Gran Turismo 5

Bambolo82

Banned
DLC do Gran Turismo 5 Prologue to tzw. "SPEC"-i. Były do tej pory 3 (SPEC I, SPEC II oraz SPEC III).

Są za darmo. Ściągną Ci się po odpaleniu gry. SPEC-i dają nowe bryki, nowe intro, tryby wyścigów online, zmieniają mechanikę jazdy i poziom trudności, zmieniąją reguły karania podczas wyścigu, usprawniają online, dodają nowe darmowe kanały wideo GT TV, wiele innych rzeczy.

Gran Turismo 5 Prologue było wielokrotnie wydawane i jeśli masz nowe wydanie to być może masz już SPEC I, II i III wbudowane na płycie Bluray.

Ach to złodziejskie Polyphony Digital, które daje 3 darmowe DLC do "dema", które kupiło kilka milionów ludzi oraz do ktorego Logitech wypuścił dedykowaną kierownicę :rolleyes: Zaiste to jest demo...:rolleyes:
 

mataman

New member
Bez reklam
Oczywiście że jest. Tyle tylko że większe niż zazwyczaj i płatne.

Jeżeli PD skupiłoby sie na produkcji GT5 a nie dlc jak i samego prologa, to może byśmy na święta zagrali.


Zagadka dla ciebie. Do której części nie było prologa i dlaczego ?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zgadzam się mataman.
Wielka gra, setki aut, dziesiątki torów itd. itd.
Demo czegoś takiego musi być duże i takie właśnie jest GT5P.

Pozdrawiam,
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja to obstawiam ze nawet polyphony ma duże trudności z ps3, wiedza z programowania tej konsolki tania nie jest i robi się wszystko znacznie trudniej anizeli na 360. Takim prologiem podbudowali sobie po prostu budżet. Tyle lat robić tak olbrzymią grę, to swoje kosztuje. Jak by cały proces developingu był znowu na kredyt to by wiązały ich umowy terminowe, a tak to robią grę w swoim tempie co mam nadzieje przełoży się na jakość.

Premek- dzięki za link, ciekawie wygląda ta trasa w górach.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
tu jeszcze dosc dlugi wywiad z Yamauchi,za dlugi bz tlumaczyc, w kazdym badz razie zniszczenia maja byc znacznie lepsze niz pokazywane dotad na targach.pokazano dziennikarzom nowe intro i filmy,na razie nie wyjda na swiatlo dzienne.W grze bedzie 20 tras ,70 opcji.Ostatnie 6 miesiecy przed premiera praca szalona,niektorzy pracownicy PD przynosza pidzamy i spiwory do biura ,nie ma czasu na odpoczynek. 3mam kciuki

http://www.gtplanet.net/yamauchi-interview-reveals-more-on-gt5-development/#more-3837
 

mataman

New member
Bez reklam
W tym wywiadzie mamy cos takiego:

pytanie: How long did it take to develop the game?

odpowiedź: It took about 5 years

To ile czekamy na GT 5 bambo ? Pamięć mnie nie myliła pierwsza zapowiedż tej gry była na E3 w 2005 roku.
 

Peek

New member
Bez reklam
Sam ostatnio patrzyłem na kierownice pod kątem kupna, ale niestety nie dam tysiaka za G25 albo G27. Co najwyżej może kupie Logitech Driving Force GT, ale 4 stówki też bardzo trudno wyrwać a przecież na gry tez musi starczyć:???:
 

-AS-

New member
nowe screeny

photo001a.jpg


photo006a.jpg


wiecej:

http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d10664.html
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja wątpię by to tak wyglądało. To nic tylko rendery. Co prawda GT5 i tak mi się będzie podobało (bo podoba mi się GT5:p), ale czy to aż tak będzie wyglądało to wątpię. Do tego dojdzie ruch i jakość naszych telewizorów i się grafka popsuje :p
 

debeef

New member
Bez reklam
Wracając do Prologue'a dzisiaj pograłem i mam bardzo pozytywne wrażenia, co nastraja mnie bardzo optymistycznie przed GT 5, choć kolizje pojazdów są "trochę" nierealistyczne, jadą rzeczywiście wszyscy jak po sznurku, jednak wygląd i sama rajcowność stoją wysoko. Zapuściłem sobie potem GT 3...i nie ma co porównywać
 

Bambolo82

Banned
Ten pojazd jadący na 4 miejscu na 2 screnie z GT5 to Citroen zaprojektowany przez Polyphony na wylączność dla 3-ciego DLC dla Gran Turismo 5 Prologue (SPEC III). Citroen wykonał nawet potem fizyczny prototyp tego auta :eek:

W SPEC III jezdzi się tym jak UFO. Taki "unreal" motoryzacyjny ;)

Forest, przecież poza cieniami drzew na karoseriach, to co widać na screenach nie odbiega znacząco od tego co od 2 lat widać w GT5 Prologue np. na trasie Londynskiej. Z moich ogledzin dostępnych screenów i filmików GT5 wynika, iż w kwestii grafiki podciągneli tylko trochę cieniowanie raytracingiem aut (na karoserii widać cienie rzucane gałęzie drzew wokół toru). Technologicznie to nadal król obecnej generacji gier i to nie są żadne rendery, tylko zrzuty ekranowe powtórek wyścigu ROZEGRANEGO w GT5, ktore z kolei nie wiele różnią sie graficznie od samej rozgrywki (depth of field i tylko nieco wyższa rozdziałka w pionie).
 
Do góry