Gran Turismo 5

debeef

New member
Bez reklam
najbardziej się cieszę z możliwości powtórzenia wyścigu, bo oszczędzam sobie mnóstwo czasu nie oglądając ekranu ładowania...
 

pav3l

New member
Bez reklam
Nie ma takiej opcji.
...wyjdzie w sensie - pokażą że jest, że nad nią pracują, a nie w sensie, że będzie do kupienia.
Mogę się z tobą założyć.

PS.
Pomyśl, dlaczego SONY wypuszcza w następnym roku (2011) tyle exclusiv'ów......
Dla mnie wypuszczenie PS4, to rok 2012/2013. Obecna konsola nie pociągnie długo, graficznie od PCtów już odstaje i nie dyskutujmy na ten temat, tylko porównaj gierki wydane na obie platformy, chociażby w tym roku. Oprócz exclusive'ów, pozostałe, to big fail.
..zakład otwarty.

PS2.
Recka Peek'a do GT5
GameOnly.pl :: Gran Turismo 5
Polecam!
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Zrobiłem wyjątek i odkurzyłem konto, bo sam zachecam do przeczytania mojej recenzji GT5 na gameonly.pl

Nick jest inny, ale możecie uwierzyć na słowo, że to moja produkcja;)

Pozdrawiam
 

debeef

New member
Bez reklam
pav3l, ten zakład przegrasz, nie po to ładują kasę w ruchowe kontrolery by nie zdążyć na nich dobrze zarobić...nie ma szans na tak szybkie wejście nowych konsol i pc nic tu nie ma do rzeczy
 

pav3l

New member
Bez reklam
pav3l, ten zakład przegrasz, nie po to ładują kasę w ruchowe kontrolery by nie zdążyć na nich dobrze zarobić...nie ma szans na tak szybkie wejście nowych konsol i pc nic tu nie ma do rzeczy
A kto ci powiedział, że wraz z wyjściem PS4 one przestaną działać? To by w ogóle nie miało sensu.....Wyjdzie po prostu mocniejsza konsola, która będzie obsługiwała te zabawki.
wg mnie, mogę się mylić, ale o konsoli nowej generacji usłyszymy w 2011/2012 (przełom) roku. W zasadzie po ruchach Sony, jestem przekonany, że tak będzie.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Jak ty te fiaty przeszedłeś, jedziesz idealnie po torze i zwykle hamowanie, czy czasem ręczny na zakręcie?

Co ty jaki ręczny, duzo bys tracił. Kupujesz wszystkie dozwolone upgrade'y, dajesz spoiler i jedziesz bezbłędnie :)


GT-R event złoto :)

Dwa razy byłem 0,200 za Fordem, raz 0,040 !!!! Ale w końcu łyknołem skubańca i został 1,5 s za mną (troszki mu pomogłem :D )

Po założeniu spojlera była poprawa odrazu o 10s :)
 

pav3l

New member
Bez reklam
Kupujesz wszystkie dozwolone upgrade'y, dajesz spoiler i jedziesz bezbłędnie :)
Po założeniu spojlera była poprawa odrazu o 10s :)
Ale jakie upgrade'y? Jak mu podkręciłem silnik, to mnie nie chciało wpuścić do wyścigu, bo dodało mu za dużo pozytywnych wibracji...
tam jest chyba 68koni maks, co konkretnie zmieniasz oprócz spojlera?
 

mataman

New member
Bez reklam
Wyścigówy filtr powietrza co daje dzwolone 66KM
Wyścigowe sprzęgło
Wyścigowe koło zamachowe
Dozwolone opony (chyba sportowe średnie)
Obniżenie masy szyb (dozwolone 1000kg)
Full custom skrzynia biegów
Full custom zawieszenie

Poźniej skracasz przełożenia na minimum (prędk max 140km/h), obnizasz go trochę i utwardzasz zawieszenie. Spoiler dajesz na min


Mam juz wszystkie sezonowe na złoto. Generalnie Honda, Dodge i Mazda to banał. Szczególnie ta ostatnia bo właściwie wystarczyły by tylko 4 okrążenia żeby być pierwszym.
 
Ostatnia edycja:

nolf

New member
Hej Panowie. Gadamy, gadamy.... Pościgajmy się. Proponuję niedzielę o 20 (lub później). Jeśli będą chętni ustalimy ograniczenia masy, mocy, ustalimy trasę itp.

Zasady (żeby uniknąć zbędnych nieporozumień):
Zasady CRC - LFS Manual

Co Wy na to??

W przypadku dużego zainteresowania proponuję nowy temat tylko dla wyścigów.
 

gfunkmaster

New member
witam wszystkich
mam pytanie czy w GT5 odslania sie jakis ukryty tryb zawodow jak np w GT5-P byla to S-klasa ?
i jesli tak to zakladam ze trzeba przejsc koniecznie tryb B-spec? a problem jest taki ze nie bardzo mnie to bawi bo czuje sie jak bym ogladal powtorki , to troche jak bym kupil PESa a dostal jakis football manager
poza tym gra jak dla mnie swietna :)
pozdrawiam
 

nolf

New member
Panowie jaki konfig i jaka fura na ostatni wyscig zawodow specjalnych skylinem?? 4 mam na zloto a w tym jestem 3 i nic lepiej :-(

Sent from my GT-I9000
 
Do góry