Gran Turismo 5

-AS-

New member
Witam,
i jak Panowie, gracie troszeczkę?

Stuningowane samochody są niesamowite (Mitsubishi Evo X Tuned, Lotus 111R Tuned, Mine's Skyline Tuned), tak samo jak Ferrari F40. Teraz zbieram pieniądze na Ford GT40 LM Tuned:eek:k: .

Pozdrawiam
 

glexu

New member
No ja gram - ale dosłownie troszeczkę. Nie bardzo mam czas teraz na granie. Giera mi sie podoba, ale na razie to nie uzbierałem siana na jakieś wypaśne samochody :(
 

WoJoW

New member
Ja sobie zafundowałem wersję z PSS (bo nie chciało mi się czekać :p ) i muszę powiedzieć, że gra się bardzo fajnie chociaż nie miałem okazji pograć na kierownicy, a to jest dopiero podobno świetna zabawa.
 

Tomasson225

New member
Witajcie, mam pytanie. Czy jest możliwość, abyśmy złożyli się z kolegami na tą właśnie grę i mogli bez problemu grać równocześnie na innych kontach niż to, na które ją pobraliśmy i także grać on-line? Bo w innym wypadku to 139 złotych to trochę dużo :p
 

ps_user

New member
Bez reklam
Dlaczego twórcy gier zapominają o tak ważnej funckji jak organizowanie prywatnych partyjek? W GT5P nie ma możliwości zaproszenia znajomych do wyścigu, tylko można się zdać na automatyczny dobór uczestników.
Wiem że ma to na celu dobranie graczy o wyrównanym poziomie, ale ze znajomymi to czasem można pokombinować dla zabawy ;)
 

arsenal

Moderator
VIP
Tak sobie czytam ta dyskusję i tylko czekam kiedy paru dyskutantów posadzę w pitstopie na dłużej. No dalej. Dajcie mi powód do machnięcia czarną flagą. :twisted:
 

bogge

New member
To się syn ucieszy, jak tata kupi ;) Tylko mama będzie zmartwiona, bo znowu wieczory i TV zajęty, będzie musiała się męczyć w sypialni hehe ;)

Czekam na wersję sklepową i do dzieła. Pamiętam GT1 i rekordy jakie się biło na "Autumn ring" i "Grand Valley Speedway", ekh to były czasy....i ta szara konsolka.

Pozdrawiam
 

mg30906

New member
Witam ,

jeżeli jeszcze ktoś ma problem z zakupem , na giełdzie komputerowej w Warszawie jest tego sporo właśnie dziś kupiłem nowa zafiliowana 140 pln:)
na serwisach aukcyjnych też jest duzo


pzdr
 

johanek

New member
Potwierdzam, od dziś w oficjalnej dystrybucji SCE Poland. Na pewno w Centrach Sony.
Cena detaliczna 139 zł brutto
 
Ostatnia edycja:

kostek11

New member
Czołem !
Nie czujecie się rozczarowani GT3 ? Ja wczoraj odpaliłem pierwszy raz i...jakoś tak... niespecjalnie. Tzn. niby wszystko jest ok, modele samochodów, grafika, ale to czego mi brakuje najbardziej to dynamizm. Jadę 120 mph a tym czasem wrażenie jakbym jechał drogą osiedlową w Łodzi. Jeśli miało to być Arcade to wole NFS, natomiast jeśli miało być realistycznie to hmm...może czas wrócić do Colina ?
Fakt, że mam dopiero auto za 35 k, ale tak czy siak oglądając trailery byłem przekonany że będzie to prawdziwa dawka adrenaliny, a dostałem wyścig emerytów.

pozdr.
kostek
 
Do góry