Gran Turismo 5

Bambolo82

Banned
Też się trochę obawiam że nastąpi przerost oczekiwań co do GT5. Winny jest plan wydawniczy i ostra wewnętrzna konkurencja w Sony pomiędzy jej studiami developerskimi i first party. Nawet Polyphony musi liczyć się z takimi konkurentami jak np. Heavy Rain.

Mam nadzieje że Sony wie co robi. Marzec i w ogóle pierwszy kwartał 2010 to będzie istny zalew świetnych gier ekskluzywnych dla PS3 (MAG, Heavy Rain, God o War III, Modnation Racers, White Knight Chronicles, być może Demon's Souls w Europie i kilka innych). Najzwyczajniej Sony nie ma gdzie wepchnąć jeszcze GT5 do kalendarza wydawniczego, bo na pewno chcieliby żeby GT5 dobrze wypadło i nie musiało toczyć bratobójczej wojny z innymi studiami developerskimi Sony.

Poodbnie Capcom przesuwa premiery Dead Rising 2 i Lost Planet 2 na pożniej niż I kwartał 2010.

W każdym razie Sony licytuje bardzo wysoko ten pierwszy kwartał 2010.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bambo, niestety słabo ukrywasz fakt, że śnisz po nocach o Forzie 3 a musisz grać w tego crapa :cool:

BTW. MAG to będzie kolejny gniot.
 

Bambolo82

Banned
Czy MAG będzie gniotem to się okaże 4 stycznia 2010, kiedy uruchomią serwery otwartej bety. Możecie sobie już ją ściągnąć z amerykańskiego sklepu.

Także Carbon, okaż trochę pokory i nie wypisuj fairy tales.

4 stycznia zobaczymy wszyscy czym jest MAG. Bedzie mozna porownać z grą online BC2, MW2, Killzone 2. Wtedy zobaczymy.

W każdym razie zapowiada się epicki eksperyment MAG - bitwa 256 graczy na jednej mapie!

Nie mogę się doczekać! :eek:
 

debeef

New member
Bez reklam
Jakoś nie wierzę, że MAG zarządzi, przy takiej ilości ludzi musi być chaos, w K2 przy dużej ilości luzi robi się chaos, a gdzie tam 256 osób
 

-AS-

New member
Czy MAG będzie gniotem to się okaże 4 stycznia 2010, kiedy uruchomią serwery otwartej bety. Możecie sobie już ją ściągnąć z amerykańskiego sklepu.

Także Carbon, okaż trochę pokory i nie wypisuj fairy tales.

4 stycznia zobaczymy wszyscy czym jest MAG. Bedzie mozna porownać z grą online BC2, MW2, Killzone 2. Wtedy zobaczymy.

W każdym razie zapowiada się epicki eksperyment MAG - bitwa 256 graczy na jednej mapie!

Nie mogę się doczekać! :eek:

Gralem w beta MAGa i mi sie nie podobal. Nie bede kupowal pelnej wersji.

MAG beta nie mogla jednak wejsc do mojego zycia w gorszym dla siebie momencie, dzien wczesniej sciagnalem BC2 beta. Mowiac w skrocie, MAG jest gra z poprzedniej generacji konsol w porownaniu do BC2. Oczywiscie wcisniecie 256 graczy na mape musi skonczyc sie na odjeciu czegos innego (w tym wypadku grafiki i gameplay'u), ale czy naprawde musimy miec 256 graczy? Dlaczego nie 76 na przyklad? Sama cyfra '256' nie sprzeda gry...

Hmm... czyzby?

Czytalem jednak duzo pozytywnych komentarzy na temat MAGa od ludzi, ktorzy grali w nia troche wiecej niz ja (skasowalem demo po 2ch dniah i okolo pol godziny gry w sumie)... nie jestem jednak pewien czy grali oni w BC2 beta.

Sorry za off topa

Pozdrawiam
 

azet

Member
Bez reklam
jako młody w GT 5 P, pograłem trochę on line, i nadal wraca mi pytanie po kiego grzyba 950 wozów, np. w wyścigach tuningowych liczy się tylko ford gt i może ze dwa inne ,to jawne robienie z klientów mało inteligentnych - czy tak to odbieracie czy ja mało mam doświadczenia jeszcze ? wcześniej byłem zachwycony , teraz rzeczywistość pokazuje że liczyć będzie się tylko kilka....:cry:

ps. masta:fool: napisz jeden post z sensem jak as, czy bambolo, a nie obrażasz innych i jeszcze smucisz bezsensownie w kilku postach ,nie masz nic do powiedzenia nie pisz wcale .....ktoś Cię do tego zmusza ? co za inteligent,pewnie dla takich jak Ty te 950 samochodów..... pozatym oczywiście wczesniej pytałem się o kary i jeden bardziej inteligentny od Ciebie napisał mi na ten temat krótko i zwięźle, potem zapytałem się co i jak ustawić w tuningu i od Ciebie otrzymałemn bardzo inteligentną odpowiedź na ten temat że młody jestem, dobrze że znowu okazali się bardziej inteligentni od Ciebie, nie pisali bzdurnych nic nie wnoszących postów, nie robili wycieczek osobistych :fool:,-napisali z sensem i na temat.:eek:k:

ps. do postu niżej- pasuje mi układ w którym w ogóle nie będziesz odpowiadał na moje posty "inteligenty inaczej",sam się przebijaj przez ponad 120 stron tematu (ponad 1200 wypowiedzi)gdzie ileś tam procent tekstu (co udowadniasz) to Twoje bezsensowne nie nie na temat bzdety. ( wrzuć w szukaj- kary w GT5P "inteligentny inaczej")
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Napiszę jeden post z sensem moment po tym jak Ty zadasz jakiekolwiek pytanie z sensem, z wcześniejszym przeszukaniem archiwum, z użyciem wyszukiwarki, z poczytaniem starszych postów.
Na razie WSZYSTKIE Twoje pytania to jeden bełkot bez poświęcenia nawet chwili na to o czym pisałem powyżej.
Jak widzisz dobrze, że są osoby z inteligencją większą od Ciebie bo sam przecież w życiu nie dałbyś sobie rady...
Pasuje Ci taki układ?

Pozdrawiam,
 

A...

Member
Widzę, że przez okres świąt dyskusja rozgorzała na dobre :p
Sam postanowiłem trochę dłużej zaznajomić się z GT5 Academy. Musze przyznać, że pierwsze wrażenie odrzuca. Ciężkie sterowanie, dziwne czasami zachowania (fizyka), grafika itd. Ale poświęciłem trochę czasu na ogarnięcie tego i jedno trzeba grze oddać. Gdy już się jakoś opanuje sterowanie, gra daje dużo satysfakcji. Trzeba pamiętać, że tryb ustawiony to Professional i nie ma co oczekiwać, że będzie łatwo. Na pewno gracze z kierownicami są uprzywilejowani. Co do grafiki to jedno zdanie, mam nadzieję że będzie lepiej :-?

PS. Moje aktualne miejsce to 831 Normal 1,52.847 Tuning 1,39.990 Oczywiście na padzie :cool:
 

slawek2535

New member
GT5 Academy , rozczarowanie na pelnej lini. Niedopracowane, fruwajaca fizyka na torze... mam nadzieje ze do wydania finalnej wersji gry wszystko zostanie poprawione
 

-AS-

New member
GT5 Academy , rozczarowanie na pelnej lini. Niedopracowane, fruwajaca fizyka na torze... mam nadzieje ze do wydania finalnej wersji gry wszystko zostanie poprawione

A ja mam nadzieje, ze co jak co, ale fizyka zostanie taka jaka jest. Jest trudno, ale nikt nie mowil ze bedzie latwo. Jezdzenie 300 konnym nissanem po torze z maksymalnymi predkosciami nie jest latwe rowniez w rzeczywistosci.

Pozdrawiam
 

azet

Member
Bez reklam
taa, ale to raczej do single ,bo on line to jakoś nie wierzę by to tak zbalansowali by można było ścigać się wszystkimi wozami, przynajmniej tymi przygotowanymi do tuningu,pewnie zawsze znajdzie sie ten jeden najlepszy ,obym się mylił
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Już w Prologue tuning był zaliczany na punktację która dzieliła wozy na klasy.

Jeżeli komuś nie odpowiadał "wyścig zbrojeń" to były wyścigi z restrykcjami mocy dla uczestniczących aut.

Jasne że nie które wozy były trochę bardziej "podkręcalne", ale jednak jak na tor wyjechał naprawdę dobry kierowca grający na manualnej skrzyni i jakiejś kierownicy Logitech'a to i tak wymiatał i kręcił najszybsze czasy okrążeń.

W Prologue grunt to nauczyć się prowadzenia i tuningu choćby jednego wozu. Specjalizacja w takim aucie daje lepsze rezultaty niż może osiągnąć zgraja dzieciaków grających na padzie Fordem GT :eek: Nadal zatem współdecydują: znajomość danego auta i umiejętności prowadzenia!

Nie wiem kto Ciebie Azet ładuje takim malkontenctwem na temat GT5 ("będzie aż 1000 aut.....porażka...buuueee...Sony złe...."), ale bredzisz jak fanboje Xbox'a Tomi1988 albo Gordon_Freeman na Polygamii.

Ja też tak jak AS mam nadzieje że fizyka z GT Academy Time Trial pozostanie w GT5 bo jest naprawdę świetna i daje masę wyzwań!
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
znalazłem ustawienia w necie DB 9 i nie ma szansy by wygrać z np clio,jeżeli na starcie na prostej już Cię dogania,pozostaje tylko przesiąść się do clio,albo jeździć tylko żeby się przejechać, to samo z klasą forda gt, tylko ford jest najlepszy, jeżeli kierowca będzie dobry nie ma szansy w czym innym z nim się ścigać,już teraz w GT 5 P jest kilkadziesiąt wozów a gdy parę razy przejechałem się on line to ściagałem się np. tylko z fordami gt ,jeżeli w GT 5 dadzą 1000 wozów a tak to będzie zbalansowane,to używane będzie tylko kilka -kilkanaście aut ,a co z pozostałą 900 -ką,tylko żeby sobie popatrzeć ?- mylę się ?

ps. narazie wyrażam duże wątpliwości co do tego,pytam się" po co " a Ty już włozyłeś w moje usta
("będzie aż 1000 aut.....porażka...buuueee...Sony złe...."),
chyba trochę się zagalopowałeś ....;)
 
Ostatnia edycja:

A...

Member
Dobra, wy tu gadu gadu.... jak tam z czasami w GT5A? :p
Teraz aktualnie 452 miejsce Normal 1,51.594 Tuned 1,39.248, a kciuki mnie chyba będą boleć przez tydzień ;)
Z wszystkich za i przeciw bilans wychodzi na plus, przynajmniej jeśli chodzi o prowadzenie samochodu. Zdecydowanie trzeba poświęcić większą ilość czasu temu demku, żeby je docenić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry