GT5: wypożyczalnia i wymiana samochodów

debeef

New member
Bez reklam
Ładne bryczki się tu już pożycza, ja jednak po dorwaniu wreszcie pick-upa, na razie będę starał się radzić sobie sam...
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Panowie, potrzebuję jakieś mocne auto historyczne do wyścigu w ekspercie w A-Spec. Tam, gdzie są te mocne Fordy czy Ferrari. Mam ponad 700KM Dodga, ale nie daje rady, nie ta liga ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Próbowałem Cobrą ponad 700KM, ale nie daję rady normalnie wyjść z zakrętu. Jak się zachowuje ta Corvette?
 

azet

Member
Bez reklam
nie ma problemu, kwestia kiedy,jutro wigilia,a ja nie mam ciągle podłączonego neta do konsoli bo mam trochę do routera, specjalnie przez pół mieszkania ciągnę kabel i potem zwijam, jeżeli możesz to odezwij się do mnie - xwielebnyx - i może jakoś się spotkamy on line i pożyczę, do tego czasu szukaj w używanych tam ją kupiłem ,ale wydatek marny bo na dwa wyścigi trzeba wydać 730 000, plus mały tuning, i naprawa silnika -wychodzi że najlepiej zrobić na pożyczonym
 

nonamed

New member
Panowie macie jakieś autko :

EUROPEJSKIE z lat 60-79 ? Ni w cholerę nie mogę nic trafić w używanych co by spełniło te kryteria, same nowości , a zależy mi na ukończeniu każdych zawodów :)

Moje PSN: hyper_2002 . Z góry dziękuje za pożyczenie, oddam od razu .
 

debeef

New member
Bez reklam
Mam rozbudowanego Jaga z 62 roku chyba napęd na tył, ale bez problemów poradzi sobie w tych zawodach pisz Debeef_pl to Ci prześlę
 

skunhash

New member
Fury na wymiane:

Jaguar XJ13 Race Car ’66
Ferrari 330 P4 Race Car ’67
Alfa Romeo Giulia TZ2 carrozzata da ZAGATO CN.AR750106 ’65
Ford Mark IV Race Car ’67
Lamborghini Miura P400 Bertone Prototype CN.0706 ’67
Nissan R92CP Race Car ’92
Chaparral 2J Race Car ’70

A przydało by się:

Ferrari F10 ’10
Ferrari F2007 ’07
Red Bull X2010
Ford GT LM Spec II Test Car
Audi R10 TDI Race Car ’06

albo inne wyczesy pzdr pisać na PSN

nick PSN: skunhash
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Kurde a miałby ktoś wkońcu pożyczyć tą szybką Toyotę, nie pamiętam modelu, ale klasyfikuje się ona do wyścigu historycznych aut w A-spec i B-spec.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
zaraz będę ją zdobywał to potem na chwilkę mogę pożyczyć
Ok, zaraz wyślę Ci zaproszenie, potem możesz mi pożyczyć autko na bodajże 4 wyścigi tych historycznych bryk ;) Dzięki.

EDIT.
Ehh narazie nie mogę wejść na PS3 bo TV zajęty :D Później wieczorem się odezwę, albo Ty do mnie napisz. ID - alanmaja ;) Pozdro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry