereklamowane wg mnie ja szukam telewizora innej marki 55'' ale samsunga nie kupię nigdy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Clouding jest przeszkadzający.
Ale skoro klamka zapadła to pamiętaj tylko po kalibracji.
 

Iceman2003

New member
A ja mam takie pytanko bo właśnie sobie oglądam UE55H6640(MM) i UE55h6700(alegrosz) Może mi ktoś wyjaśnić jaka jest różnica między tymi dwoma modelami?

Oba mają 600MHz, podwójny tuner, micro dimming i 4rdzenia więc skąd różnica w modelu? Chodzi o podstawkę? Wymiary?
 
Ostatnia edycja:
Do góry