Gry dla dwóch graczy

ps_user

New member
Bez reklam
Nikt nie pisał, więc wspomnę o "Warhawk". Jest to gra napisana pod kątem zmagań sieciowych, ale umożłiwia także granie na 2 (split screen) przez internet. Moim zdaniem rewelacja!
Dwóch graczy koło siebie + reszta świata po drugiej stronie LCD!!:-D
Pograłem sporo z drugim graczem (żona;) ) i polecam śmiało.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kurczaki chyba jeszcze takiej gry nie napisano co bym mógł w nią z żoną pograć ;)

Dzięki za typ.

Pozdrawiam,
 

szakal9999

New member
Jeśli z żonką, to polecam PixelJunk Monsters. Gra nie jest niewiadomo jak zaawansowana graficznie, ale za to wciąga nieziemsko. Naprawdę warto ją zassać za te parę złotych.
 

rembick

Member
Masta_J napisał:
Kurczaki chyba jeszcze takiej gry nie napisano co bym mógł w nią z żoną pograć ;)

Dzięki za typ.

Pozdrawiam,

To ja mam dobrze... żona ze mną w CoD4 gra i razem przechodziliśmy resistance'a. Lubimy też poboksować w FNR3. Szczęściarz ze mnie... tyle, że czasem nie mogę się do konsoli dopchać przez to... ;P
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
szakal9999 napisał:
Jeśli z żonką, to polecam PixelJunk Monsters. Gra nie jest niewiadomo jak zaawansowana graficznie, ale za to wciąga nieziemsko. Naprawdę warto ją zassać za te parę złotych.

Da się w tym cykać na dwa pady jednocześnie?

Dzięki i pozdrawiam,
 

szakal9999

New member
tak. chodzicie wtedy we dwoje po ekranie, każdy ma swoją kasę, a kryształki są wspólne. Ale UWAGA!!! Można się też przy tym pokłócić:p:p:p
 

marecky_mm

New member
Odświeżam rocznego kotleta!

Koledzy ,proszę pomóżcie.Wiem że od czasu tego posta minął prawie rok ,ale nawet i dobrze,gdyż mam nadzieje na od.
Jestem "nowy" w zabawy na PS3,interesuje mnie giercowanie na 2 pady i czy z nowości(czyt. z ostatniego roku) jest coś fajnego,godnego polecenie i czy są to gierki bez tzw.splita (dzielenia sie obrazem na pół),tylko na całym ekranie w systemie 2 players?
Dzięki i czekam na odp
 

tomiga

New member
Ostatnie zestawy ktore meczymy ze znajomymi:

Od 2-4 graczy to:
Bez splita
LittleBigPlanet :)
Pro Evolution Soccer 2009

Ze splitem:
Supersonic Acrobatic Rocek-Power Battle-Cars (gra z psn)
MotoStorm Pacific Rift
 

a508386362

New member
To teraz ja mam pytanie bo jak tu czytalem to kilka gier jest na split screen, niestety tylko kilka. Mi bardzo zalezy na graniu na 2 padach, ale jak patrze na polki sklepowe to zadnych samochodow nie ma... Tzn jest RR7 i Motor Storm 2, ale na tym sie konczy. Kupilem teraz BURNOUT PARADISE THE ULTIMATE BOX, bylo napisane, ze 1-4 graczy, ale jak sie okazalo mozna grac jeden po drugim - wykonywac jakies zadania ;/ Nie ma juz czegos takiego jak w dawnym Burnoucie, ze mozna bylo grac godzinami z bratem/kumplem i byla super zabawa... Dziwi mnie np to, ze kupilem NFS:UC i mozna grac single albo online, moj brat kupil NFS:UC na PS2 i normalnie mozna smigac na split screen... Zna ktos jakies Wyscigi Samochodowe, w ktorych mozna grac we 2 na jednej PS3? Badz czy zna ktos jakies wyscigi, w ktore mozna grac na Xbox'a 360, bo jezeli tam mozna grac we 2 to PS3 pojdzie na allegro...
 

beamer

Banned
Na PS3 jest multum takich gier.

Kup Resident Evil 5. Ma pełny co-op na podzielonym ekranie.

W Little Big Planet też da radę. W Resistance 2 też.

Polecam też do wspólnej zabawy przed jednym telewizorem: Fight Night Round 3, Virtua Fighter 5, PES 2009, Virtua Tennis 3. Można też ścigac sie na split-screen w Gran Turismo 5: Prologue, ale średnio mi się to podoba.

U mnie najwięcej frajdy sprawia gościom Virtua Fighter 5 oraz Fight Night Round 3. Nie ma to jak sprać sobie nawzajem mordy ;).

Lada dzień na PSN pojawi się super gierka dla nawet czterech graczy na 1 ekranie - Kung Fu Rag Doll.
 
Ostatnia edycja:

tomiga

New member
beamer napisał:
U mnie najwięcej frajdy sprawia gościom Virtua Fighter 5 oraz Fight Night Round 3. Nie ma to jak sprać sobie nawzajem mordy ;).

Beamer jaki masz patent na turnieje w VF 5? Tzn jak przychodzi paru kumpli to w jakim trybie gracie... tylko VS? Niestety nie widza tutaj opcji zrobienia sobie turnieju np w kilku grupach gdzie kazdy z "zywych graczy" bedzie w innej grupie (zeby nie bylo tak ze trafiaja na mnie i ich rozwalam od razu ;)
a pozostali to jacys "computer generatet content" z nie za wysokim poziomem trudnosci?

Taka swietna gra a nie ma:
- online,
- mozliwosic zrobienia sobie dowolnego turnieju z komputerowymi i zywymi graczami jednoczesnie.
- albo cos w stylu ligi gdzie walczy "kazdy z kazdym" gdzie sa ludzi i AI i sa przydzielane punkty...
 

gadulinho

New member
Bez reklam
COD:MW2 można zagrać we dwóch na jednym ekranie w special-ops, gdyby ktoś nie wiedział ;)

Ostatnio kolega wpadł i pograliśmy tak pare godzin. Zabawa przednia, szczególnie na weteranie :]
 

Krogulec6

New member
Będę się powtarzał, ale ostatni post w tym temacie pojawił się ponad rok temu.

Jakie gry w ostatnim roku umożliwiają zabawę w dwie osoby na jednej konsoli. Zależly mi na grach, w których można grać na jednym ekranie. Jeśli będzie problem z zadowalającymi pozycjami to wezmę grę, w której ekran będzie podzielony.

Jak do tej pory wyczytałem o takich tytułach jak:
ARMY OF TWO
Resistance 2
COD: Black ops
Lost planet 2

Oczywiście jeszcze GT5.

Czy możecie podać jakieś inne gry i uzupełnić moje typy i informację jak wyświetlany jest ekran w trybie dwu osobowym.

Dzięki
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Little Big Planet obie części - można grać na jednym, niepodzielonym ekranie nawet w 4 osoby.
Mi się dobrze grało w Pixel Junk Monsters we dwóch.
Bo o czymś takim jak Tekken to chyba nie trzeba wspominać :)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Do góry