Gwarancja Samsunga. UWAGA!

  • Thread starter Deleted member 121090
  • Rozpoczęty

rafaa

New member
Okocz widziałem, że twoje odp. Do moich komentarzy zniknęły. Mnie też zablokują pewnie. Spoko tzn. nie chcą by ludzie rozmyślali nad takimi sprawami przy zakupie. Zakładaj nowy prodil i atakuj dalej. Co do sklepu - wiem, wiem.

Ktoś oblatany w fb z czasem mógłby zalożyć profil w stylu antync+ swego czasu. Poudzielalibyśmy się tam, nagłośniłoby się. Pokrzywdzeni sami się znajdą. Wyszłoby na jaw, ile jest pokrzywdzonych przez tą buraczaną firmę nie tylko w rtv ale i agd i sprzęcie it.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

Markcox

New member
i to już jest - moim zdaniem - jakiś konkret... jak widać, ten syfiasty proceder dotyczy w dużej mierze (ze stwierdzonych w tym temacie przypadkach) TV w rozmiarach poniżej 50". Jak lista uzupełni się o wszystkich, którzy ów fakt stwierdzili, przy podaniu bardziej szczegółowych danych, niż tylko "mam plamy", to na pewno da jakiś szerszy pogląd na sytuację
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jeszcze jedną kwestię w takim razie warto sprawdzić, czyjej produkcji jest zamontowana matryca.
Jak będę w najbliższym czasie u teściów to sprawdzę po numerze seryjnym, mają 48H6700, ale jak pisałem, na razie żadnych problemów nie zauważyłem.
 

nemko

New member
Ja jestem za założeniem pozwu zbiorowego, skoro w pojedynkę nikt nie jest w stanie wygrać z molochem. Sam mam z nimi na pieńku od dawna?!!
Nie chcę pisać co i jak bo zbyt wielu mają szpionów, tak na tym forum jak i we wszystkich prawie mediach.
Póki co nie mogę znaleźć możliwość dotarcia do samego naczalstwa, aby zaświeciło oczami za praktyki jakie odstawiają ich podwładni (z serwisami włącznie) za ich pozwoleniem.
 

krompac

New member
Za wcześnie na wnioski bo lista na razie krótka ale ciekawe, może problem dotyczy jednego typu matryc np. Samsunga. Może dlatego mimo, że modele do testów były z matrycami Samsunga potem zastąpiono je na AUO.
Mam w domu dwa 6400; czterdziestka z matrycą Samsunga miała od nowości przyciemnione rogi. Mówiło się o tym że ten typ tak ma ale może to świadczy o jakiejś wadzie-nieszczelności w tych właśnie miejscach. TV stoi koło drzwi balkonowych. Niedługo zaczną pylić rośliny. Czarno to widzę bo pamiętam jak wyglądała obudowa poprzedniego TV crt.

55tka z auo nie ma przyciemnionych rogów. Pożyjemy zobaczymy, który padnie pierwszy.

Przy okazji; wymusiłem na matce emerytce zakup tego TV tłumacząc, że może i drogi ale lepiej dołożyć i mieć coś"porządnego". Echh. Jeszcze przyjdzie czas że wróci do swojego dwudziestoletniego crtka marki Elekta, który jakoś za cholerę nie chciał się zepsuć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem za założeniem pozwu zbiorowego, skoro w pojedynkę nikt nie jest w stanie wygrać z molochem. Sam mam z nimi na pieńku od dawna?!!
Nie chcę pisać co i jak bo zbyt wielu mają szpionów, tak na tym forum jak i we wszystkich prawie mediach.
Póki co nie mogę znaleźć możliwość dotarcia do samego naczalstwa, aby zaświeciło oczami za praktyki jakie odstawiają ich podwładni (z serwisami włącznie) za ich pozwoleniem.

Niewątpliwie jest to wyjście albo zgłosić do telewizji do odpowiedniego programu..
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jakże inne są Twoje wypowiedzi w temacie Gwarancji Samsunga i Gwarancji Sony:)
Tam jak pisałem o łamaniu warunków gwarancji, to pisałeś mi że tak nie wolno i straszyłeś sądem, a tutaj do telewizji z nimi, pozew zbiorowy!
A mnie jak pisałem o Sony, to drwiąco odpisywałeś, :
,, U mnie w pracy wszyscy się dziwią, że chce Ci się jeszcze o tym pisać''.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kolos28

New member
Ja mam telewizor UE48H6700. Nie chce wchodzić w menu serwisowe ale rogi mam minimalnie przyciemnione. Po zakupie jak skręcałem stojak to zauważyłem że śrubki od obudowy były słabo dokręcone więc sam je trochę dokręciłem. Telewizor na pewno nie używany bo widziałem, że był fabrycznie zapakowany. Telewizor zakupiony w na początku marca tego roku. Nr seryjny inny niż ten co w poście @okocz
Jak na razie wszystko oki. Nawet clouding minimalny i normalnie nie zauważalny. Dopiero go dostrzegłem po wnikliwym teście i tylko dla tego że bardzo chciałem go zobaczyć. Gdybym nie czytał wątku o tym to bym go nie widział ;)

Samsung Galaxy S 5
 

nemko

New member
Panowie, jak telewizja, jaki program spróbują poruszyć temat wielkiego koncernu który im płaci za reklamy?!!
Przecież dziennikarze którzy upublicznią ten temat wylecą z pracy!!!!
Ja już swego czasu zwróciłem się do niektórych (na pewno nie wykorzystałem wszystkich możliwości bo ich nie znam) bardzo znanych i szanowanych z powodu ich "profesjonalizmu" dziennikarzy, i do dzisiaj nie mam odzewu!!!

Z nadmiaru korespondencji PRZEOCZYLI MOJEGO E-MAILA???!!!!

Litości!!!!!
 

nemko

New member
Panowie, jak telewizja, jaki program spróbują poruszyć temat wielkiego koncernu który im płaci za reklamy?!! Przecież dziennikarze którzy upublicznią ten temat wylecą z pracy!!!! Ja już swego czasu zwróciłem się do niektórych (na pewno nie wykorzystałem wszystkich możliwości bo ich nie znam) bardzo znanych i szanowanych z powodu ich "profesjonalizmu" dziennikarzy, i do dzisiaj nie mam odzewu!!! Z nadmiaru korespondencji PRZEOCZYLI MOJEGO E-MAILA???!!!! Litości!!!!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakże inne są Twoje wypowiedzi w temacie Gwarancji Samsunga i Gwarancji Sony:)
Tam jak pisałem o łamaniu warunków gwarancji, to pisałeś mi że tak nie wolno i straszyłeś sądem, a tutaj do telewizji z nimi, pozew zbiorowy!
A mnie jak pisałem o Sony, to drwiąco odpisywałeś, :
,, U mnie w pracy wszyscy się dziwią, że chce Ci się jeszcze o tym pisać''.

Zupełnie co innego miałem na myśli - ale nie istotne bo pięćdziesiąty raz nie będę tłumaczył (nie tylko ja Ci to tłumaczyłem) - zresztą już kilka osób prosiło o przestanie polemiki między nami - więc trzeba ludzi szanować... bo to i tak nie zmieni postaci rzeczy że inaczej myślimy i inaczej do życia podchodzimy z czego ja osobiście się cieszę.

Natomiast już żeby w temacie być to odnośnie telewizji i pozwu zbiorowego już pisałem - widać nie dokładnie czytasz.. ale tak jak Koledzy piszą jest chyba mała szansa na to że telewizja chciała się taką sprawą zająć ..... z wiadomych już przyczyn.. i dużo racji Koledzy mają w tym co piszą odnośnie tego aspektu.
Co do pozwu zbiorowego jest to jakiś pomysł, ale to co pisałem już kiedyś tutaj, że w ostatnim czasie jeden z Sądów oddalił pozew zbiorowy w sprawie tzw. frankowiczów i kazał składać pozwy indywidualnie.. I patrząc obiektywnie na to ile tam było osób, jakie kwoty w chodziły w grę i jak sprawa była nagłośniona w mediach to też może okazać się, że w tym wypadku nie wypali. Nie mówiąc o tym że "na razie" tych usterek tutaj na forum jest około 6 na maxa, a pozew zbiorowy nie wiem ale chyba musi więcej osób zawierać.... ale to jest do sprawdzenia.

Niewątpliwie jeśli sklep odmówi naprawy lub wymiany tv to zostaje w tym wypadku Sąd o ile ktoś będzie chciał z tego korzystać...

Ale tak jak napisałem wcześniej tak przypomnę Tobie raz jeszcze zacytuje co napisałem w stosunku do Twojej osoby i Twojej deklaracji:

"Ale tak jak kiedyś napisałem jeśli cokolwiek mi się stanie z jakimś urządzeniem rtv to idę do Sądu i zgodnie z tym co tutaj na forum powiedziałeś że 50% pokrywasz wszystkich kosztów powalczymy w Sądzie i zobaczymy ile to jesteśmy w stanie zrobić. Zobaczysz ile kosztuje Prawnik dobry w Wawie ekspertyzy itp. Wszystkie Twoje posty sobie skopiowałem, wydrukowałem odnośnie twoich deklaracji ( tak jak doradził mi prawnik z pracy)- specjalnie dla Ciebie to zrobię. Bo sam jestem bardzo ciekawy ile zwykły śmiertelnik może zwojować ze Sprzedawcą - czy też z firmą X, bo tego nie wie nikt kto będzie stał za takim dużym Sprzedawcą jak np. jeden z naszych marketów ... Bo żadna firma rtv nie będzie chciała walczyć z jednym z takich Sprzedawców, którzy dla nich sprzedają tysiące ich wyrobów.
Masz to jak w banku tylko coś mi się musi rozwalić w ciągu dwóch lat, a Sprzedawca nie uzna mojej reklamacji. A ja słowa dotrzymuje."
 
Ostatnia edycja:

dj.doc

New member
Ja mam telewizor UE48H6700. Nie chce wchodzić w menu serwisowe ale rogi mam minimalnie przyciemnione. Po zakupie jak skręcałem stojak to zauważyłem że śrubki od obudowy były słabo dokręcone więc sam je trochę dokręciłem. Telewizor na pewno nie używany bo widziałem, że był fabrycznie zapakowany. Telewizor zakupiony w na początku marca tego roku. Nr seryjny inny niż ten co w poście @okocz
Jak na razie wszystko oki. Nawet clouding minimalny i normalnie nie zauważalny. Dopiero go dostrzegłem po wnikliwym teście i tylko dla tego że bardzo chciałem go zobaczyć. Gdybym nie czytał wątku o tym to bym go nie widział ;)

Samsung Galaxy S 5
Witam.
Numer seryjny z pewnością masz inny.
Podaj jeśli możesz 8 i 9 pozycję z tego numeru.
Pozdrawiam

Lista :
kol. rafaa:
H6700 - 48 - h0wt3slf500480d ( wychodzi mi maj 2014 ), matryca Samsung
kol. marcopolo26:
H6400 - 48 - data zakupu październik 2014
kol. lukasz177:
F6400 - 46 - po 9 miesiącach od daty zakupu
kol. makr:
H6400 - 48
kol. maroko:
F6320 - 46 - po 7 miesiącach od daty zakupu, wg nr. seryjnego data produkcji maj 2014
Okocz
F6320 - 46 - po 12 miesiącach od daty zakupu
 
Ostatnia edycja:

Kolos28

New member
Dzięki za zainteresowanie ;)

A może rzeczywiście wszystko zależy jak kto dba o sprzęt? Ja swój czyszę z kurzu codziennie :)

Samsung Galaxy S 5
 

rafaa

New member
Euro mi odpisało na moją reklamację z tytułu niezgodności. W skrócie - pałuj się frajerze. Nie dziwi mnie to, miałem chwilę słabości, że kupiłem tv w tym dziadowskim sklepie. Mimo wszystko odwołanie im posłałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

dj.doc

New member
Dzięki za zainteresowanie ;)

A może rzeczywiście wszystko zależy jak kto dba o sprzęt? Ja swój czyszę z kurzu codziennie :)

Samsung Galaxy S 5
Witam.
Na pewno dbałość o sprzęt ma w pewnym stopniu wpływ na jego funkcjonowanie i to jest fakt.
Nikt jednak w gwarancji nie pisze: " Telewizor powinien być wycierany codziennie ściereczką elektrostatyczną, w przeciwnym razie grozi to szybkim zakurzeniem matrycy, które zgodnie z pkt. ... nie podlega naprawie gwarancyjnej. Do czyszczenia polecamy ściereczki firmy, ...." :D
Nie dajmy się zwariować.
Pozdrawiam
p.s
w jakim województwie mieszkasz, jeśli to nie tajemnica.
 
Do góry