Gta Iv

-AS-

New member
Witam,
Ru$lan ma rację. Też mi się to zdarzyło ze dwa dni temu. Rozwiązanie - trzyba się wypisać z PSN i uruchomić grę.

Z multiplayer'em na razie są problemy. Ciężko się dostać. Podejrzewam, że serwery są ostro przeciążone. Czasami udaje mi się dostać i pograć, nałatwiej jest to zrobić w godzinach rannych (3-4 w nocy).

Mój sposób jest taki: uruchamiamy grę, gdy jesteśmy wypisani z PSN. Gra ładuje się, potem wchodzimy na telefon, multiplayer i dopiero wtedy zapisujemy się do PSN. Tak, jak napisałem nałatwiej jest się dostać w nocy, bo najmniej ludzi wtedy gra.

Ja też na razie próbowałem grać w multi tylko parę razy, z ciekawości. Singleplayer mnie mocno wciągnał. Mam już 33% gry zrobione, ale nie spieszę się z głównymi misjami. Staram się robić, jak najwięcej pobocznych misji najpierw.

Pozdrawiam
 

pysio78

New member
Mi osobiście gra sie podoba szalenie. Model jazdy jest bardzo fajny i przynajmniej u mnie widać który samochód jaki ma napęd.
CO do wieszania fakt raz mi sie zwiesilo ale wlasnie u mnie reset pomógł.
Faktycznie gra jest rozbudowana. To miasto żyje swoim zyciem.
Co do polskiego akcentu to fakt jest nie jeden. Raz przejechałem kobitkę. Cofnąłem się, patrze podjeżdża karetka. Wyskakuje sanitariusz i w tym momencie obok niego z impetem przejeżdża samochód. Gość chyba od podmuchu się wywala i co? Jak polska służba zdrowia... po prostu ucieka z miejsca do karetki i jedzie dalej a kobitka lezy dalej na ulicy hehe... Normalnie jak polscy lekarze sie zachował ! Może by dobiegł jeszcze raz do niej gdyby kasa obok leżała hehe
 

sin111

New member
Wcz udalo mi sie zalogowac do multiplayera – w sumei kabel byl podlaczony non-stop ale nie logowalem sie zanim uruchomilem gre. W trakcie gry wybralem multi dalem policjanci – zlodzieje I co? 2 osoby a min 4 wymagane. Hmmm Wiec wszedlem na porachunki – rowniez za malo osob – a ja myslalem ze bedzie wszystko przeladowane a tu braki – no ale opczekalo sie pare minut az zalogowala sie wymagana ilosc min (4) i zaczelo sie... przyznam sie bez bicia ze gra zyskuje pelny urok przy multi – poprostu CUDO! To co mozna robic z ziomalami z gangu – istny real.
 

WoJoW

New member
Może jest to związane z tym, że ludzie, żeby grać, muszą odłączyć kabel od neta (lub wylogować się z PSN), aby im się nie cięło. No i wtedy niestety nie mogą grać Online...
 

mataman

New member
Bez reklam
A może dlatego że wersja na x360 sprzedaje się lepiej ze względu na powyższe problemy i nie ma kto grać, lub przynajmniej ludzie czekaja na patcha.
 

Mefju

New member
Ja dzis stałem sie właścicielem tej gry i jestem zachwycony super grafika , wszystko ok nie będe sie rozpisywać :p mam też pytanie do tych ,którzy przeszli już kilka misji : nie wiem co zrobić w misji kiedy jedzie sie na boisko do kosza i trzepie sie dwóch drechów po czym jedzie sie za samochodem z tym Romanem dojeżdzam do jakiegos magazynu ale nie wiem co dalej gdzie jest ten koleś nigdzie go nie widać ani wejścia do tego magazynu.Pozdro i dzięki.
 

sin111

New member
1. Mefju - zatrzymujesz sie przy schodach metalowych i na sama gore wbiegasz tam na gorze w budynku koles bedzie na ciebie czekal...

2. Czy Da sie w grze zaladowac wlasna muzyke d radia? Teoretycznie powinno takie cos byc dostepne - zgralem mp3 na ps3 ale nie ma opcji w gta(nie znalazlem) zeby jako radio odtwarzal mp3 z folderu w ps3....

3. Dzis sciagnalem aktualnizacje - wie ktos co ona daje? jeszce nic nei zauwazylem..

Moze ugadamy sie jakos i zrobimy meczyk wspolny - moj nick DublineqPL
 

Wyspa120

New member
Słuchajcie, jaka trzeba miec predkosc neta podlaczonego do ps3 zeby mozna bez zacinania sobie spokojnie pograc??
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie o prędkość netu tutaj chodzi bo można mieć super szybki internet z bardzo wolnym pingiem i wtedy bida jest pograć.

Pozdrawiam,
 

pysio78

New member
Wyspa120 napisał:
no a taka akurat predkosc to jaka?? i czy jest sposob na prawidlowy ping??

Ja ma 1 MB i jak mi sie udało zalogować na serwery to widać było, że to wystarcza w zupełności.

Co do "sposobu" to napisze Ci że takowego nie ma. Wyłącz wszystkie programy typu emule, bit torrent itp. Zwolnij łącze maksymalnie no i przede wszystkim trzymaj kciuki(a jak jesteś wierzący to się módl)by akurat mało ludzi grało na serwerach w GTA IV to wtedy sobie pograsz bez problemu. Niestety zdarza mi sie to tylko od 2 może 3 w nocy do 11 rano. Potem kaplica!
 

pysio78

New member
Wyspa120 napisał:
a 655,2 Kb/s powinno wystarczyc??

Teoretycznie powinno wystarczyć. AAle wszystko zależy od obciążenia serwerów więc mając i 6MB mógłbyś sie nie przebić.

Szukałem na stronie GTA IV coś więcej na temat multi i jego wymagań ale wymagań nie opisali. Założono więc zapewne, że cały świat ma wystarczająco szybki net :)
 

Wyspa120

New member
Czy wiecie kiedy moze wyjsc wersja polska GTA IV , chyba nie predko , biarac pod uwage San Andreas kiedy to po roku dopiero wyszla ta wersja , moze teraz bedzie inaczej??
 

Mefju

New member
Mam pytanie co do jednej z misji musze sie spotkać z jakimś gejem :twisted: o 8 pod restauracja no i spoko czekałem kilka razy ale go ciągle nie ma nie wiem, raz czekam przed restauracja raz w i tak sie nie pokazuje no i tyle.Pozdro;)
 
Do góry