Gran Turismo 5 FINAL

Status
Zamknięty.

Forest89

Active member
Bez reklam
Jak już chyba każdy wie, dziś premiera "wirtualnej motoryzacyjnej potęgi" - Gran Turismo 5 :) Tak sobie pomyślałem, że warto by stworzyć, całkiem nowy i sterylny wątek, wolny od spamu i innych dupereli. Piszmy tu swoje uwagi dotyczące gry, rozmawiajmy o niej, różne ciekawostki związane z grą ;)


Zapraszam do dyskusji!


logogt5.png



Stary wątek: http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/16930-gran-turismo-5-a.html
 

WojtR

Member
Bez reklam
niestety grywalnością , modelem jazdy i radochą gry F1 2010 jak i GRID ( zniszczenia, wpływ na prowadzenie interakcja z pozostałymi pojazdami , dźwięki zderzeń ( ten benbenek :) ) MIAŻDŻĄ GT5 !!!!

absolutnie bez sensu kupować tą grę bez kiery
znaczek GT podczas oczekiwania , które jest tak długie podczas przechodzenia między opcjami , że jest bardziej wku... jący niż PIS

wyjście z jakiegoś wyścigu albo opcji i z 2 minuty patrzysz jak dureń w znaczek GT ( szybciej w F1 2010 wyszukasz sesje sieciową , zmienisz ustawienia i wystartujesz )

model , sama fizyka może i nawet OK absolutnie nie czuć prędkości , widok ze zderzaka lub ze środka jeszcze jako tako ale z zewnątrz maskara prawie jakby to to stało w miejscu , do 5 tego poziomu zniszczeń absolutny brak , fizyka zderzeń tak do bani , że jabyś się nie nie starał nie wytrącisz przeciwnika z toru jazdy , autka obijają się jak pontony na zbiorniku wodnym

z innych rzeczy to walą po oczach kiepskiej jakości tekstury , otoczenie 2D , coz tego , że powtórki wygłaskane

generalnie dla mnie tytuł do bani jak ktoś będzie chętny za kilka dni mogę odsprzedać

nie udało mi się uruchomić gry sieciowej ( to się chyba zwie poczekalnia nie znalazłem pokoju z grą na stworzeniu nowego wszystko zawisło )

jak to tworzyli 5 lat to chyba zaczęli od wyciosania liczydeł z drewna

czułem , że to będzie absolutny kont ale nie na taką skalę

a narzekacie chłopaki , że w F1 czasów w trzecim sektorze nie pokazuje :-D

ŻENADA !! najchętniej zwróciłbym to do sklepu
 
Status
Zamknięty.
Do góry