Gry i konsole, które pozostaną w naszej pamięci

franeek

New member
VAgrant Story - PSOne ............ ponad 400 godzin save czyli gdzieś z 2tys godzin rzeczywistego grania bo do każdej akcji zatrzymywało się czas i obierało strategię ataku. Mało było rzeczy z listy osiągów których bym nie miał zaliczonych. Pisano w gazetach , że nie da się zrobić wszystkiego i to była prawda.
Gy przechodziłem grę pierwszym razem do ostatniego "demona" podchodziłem kilkanaście razy. Gdy kończyłem ją poraz 1o (a rozwój wojownika przechodził dalej za każdym razem i dodatkowo się kumulował) załatwiałem demona 2 ciosami.............to były czasy ;)
 

HaJaBuSa

New member
pegasus-Felix kat i kilkanascie innych ale nie pamiętam tytułów.
psx-Silent hill,mgs,ffVIII,Parasite Eve
ps2-God Hand,Shadow of the Colossus,GOW,Tekken
xbox-NGBlack,Black
xbox360-Burnout
ps3-narazie zbieram na czarnulkę
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Na atari 65XE(+CA2001):
- River Raid: prosta i wciągająca na dłużej zręcznościówka
- AD2044: polska przygodówka mająca wygodny interfejs
- Zybex: wciągająca strzelanka z ładną (jak na małe atari) grafiką

Na PC:
- Eye of the Beholder II
- UFO: Enemy Unknown
- sporo tego w czym maczali ręce Francuzi (albo przynajmniej firmy z krajów francuskojęzycznych): Little Big Adventure, Prince of Persia (piaski czasu), Beyond Good and Evil...
- sporo gier z Lucas Arts (SW: X-Wing, TieFighter, XvT, XWA)
 

Ziem

New member
Moje boje:

- ATARI 800XE : "Klątwa", " Przemytnik" , "Automat perkusyjny"
- COMMODORE 64: "Flimbo's Quest", "International Karate", "Giana Sister"
"Ghost'n Goblins","Commando"
- AMIGA 600 : "Desert Strike", "Lethal Weapon", "Dune", "Mortal Kombat 2", "Titus The Fox", "Lotus","Protracker"
- PEGASUS: "Micro Machines","Robin Hood","Super Fighter","Contra","Looney Toones","Chip & Dale 1-2","Mario Bros"
- PC: "Duke Numkem 3D"," Need For Speed 2 SE" i emulatory salonówek :)
- PSX: "Tekken 3","ISS Soccer","Street Fighter Alpha 3","Mortal Kombat Mythologies", "Mortal Kombat Trilogy","Resident Evil 1,2","Silent Hill","Gran Turismo"
- PS2: "Tekken TT,4,5","Resident Evil Code Veronica, 4"," Silent Hill 2,3,4,Origins" ,"Clock Tower 3"," Haunting Ground"," Capcom Classic Collection 1,2","GOW 1,2"

Przede mną zakup PS3 i oczekiwanie przede wszystkim na "Tekkena 6", "GOW III" i "Gran Turismo 5" :)

Mam nadzieję,że tak długo odwlekają premiery,żeby wszystkich powalić na kolana możliwościami PS3!!! :)
 

mr.magoo

New member
Ktos przypomnial looney tunes:) na pegasus-a to trzeba dodac tez inne gry z dzialu kreskowek takie jak kacze opowiesci, zolwie ninja i brygada RR. Oczywiscie wszystkie rzadza na coop.

Dodam jeszcze gierke na X-sa Banjo-Kazooie:Nuts & Bolts w coop.:cool:
Gra pewnie od 4 lat ale po 25-ce tez wciaga:grin: chyba dlatego, ze sterowanie prostackie bo kierunki i dwa przyciski akcji ale za to ile trzeba sie naglowic aby za pomoca tych 2 guziczkow pokonac przeciwnika. Jak zaczelismy grac no to 6 godzin bez zadnych przerw poszlo nawet nie wiadomo kiedy:eek:k: choc jedna rozgrywka trwa tylko z 5 minut.
 
Do góry