Gran Turismo 5

Masta_J

Active member
Bez reklam
Co to jest panowie za demko, w które gram ściągnięte z PSStore GT HD Concept 2.0? :)

To już megamini demko Gran Turismo HD?

Jak to się ma do GT5 Prologue?

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Co to jest panowie za demko, w które gram ściągnięte z PSStore GT HD Concept 2.0? :)

To już megamini demko Gran Turismo HD?

Jak to się ma do GT5 Prologue?

Pozdrawiam,
Pierwotnie GT na PS3 miało się nazywać GT HD. Polyphony wypuściło na prędce to demo w które grasz, jednak po nieprzychylnych recenzjach GT HD zostało tym czym jest, czyli tak minigierką do ściągnięcia z PS-Store.
Natomiast po tym demie, rozpoczęli prace nad pełnoprawną kontynuacją serii.
P.S. Ktoś wie czy w pełnym GT5 będą jednoślady, które były kiedyś zapowiadane dla GT HD?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ok, dzięki za odpowiedź.

Ale muszę przyznać, że Ferrari na tej trasce pokazuje co potrafi :)

Nie mówiąc już o jeździe stuningowanym :eek:

Pozdrawiam,
 

glexu

New member
Jutro premiera a na forum cisza :)
A tak na poważnie - orientujecie sie czy juz jutro GT5:prologue bedzie dostepny w sprzedazy w EMPIKu? Na stronie empik.com cisza na temat tej gry :(
 

ps_user

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Ok, dzięki za odpowiedź.

Ale muszę przyznać, że Ferrari na tej trasce pokazuje co potrafi :)

Nie mówiąc już o jeździe stuningowanym :eek:

Pozdrawiam,
Heh, moja ulubiona kombinacja to Drift+Celica!!!:-D Byłem już 11-y w rankingach i spadłem :(
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dzwoniłem wczoraj do MediaMarkt i pani z gier mi powiedziała, że Sony coś przycięło w kulki i niby jest premiera GT5P a tu Sony ma pozamykane magazyny - gier w MM można spodziewać się dopiero pod koniec pierwszego tygodnia kwietnia.

Pozdrawiam,
 

glexu

New member
ja tez dziś dzwoniłem do Szczećińskiego Mm i mniej wiecej tego samego sie dowiedziałem. Ciekawe czy dadza dzisiaj na PSS wersje do sciagniecia - tak jak bylo w oficjalnym info.
 

-AS-

New member
Witam,
wygląda na to, że japońska wersja będzie miała update jutro (piątek) około południa (chyba wg czasu japońskiego). Nie jest jeszcze potwierdzone co będzie zawierał.

Pozdrawiam
 

johanek

New member
Premiera w Polsce przesunięta na ok. 15 kwietnia.
W poniedziałek rusza Sony Computer Entertainment, które to przejmuje od Sony polska dystrybucję produktów Playstation w Polsce. Tyle
 

-AS-

New member
Witam,
ja gram w japońską zupdate'owaną wersje od wczoraj. Jest wszystko - nowa trasa, tuning, nowe samochody, nowe tryby, nowy online, możliwość wyłączenia ABS, 2 player, itd.

Wydaje mi się, że gra sie łatwiej, tzn samochody łatwiej kontrolować (szczególnie te z napędem na przód, które w japońskiej wersji bardzo trudno było prowadzić) w stosunku do wersji przed update'm.

Zabawa przednia.

Pozdrawiam
 

glexu

New member
Wlaśnie kupilem na PSS. Jak jest ktos chętny na zrzute to zapraszam. Za 1h bede mogł usodtepnić moje konto. Koszt 1 ściągnięcia 28pln (konto w MBANKu)
Zapraszam chetnych na GG#5145747

EDIT
Z tego co wyprobowalem to mozna grac tylko na koncie z ktorego sie sciagnie gre. czyli w takim wypadku wchodzi w gre tylko gra offline. (niestety)

jednak jak ktos chce do offline-u to moja propozycja nadal aktualna :)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czytałem gdzieś, że taką gierkę można ściągnąć max. 5 razy, prawda to?

W UK PSStore GT5P kosztuje na PLNy około 111 zł :)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Do góry