Gta Iv

Ru$lan

New member
Ja mam złożone zamówienie na preorder w Cenedze (ponoc maja wysyłac 25.04) - mam nadzieję, że paczka dojdzie przed majowym weekendem :)
 

mataman

New member
Bez reklam
A gdzie tak wymieniają ?

Co do gameplay'u trochę nie podoba mi się zachowanie samochodów. Strasznie się bujają
 

-AS-

New member
Witam,
nie mam co prawda nigdzie zamówionego egzemplarza dla mnie, ale jako, że będzie to jedna z największych gier tego roku, mam nadzieję, że nie będzie problemów z kupnem. Część sklepów tutaj w UK, jest otwarta od północy 28/29 tylko z powodu premiery GTA IV. Nie sądze, abym kupował o północy, bo 29tego mam ważne spotkanie. Planuje wyruszyć na poszukiwania nalepszej ceny po spotkaniu, czyli popołudniu. Mam nadzieję, że do tego czasu pozostaną jeszcze jakieś kopie w sklepach, jako że mnóstwo ludzi planuje zakup tej gry w dniu premiery, a niektóre sklepy (a właściwie - duża większość) już umieszczają na swoich stronach informacje, iż z powodu ogromnego zainteresowania i ogromnych ilości pre-order'ów nie przyjmują już zamówień, a pozostałe kopie będą sprzedawana na zasadzie 'kto pierwszy ten lepszy'. Niektóre sklepy już przyjmują zamówienia na drugą dostawę, która ma być około 5tego maja.

Neospiderman - dzięki za link, ale staram się unikać wszelkich informacji/filmików/zdjęć, które mogłyby popsuć moment, gdy wcisnę tą grę do swojego PS i zobacze wszystko w dobrej jakości i HD na moim TV.

Tomasson225 - nie wiem jak w Polsce, ale w UK nie mógłbyś zrobić czegoś takiego (a przynajmnie nie w większości sklepów). Sklepy już ogłosiły, że jeżeli chcesz wymienić jakąś grę na GTA IV, to musisz to zrobić: albo parę dni wcześniej i wziąć kwitek, że tyle i tyle Ci się należy i odjąc to od ceny GTA IV; albo kupić grę normalnie i sprzedać swoje gry oddzielnie.

Pozdrawiam

EDIT:
Znalezłem też w sieci informację o tym, że podobno w Polsce niektóre sklepy będą sprzedawały wcześniej - 25tego. Plotki takie krążyły też tutaj o Tesco, ale wygląda na to, że to się nie sprawdzi. R* grozi sprawami sądowymi wszystkim, którzy złamią datę (czyt. umowę).

LINK
Wczoraj informowałem, że Grand Theft Auto IV może wyjść wcześniej w Wielkiej Brytanii za sprawą promocji Tesco, a dzisiaj mam podobną wiadomość z Polski. Sklep Wirtus na swojej stronie również podał datę premiery najnowszego tytułu od Rockstara na 25 kwietnia. Pomyłka? Nie bardzo…

Jak widać wychodzi na to, że i polski sklep internetowy planuje nie przejmować się światową datą premiery ustaloną przez Rockstar. Wirtus.pl stara się dostarczać pre-ordery w ekspresowym tempie, tak więc zdarzają się przypadki że otrzymuje gry wcześniej niż oficjalna data premiery. Klientami Wirtus.pl są też hurtownie, dlatego czas realizacji zamówień musi być szybki - powiedział mi zapytany o całą sprawę przedstawiciel sklepu, Paweł Cyzman.
Czyli wcale nie musimy już jeździć do Wielkiej Brytanii… przynajmniej, aby kupić Grand Theft Auto IV wcześniej.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Właśnie dlatego zadałem to pytanie na temat wymiany. W życiu nie wymienią czegokolwiek na gta4 conajmniej do miesiąca od premiery. Najpierw muszą zarobic na sprzedaży. Przynajmniej u mnie na wiosce tak jest.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
-AS- : wydaje mi się, że im dłużej będziesz zwlekał tym ciężej będzie Ci kupic tą gre. Ja kiedyś miałem problem, żeby kupic Fight Night 3, w dniu premiery nigdzie nie było, znalazłem go w jakims markecie Woolworth - nie wiem czy dobrze napisałem.

Ja na pewno w dniu premiery będę chciał ją miec, kolega pracuje w MM więc nie powinno byc problemu:)
 

Carty

New member
Chyba wszystkie sklepy wycofały się ze sprzedaży 25.04
Ja zamówiłem GTA w psxextreme i chyba do wczoraj było info o wcześniejszej premierze, a dziś jest podana data 29.04, wirtus też podaje 29.04

-AS-
Nie wiem jak będzie teraz z zakupem GTA, bo rynek się zmienił i inne realia są na wyspach, ale ja się tak zrobiłem przy premierze GTA:SA na PS2 - olałem zakup od razu z braku czasu, więc za karę musiałem czekać dobry miesiąc na nową dostawę, bo nie miał tego absolutnie nikt, żaden sklep dla idiotów w mojej okolicy czy sklepy wysyłkowe. NIKT
Czy Ty wiesz, co ja przeżyłem?? :twisted::twisted::twisted:
 

-AS-

New member
Witam,
Carty/Liptonosz - nawet mi o tym nie mówcie. Zaczynam się martwić, bo tutaj już zaczął się szał GTA. Wszyscy latają po sklepach, szukają, kombinują - co zrobić, aby kupić wcześniej. Niektórzy zamówili po 3-4 kopie z różnych miejsc, aby na pewno dostać w dniu premiery. Mi też się trochę udzieliło, miałem iść do Tesco i poszukać, ale z tego co czytam jeszcze nikomu nie udało się kupić. Ktoś napisał, że sklepom grozi po 2000 funtów kary od każdej sprzedanej kopii przed premierą i oczywiście żadnych więcej dostaw gier od Take Two, więc jak na razie, sklepy się pilnują. Z pewnością wyruszę na poszukiwania w poniedziałek. Bardzo się nie martwię jeszcze, bo jest tu naprawdę mnóstwo sklepów, które mają GTA4: Game, Gamestation, HMV, Zavvi, Play, Woolworth, Tesco, ASDA, Argos, Morrisons, PC World, Blockbuster - to tylko parę większych, oprócz tego kilka mniejszych, niezależnych sklepów. Mam nadzieję, że znajde jedną kopie dla siebie. Na pre-order już i tak jest za późno.

Ciekaw jestem statystyk - ile egzemplarzy GTA4 sprzeda się pierwszego dnia. Wygląda na to, że można spodziewać się rekordów.

Pozdrawiam
 

arsenal

Moderator
VIP
Na szczęście byłem świadomy tego co może się stać 29 kwietnia. Już dawno zamówiłem GTA4 z UK w GAME. Nie dość, że taniej niż z Polski ( znacznie taniej) to dali 500 punkcików na Live'a.:D
Dziś wracam a tu taki fajny mail od GAME. Gra już spakowana i wysłanaby dotarła na 29. Oj będzie się grało!:eek:k:
 

-AS-

New member
Udzieliło mi się. Wyczytałem w necie, że niektóre sklepy już sprzedają. Właśnie wróciłem z wycieczki po paru sklepach - bez powodzenia.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
-AS- - :) może byc cięzko, spróbuj w lokalnym blockbusterze lub jakiś marketach typu asda czy woolworth w hmv, virgin, game może byc ciezko bo tam kazdy idzie. Ja miałem swojego człowieka od gier zawsze niemożliwe u niego stawało się możliwym:), jeżeli mieszkasz w Londynie i niedaleko Croydon moge Ci dac namiary.

Ja tez sie nie moge doczekac premiery, do dzis obejrzalem tylko jeden trailer i wiecej nie chce, zobaczymy jakie beda wrazenia jak ja odpale. GTA chyba jest jedna z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów.

pzdr
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
Mieszkam w Edinburgh'u, więc kawałek drogi od Londynu, ale Blockbuster'a mam pod nosem. Jak nic nie uda mi się znaleźć w poniedziałek, to możliwe, że przejde się jednak do Blockbuster'a o północy. Byłem parę dni temu i gość powiedział, że są otwarci od północy, ale tylko dla ludzi z pre-order'ami. Niemniej jednak spróbować zawsze można, szczególnie, że to minuta drogi. Zagadam, może się uda.

Wiem, że miałem nie iść o północy (szczególnie, że powinienem być wyspany we wtorek), ale po pierwsze zaczynam sie martwić czy starczy kopii do wtorku popołudniu, a po drugie troche udzielił mi się 'światowy szał GTA'.

Aż boję się pomyśleć co by się stało, gdyby ta gra okazała się klapą, bo oczekiwania ludzi są ogromne.

Pozdrawiam
 

Tomasson225

New member
Niestety z wymiany jakiej Wam podałem nici :/ Ale w dniu premiery chyba pojadę do Katowic do PSX Extreme i zakupię swoją wersję (a jak nie tam to gdzie indziej), a później sprzedam w Krakowie Devila, w miejscu gdzie wymieniam gry, za ok. 200 złotych :D
 

marcin0903

New member
Z tego co słyszałem na braknąć sztuk w sklepie PE :), spróbuj u oficjalnego dystrybutora albo w Emikach i MM. Zobaczyłem kawałek tej video recenzji od IGN i wyłączyłem ją po kilku minutach, dlatego, że się zdenerwowałem "bo ja też chcę".. oj szykuje się hicior. Hype jaki towarzyszy tej grze jest jeszcze większy niż przy Halo 3. Również podoba mi się pomysł na multi :), 16 osób? Wojna gangu 8vs8 ahhh - to jest to :), nic tylko lecieć do sklepu i kupować (w moim przypadku dorwać kuriera i odebrać paczkę we wtorek :p). Tak apropo zamówiłem kolekcjonerską edycję i jestem ciekaw jak oni to zapakują bo widziałem fotki tego kartonu i na zdjęciach on wygląda zadziwiająco mały.
Aha jeszcze coś dla fanów PS3 :) - wg. IGN gra lepiej wygląda na PS3, to chyba pierwsza gra ma lepszą oprawę graficzną na PS3 niż na X360, ja osobiście żadnej innej gry sobie nie przypominam która by miała lepszą grafę na konsoli Sony niż port na X360 :). (ew. Burnout Paradise robiony z myślą o PS3)
 

mataman

New member
Bez reklam
Tomasson225 napisał:
Niestety z wymiany jakiej Wam podałem nici :/ Ale w dniu premiery chyba pojadę do Katowic do PSX Extreme i zakupię swoją wersję (a jak nie tam to gdzie indziej), a później sprzedam w Krakowie Devila, w miejscu gdzie wymieniam gry, za ok. 200 złotych :D


Czy mam powiedziec, a nie mówiłem. Trochę zbyt optymistycznie podszedłeś do tematu.
 
Do góry