Gta Iv

SierzantHarris

New member
Bez reklam
"Tak, hype był zbyt wielki, a gra, nie mogąc go utrzymać na swych barkach, legła pod jego ciężarem i teraz broczy krwią" - pięknie to ująłeś,szacunken:eek:k:.To nadal dobra gra a pewne rzeczy urzekają ale Rockstar złamał mi serce gdyż czekałem na gta4 jak na wymarzoną kobietę(nie,nie to nie Britney Spears:grin:)..Pozdro.


p.s - to trzeba przyznać że Little Jacob rządzi.Jak odpalił pierwszy raz blunta w samochodzie to wyskoczyłem z niego, bo myślałem że się fura kopci heheheh
 

dienekes' shade

New member
Zabawne, bo:
1) Odczułem to samo, nastawiłem się - wobec ogromu pochwał, ochów i achów - na dużo lepszy produkt. Dostałem świetną grę, ale nie tak świetną, jak się spodziewałem - mniej złożoną i wymagającą niż poprzedniczki. To z kolei wpisuje się w światowy trend pisania gier dla cymbałów i "lamerów" - gry są coraz prostsze. Szczytem jest tu, rzekoma, możliwość omijania "trudnych" sekcji w Alone in the Dark 5. Sic!!! "Za moich czasów" :p trzeba było mieć skill' a, żeby przejść grę. Teraz gracze będą mieli opcję "dalej"...
2) Kiedy jechałem po raz pierwszy z Jacobem, pomyślałem: "O rety! Fura mi się pali!" i szybko zacząłem obracać kamerą, żeby sprawdzić co tak dymi...Okazało się, że to jointy :-D Ubaw po pachy.

Ps. Dzięki. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Hazaret

New member
Ja sie troche rozczarowałem bo obiecynawy powrót do korzeni klimatu nie nastąpił :( w zamian dostałem jakiś dziwny mix GTA z elementami rpg. GTA1 i 2 biją swoich następców pod każdym względem (po za może graficznym bo swoje lata mają :p). no ale to zdanie starego giercowego old boya :)
 

Free_Animator

New member
nie wiem gdzie wy tam macie mix z rpg :roll:
Moze mi sie ta gra tak strasznie podoba bo 3 czesc byla dla mnie najlespza ze wszystkich ( vice city i san andreas nie byly za bardzo w moich klimatach) a wiadomo ze 4 czesc wyglada jak wlasnie next genowa 3 ;)
 

des3

New member
Komus udało się zagrac w multi w GTA IV???? Bo mnie albo wyrzuca z "pokoju" albo ja zostaje sam a innych wyrzuca. Mimo proby połaczenia sie o różnych porach dnia i nocy nici z grania.

Ps: z netem i sprzetem jest wszystko ok bo w CoD 4 gram praktycznie od 4 m-cy i nigdy nie miałem takich problemów jak z GTA 4
 

dienekes' shade

New member
Zagrałem parę razy, ale IMO, fun raczej średni. Dodam, że nie grałem w najciekawsze tryby, więc może jeszcze zmienię zdanie.

Ps. Zero problemów z podłączeniem i w trakcie rozgrywek.
 

mietek099

New member
mrtwister napisał:
Nawet adolf zrozumiał, dlaczego nie warto w pcta inwestować....

http://www.joemonster.org/filmy/12770/Upadek_GTA_IV_PC
Mega lol to mało powiedziane hehehe. Dobre ;] Co do samego GTA IV to moim zdaniem na konsolach wcale nie było źle. Kwestia gustu. Dla mnie jest to oczywiste, że nie warto było czekać na taki skok jakościowy jak w przypadku GTA III, ale na solidną kontynuację tej wspaniałej serii. Mi osobiście GTA IV przypasiło i nadal gram w nią co jakiś czas. Multi też jest ok.
 

neospiderman

New member
mrtwister napisał:
Nawet adolf zrozumiał, dlaczego nie warto w pcta inwestować....

http://www.joemonster.org/filmy/12770/Upadek_GTA_IV_PC

"Nie płacz, mam wersję na konsole" XD

Ten fragment filmu to już normalnie kultowy jest, te różne przeróbki chyba nigdy nie przestaną mnie bawić :D.

Btw. niech kryzys strzeli w R*, za zwalony framrate [żeby tylko :/] na ps3, te średnio 20fps zdecydowanie mnie nie zadowala.
 

arsenal

Moderator
VIP
Na X360 też są spadki framerate. Zauważyłem jednak, że po instalacji na twardym dysku gra chodzi troszkę szybciej, nie ma tak częstych spadków klatek i ogólnie lepiej wygląda.
 

Dymis

New member
Podobno gra obsługuje Full HD. U mnie natomiast gra wyświetlana jest w rozdzielczości 1280x720@60Hz. Czy coś jest nie tak ?
 

Dymis

New member
Powiem Ci, że gierka jest spoko :) Wiadomo, przechodzę i wymieniam.
Zastanawia mnie tylko czemu gra wyświetlana nie jest w 1080p tylko 720p.
 

k0val

New member
Już 30 marca wychodzą dwa dodatki od GTA IV : The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony dla ps3 będące obecnie wyłącznie na xboxa 360.Jak dla mnie bomba ,chętnie rozpocznę nowe wątki w Liberty City.Ciekawe czy będę razem z nimi nowe trofea.
eflc_luisjohnny.jpg
 
Do góry