Gran Turismo 5

zYxMa

New member
Czy to tylko mi czy wszystkim tak tnie jak się widzi przed sobą 15 innych aut podczas wyścigu? Wtedy fps spada do jakichś 15fps...

szkoda, że mój x360 padł bo bym obczaił demko forzy 3. Kumpel mówi, że wygląda spoko..
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
-AS- napisał:
Ludzi wypowiadajacych sie w tym watku podzielilbym na tych zainteresowanych gra oraz na tych niezaintersowanych. Wnioski prosze wyciagnac samemu.

Pozdrawiam
Ja tylko dodam od siebie, że jestem zainteresowany.

Peek napisał:
(...)(duży plus dla GT5 za rekawice kierowcy firmy Sparco, a nie jak w Shifcie ze znaczkiem NFS albo ze znaczkiem Forzy (...)
Jak dla mnie to mogliby sobie darować taką reklamę.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
mogłby ktoś skrócić wiadomości o gt 5 ? kiedy ? ktoś tu pisał coś o rękawicach ? to oznacza że niebawem wyjdzie ? narazie przymierzam się na mikołaja 09 do ps3 więc generalnie bardzo zielony w to jestem . dzieki
 

zYxMa

New member
azet napisał:
mogłby ktoś skrócić wiadomości o gt 5 ? kiedy ? ktoś tu pisał coś o rękawicach ? to oznacza że niebawem wyjdzie ? narazie przymierzam się na mikołaja 09 do ps3 więc generalnie bardzo zielony w to jestem . dzieki

Na tokyo game show powiedzieli ze wyjdzie w japoni 31 marca 2010... więc możesz zapomnieć o GT5 w tym roku i zabić czas grając na GT na PSP :hihi:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Bambo za to twierdził wielokrotnie, że gra już jest od dawna gotowa i będzie w tym roku - ale mam nadzieję, że już zdążyłeś się zorientować, że tego kolesia nie można słuchać.

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
Przykro mi Azet, ale na gwiazdkę'09 jeszcze nie pogramy w GT5. W zamian za to dostaniemy lepszą grę m .in. wyścigi nocne, zniszczenia, NASCAR i rajdy WRC, bo akurat nad tym pracuje teraz Polyphony Digital.

Ale i tak warto napisać do Mikołaja o PS3, bo jest w co grać na święta: m. in. Uncharted 2, Modern Warfare 2, MAG, Eye Toy Pet, Demon Souls, PES 2010, Ratchet'n'Clank: Crack in Time. Polecam Ci też zakup starszych gier za niewielkie pieniądze na allegro: np. Uncharted, GT5 Prologue, MGS4, Little Big Planet, Infamous, Killzone 2, Motorstorm. A na wiosnę bedzie m. in. Heavy Rain, God of War 3 oraz Gran Turismo 5.

Jest teraz okazja kupić PS3 za 1100 zł (wersja "FAT" z dyskiem 80 GB). Za PS3 Slim 120 GB trzeba zapłacić 1200 zł.

Miłej zabawy i nie przejmuj się tutejszymi, forumowymi zgredami.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Masta_j. co się tak uwziąłeś na tego Bambo, piszesz to samo w każdym poście. Wszyscy zainteresowani tematem czytali oświadczenie polyphony że niby gra jest gotowa. Bardzo możliwe ze jak zobaczyli bardzo dobrą forze 3 to dotarło do nich jak wiele do udoskonalenia jeszcze mają i w takim wypadku zdecydowali się na poprawę gry. Po co tu robić z tego sensacje.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czyli wszyscy piszemy to samo w każdym poście - taka widać specyfika tego forum.
Ja czytałem oświadczenia Bambo wielokrotnie na tym forum, o jego znajomościach w Sony itp.
Zawsze dla fanboya się znajdzie jakieś wytłumaczenie, moim zdaniem gówno mieli a nie gotową grę i tylko ściemniali nabijając się ze swoich fanów.
Prawda jest pewnie taka, że my tej gry nie zobaczymy w marcu, MOŻE zobaczy ją wtedy Japonia.
A może jednak czekasz na God of War 3 i GT5 i ich premierę tego samego dnia? :D

Hehe, proszę bardzo co znalazłem:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=359098#post359098 :p

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
dzieki za opdpowiedź, oczywiście sam szukałem w necie, ale ja początkujący jestem i to bez ps3, widziałem że pisało coś o marcu 2010, ale myslałem że może jeszcze coś więcej wiecie. generalnie to chodzi mi o odtwarzacz blu ray, a jak już się zorientowałem to i pograć mozna więc chyba będzie tylko jeden wybór, a widząc screny z GT 5, ślinka mi pociekła
 

Bambolo82

Banned
Nie słuchajcie tych bredni o jakimś demie.

GT5 Prologue to nie żadne demo, a Masta J nie ma kompletnie pojęcia o serii GT i dlaczego wypuszczane są Prologi. Trudno mu to pojąć. :rolleyes:

GT5 Prologue było recenzowane jako gra, były do niego 3 DLC, zostało wielokrotnie wydane na BD oraz w dystrybucji cyfrowej, sprzedało się w wielomilionowym nakładzie. Oczywiście nie jest to żadne demo i każdy kto w to nie grał stracił bardzo wiele.

Masta to prowokator, który i tak w nic nie gra na PS3, z reszty złośliwie szydzi. To jego miał na myśli AS: "i tak nie grał ani w to nie zagra, ale się udziela w wątku o GT5". Przecież, to go kompletnie nie obchodzi. Tylko sobie prowokacje robi.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czy ja nie mogę mieć swojego zdania?
Kto mi tego zabroni? Ty AS? Ty Bambo?
Powstrzymam się oczywiście od epitetów w stylu Bambo bo to nie mój poziom ale swoje zdanie chyba mogę wyrazić prawda?
Nie chodzi mi o żadne dorzucanie sobie do pieca tylko o wyrażenie swojego zdania.

Moim zdaniem GT5P to płatne demo, i to, że nie ma takich innych nic tutaj nie znaczy.
Reszta dodatków już jest darmowa bo skasowali za demówkę, głupio im było brać pieniądze znowu za demo.
GT5P było recenzowane jako gra - bo za każdą grę trzeba zapłacić podobnie jak za to demo - stąd tak było recenzowane i to mnie również nie dziwi.
To, że jest tylu nabywców i fanów serii skrzętnie wykorzystuje Polyphony, no sprzedać demo w wielomilionowym nakładzie? Tylko Oni to potrafią.

Wypraszam sobie, że w nic nie gram, Bambo ma całe 58 więcej pucharków ode mnie - on normalnie gra całe dnie i noce i nic innego nie robi :D
Normalnie ma dwa złota - szok :shock:

Tak jak napisałem GT5 pełne, NIE DEMO, bardzo mnie interesuje i mam nadzieję, że go doczekam i że będzie świetne!
Jakie będzie to się dopiero okaże jak zagramy więc ochy i achy innych powinny troszkę ostygnąć do czasu wydania gry - kiedy?
Myślę, że gdzieś koło czerwca 2010, oczywiście mogę się mylić ale jakoś dobrze trafiłem z datą premiery w Japonii.
Coś mi się nie bardzo widzi, że GOWIII i GT5 wyjdą w dokładnie jednym czasie, Sony samo by sobie strzeliło ostrzegawczo w tył głowy takim zagraniem.

PS. Mam nadzieję, że wyrażenie swojego zdania na tym forum nie jest nagradzane ostrzeżeniem :confused:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Do góry