Gdzie obecnie najtaniej PS3

gorylla

New member
Bez reklam
Zieminiak napisał:
A tu Ciebie uprzedzilem :cool: Kupiłem ampiltuner i glosniki, jeszcze przed zakupem TV.:p

A to z ciekawości przedstaw, co zapodałeś, może teraz ja coś podpatrzę? :D (sorki peesiarze za OT- tylko zieminiak mi odpowie i się zamykam!:p ).
 

Zieminiak

New member
gorylla napisał:
A to z ciekawości przedstaw, co zapodałeś, może teraz ja coś podpatrzę? :D (sorki peesiarze za OT- tylko zieminiak mi odpowie i się zamykam!:p ).

Przepraszam za prywate:
amplituner: Onkyo HT-R518
głośniki: Jamo S 506 HCS3
 

lukaszde

New member
jak ktoś chce kupić ps3 slim w bardzo atrakcyjnej cenie to za 1250 jest 250 gb w psxextreme (mają przedstawicielstwo w Babka tower w Wawie)
 

azet

Member
Bez reklam
njtaniej u sony "Wprowadzenie na rynek PS3 Slim miało zapewnić koncernowi zyski na sprzedaży PS3, lecz tak się nie stało. Według raportu firmy iSuppli, całkowity koszt produkcji konsoli PS3 Slim w grudniu bieżącego roku wyniósł aż 336.27USD. Tymczasem koncern sprzedaje je po 299USD, co oznacza stratę aż 37USD na każdym systemie "

299 x te 2,80 =837
 

TJHDTV

New member
Byłoby ciekawe gdyby podali też ile kosztowała produkcja poprzednika dla porównania.
To, że sprzedają ze stratą, nic jeszcze nie oznacza.
 

mrowekg

New member
Na anglikach jeszcze więcej sobie odbijają:
£244.69x 1.63$ = 398$ za goły slim 120GB.
£269.99x 1.63$ = 440$ za goły slim 250GB.
ceny z amazon.co.uk
Nawet jeżeli wyprodukowanie jednej sztuki kosztuje 336.27USD to i tak są na plusie.
 
Ostatnia edycja:

hazi

New member
Nie było 250-tek, ja widziałem kilka 120, ale sprzedawca za chwilę przyniósł kolejną z zaplecza. Ja kupowałem w silesii w Katowicach, ale wcześniej byłem w Mysłowicach i tam nie mieli konsol (chyba za mały sklep)
 

Monkin

New member
Bez reklam
hazi napisał:
Właśnie kupiłem w Tesco Konsola 120 GB goła za 960 zł. Oferta dotyczy całego kraju i jest aktualna tylko dzisiaj.
Jeśli w Pernambuco to wierzę, bo u mnie nic nie wiedza o tej akcji i mają dalej sztywną cenę 1199 zł za golca 120 GB. Mimo, że proponowałem nawet tauzena.:D
P.S. W M-cach mają 120-tki od kilku tygodni. I nikt ich nie bierze . Właśnie za 1199 zł. Stoją sobie na półce przy samym głównym wejściu na halę Tesco kolego.;)
P.S.II Ale masz rację, dziady powinni dzisiaj sprzedawać o 20 proc. taniej.
W tych sklepach Tesco:
http://www.tesco.pl/pobierz/lista-sklepow_HM.pdf
 
Ostatnia edycja:

jackkk3

New member
hazi napisał:
Właśnie kupiłem w Tesco Konsola 120 GB goła za 960 zł. Oferta dotyczy całego kraju i jest aktualna tylko dzisiaj.

witam,
potwierdzam promocja tylko dzisiaj - o 17 spokojnie nabyłem konsole w Rzeszowie.
Nie wiem ile sztuk było bo sprzedawczyni z magazynu dowoziła

dzięki za cynk
 

TJHDTV

New member
To była jednodniowa promocja p.t. konsole na stanie sklepu 20% taniej, rabat naliczany na kasie. Codziennie coś innego jest taniej - wczoraj akurat padło na konsole.
 

gorylla

New member
Bez reklam
Właśnie otrzymałem nowy newsletter z Media Markt.

Jest w promocji zestaw PS3 250GB + pad+ pilot + Uncharted2 za 1449zł. Z opisu w gazetce nie wynika jednak, czy ten pad jest dodatkowy czy standardowy dla zestawu, ale wygląda mi to na podstawowy (bo jest napisane konsola, pad, pilot i gra). Chyba ten opis wygląda mi na chwyt reklamowy.

Może komuś przyda się to info. Promocja może nie rewelacja, ale całkiem przyzwoita (zważywszy na cenę Un2). Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

MrFunfel

New member
ja to miałem farta..byla zaje**sta promo weekendowa w empiku na konsole i kto wiedzial to skorzystal.. a ja sie akurat nadziałem :D szukajcie w empikach bo tam tez sie dzieje !!
 

adam-ant

New member
Ja wczoraj w poznańskim Media Expert widziałem wersję 250GB z grą Tekken 6 za 1400zł.

Tylko był tam podpis "cena dnia", więc nie jestem pewien czy dziś nie będzie promo już na inny zestaw...
 
Do góry