GT5: wypożyczalnia i wymiana samochodów

Forest89

Active member
Bez reklam
Witam. Temat ma służyć do wypożyczania lub do wymiany samochodami w Gran Turismo 5 między nami, czyli użytkownikami forum HDTV ;)

Jest to proste. W praktyce ma wyglądać to tak, że np. ktoś potrzebuje lepszy wóz do przejścia pewnego Eventu a nie stać go chwilowo na auto, które nie rzadko kosztują 300-400 tys CR, więc jeśli ktoś bardziej "zgrany" z grą, posiada już autko mógłby je pożyczyć znajomemu a znajomy po wyścigu autko zwraca znajomemu, poprzez funkcję "Daj znajomemu". Na innych forach już się bawią w wymianę czy wypożyczanie. Ja jestem ZA, dlatego zakładam temat, mam nadzieję, że ktoś będzie zainteresowany. Zacznijmy korzystać z funkcji, które dał nam Kaz w GT5 :)



Więc ktoś musi zacząć :)

Ja bym chciał pożyczyć na 1 dzień Ferrari Enzo (może być po tuningu ;) ). Chwilowo mam 169 CR a a muszę przejechać 1 wyścig w A-Spec, którym śmiga się tylko Ferrari a Ferrari jeszcze się nie dorobiłem. 1 dzień i oddaję :D


PS. Proszę admina o nie usuwanie tego tematu. Wiem, że jest temat główny o GT5, ale ten temat to trochę inna "działka" więc wolałbym nie mieszać postów o wymianie z rozczulaniem się nad zniszczeniami w GT5, które już 2 lata temu było wiadomo, że będą słabe ;)




Pozdrawiam,
 

leonidas18

New member
Forest do wyścigu tylko Ferrari wystarczy F430 lub 548 Italia, oczywiście lekko zmodyfikowane aby było łatwiej. Ja osobiście przeszedłem ten event w 548 Italia ale niestety już go sprzedałem.

Potrzebuję auta na Mistrzostwa Niemieckich Aut Touring lub coś szybkiego na Like a Wind. Moje PSN to: Mencelbdg
 
Ostatnia edycja:

leonidas18

New member
Jeśli chodzi o Touring Car to:
BMW M3 GTR 01- w used cars kupiłem ten samochód ale rocznik 03 i już nie pasował :evil:
Mercedes CLK touring Car

Like a Wind nie wiem jak wygrać bo mam Mercedesa SLS AMG z tuningiem na maxa a i tak dostaje baty bo reszta jedzie jakimiś Judded Car i C6 Sauber Mercedes (900 koni mechanicznych przy wadze 800-900 kilo).
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Niewiem czy będzie pasować, nie znam tych kategorii na pamięć, ale mam kolekcjonerskie Audi R8 5.2 FSI, max tuning około 900KM, mała waga i wyścigowe opony ;) Mam też Veyrona 1200KM tym to wszystko wygrasz ;)
 

Gohan111

Member
o świetny temat ;P

Forest89 - dodaj mnie do znajomych pożycze ci jakąś ferarkę ;P mam 548 italia po pełnym tuningu przejechałem nią dużo eventów ;P

Mój PSN ID : Gohan111

Niestety ale Veyronem 1200hp nic nie wygrasz ;P próbowałem nim pojechać Like a Wind.....hahah zostałem rozsmarowany na asfalcie po prostu jest 600kg za ciężki i za mało sterowny (trzeba hamować dużo wcześniej)

pozdro!
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Niestety ale Veyronem 1200hp nic nie wygrasz ;P próbowałem nim pojechać Like a Wind.....hahah zostałem rozsmarowany na asfalcie po prostu jest 600kg za ciężki i za mało sterowny (trzeba hamować dużo wcześniej)
To fakt. Nawet po odchudzeniu i usztywnieniu i dodaniu wyścigowym miękkich opon auto po zakręcie jedzie jak ciężarówka :D

Jutro się odezwę w sprawię Italki :)
 

Gohan111

Member
Like a Wind ukończone - 2xGold :p Autko to Corvette ZR1 Racing Mod + full tunned . Około 920bhp Indianapolis to chyba z 30 razy próbowałem (cholerny drafting). Łatwo nie było ale wygrałem Toyotę Minoltę (potęga) więc teraz już poleci z górki ;P
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Panowie ma ktoś jakiegoś mocnego, na prawdę mocnego pickupa? :) Mam Dodge Rama, ale nie daję rady na Daytone :D
 

Gohan111

Member
Nie ma sprawy :p jakbyś potrzebował jakiegoś szybszego autka np: czegoś do Like a Wind czy do Niemieckich Touring carów (tylko kilka wybranych modeli może wystartować - polowałem ładne parę godzin na pasujące auto) to pisz :p

Ja ze swojej strony poszukuje jakiegoś mocnego autka sprzed 1979roku - 600-700hp min oraz Formuły Gran Turismo ;P (koszt 5mln cr) xD

Jeżeli ktoś ma i jest w stanie użyczyć na godzinkę lub dwie to proszę o kontakt ;P
 

leonidas18

New member
Gohan111 Mam Enzo i Zonde na Like a Wind ale nie mogę wygrać wyścigu na tym owalnym torze jakieś rady ? Dzisiaj czekałem cały dzień na Formułe Gran Turismo i niestety w Used cars się nie pojawiła :evil:

Oddam Zonde i Enzo oba po tuningu za Formułe Gran Turismo.
 
Ostatnia edycja:

Gohan111

Member
Ja przeszedłem moją corvettą ZR1 , kupiłem stock car za sto pare tysięcy i od razu poszedłem w modyfikacje wyścigową a potem trochę mocy dodałem (dużo opcji nie zostało) - wyszło coś koło 900koni/ 1000kg wagi /500k cr.

Wyścig po owalu był arcytrudny wziął mi z 30 podejść jak nie więcej ponieważ przeciwnicy dysponują mocniejszymi maszynami ale dałem radę , auto ustawione pod przyśpieszenie - skrzynia tylko na 370km/h (da się 480) , docisk z przodu jak i z tyłu na full . Zaczynam na 7 pozycji , start + pierwszy zakręt wyprzedzam 4 a potem trzymam się na ogonie 3ciego - drafting ( przy dochamowaniu do następnego zakrętu mam dużo większą prędkość więc wyprzedzam resztę stawki. Praktycznie co okrążenie się zmienialiśmy na pozycjii lidera - wiadomo drafting jak jedzie za mną to szybciej nabiera prędkości i wyprzedza mnie i potem ja to samo . na ostatnim okrążeniu trochę po blokowałem i udało się ;P

Jeden jedyny błąd i przeciwnicy ci odjadą i już ich nie dogonisz także wszystkie 20 zakrętów (5 okrążeń x4) musi być przejechane po idealnej linii (komputer trochę na około jeździ xD) z jak najmniejszą stratą prędkości na wyjściu;P

Mogę pożyczyć ci moją vettę i zobaczymy czy ci się uda ;P

A jeżeli nie chcesz się męczyć to mam jeszcze coś mocniejszego - toyota minolta (która jest nagrodą za właśnie Like a Wind 2xGold) , po tuningu - rozmiatam ich w pył ;P

ps :
Ten wyścig to dobre miejsce do farmienia kredytów
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A tak w ogóle to ten Like a Wind w jakim Levelu się odblokowuje?


Wracam jeszcze do pickupa. Jakby ktoś miał szybkiego to bym pożyczył. Mój Ram ma dużą moc, ale przez swą "krowiastość" nie ma zbyt dużego V-maxu, przez co nie wyrabiam na Daytonie w kółko, jakieś Toyoty mnie wyprzedzają :D
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
like the wind ? o tym mówimy ? ostatni tryb kariery ,czy jeszcze jest jakiś inny wyścig o tej nazwie ? ja na pierwszym torze jeżdziłem veyronem ,ale na drugim, na zakrętach można tylko 270 pociągnąć i veyron zostaje w tyle
 

debeef

New member
Bez reklam
Jak się znajdzie pick up to też bym reflektował, bo w drugiej klasie tylko tego mi brakuje i włoskiego...jak co Debeef_pl
 
Do góry