Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

duska

New member
Mam na sprzedaż XBOX 360 ELITE JASPER naprawde warto
Mam wystawioną aukcje na allegro chetny? pisz na gg:10137173
cena 500

W skład zestawu wchodzi:
Konsola XBOX 360 elite w kolorze czarnym
Dysk 120GB
Bezprzewodowy czarny pad
Oryginalny zasilacz
Oryginalny kabel do zasilacza
Oryginalny kabel kompozytywny AV
Oryginalny kabel Ethernet
Oryginalny zestaw słuchawkowy z mikrofonem
2 oryginalny gry: FIFA 10 oraz Forza Motorsport 3
Instrukcje w polskiej wersji językowej.
 

pawelk220

New member
Swojego sprzedawalem okolo 2tygodni temu na allegro za 600zl z dwoma padami i jakimis 8grami w pakiecie ale tymi z kategorii tanszych. wiec mysle ze spadem cen nie tak duzy bo tyle kosztowaly nowe na promocjach w marketach jeszcze przed wejdziem tego One na rynek
 

Neosoko

New member
Najtaniej kupić na allegro od kogoś kto dostał to np. przy przedłużaniu jakiejś umowy bądz od rodziny z zagranicy.Można trafic takie aukcje
 

tomalbuk

New member
Najtaniej zawsze można sciągnąć z anglii.

Tylko, że teraz jak już wyszedł One, to Xbox 360 czy ps3 mozna kupic nową za 300-400 zł. Szczególnie w większych sieciówkach jak są wyprzedaże bo wprowadzają nowe modele
 

Mujzaramur

New member
Wakacje mam i trochę się nudzę. Zdecyduję się na zakup xboxa 360 ale chciałbym jak najtaniej. Patrzę na najniższe ceny na skapcu lub ceneo..Na nic aż tak taniego nie trafiłem..Kto poda mi jakąś aktualną dobrą promocję na xboxa 360 może być z zagranicznych aukcji. Nie obrażać się za odkop.
 

fixxxer1

New member
Wakacje mam i trochę się nudzę. Zdecyduję się na zakup xboxa 360 ale chciałbym jak najtaniej. Patrzę na najniższe ceny na skapcu lub ceneo..Na nic aż tak taniego nie trafiłem..Kto poda mi jakąś aktualną dobrą promocję na xboxa 360 może być z zagranicznych aukcji. Nie obrażać się za odkop.

Możesz kupić ode mnie, mam 1 akurat na sprzedaż, jeszcze jest na gwarancji.
 

Denskelu

New member
Powiem tak, kupiłem jedną na OLX i jakoś mi to nie odpowiadało, sprzedałem XBOX'a, poczekałem miesiąc odłożyłem hajs i kupiłem nówkę, służy już mi z 3 lata.
 

johnnowak

New member
Na zakupy trzeba iść w ten piątek - 27.11 to BLACK FRIDAY! Wszędzie będzie się działo, promocyjnie od tesco, po media, przez wszystkie e-sklepy. Bądźcie czujni i w gotowości;-)! Powodzenia
 

Damaranus

New member
O firmie, na allegro także. Wersja z 500GB dyskiem za 700 zł to dobra cena. w Zestawie headset. Wysyłka w pon, paczka we wtorek w domu. Niestety Falcon padł więc musiałem wymienić, a że korzystamy rodzinnie z kinecta nie było wyjścia. Swoją drogą decydując się na nową konsolę (ps4, Xone) zdecydowanie jeśli ktoś posiada X360 i korzysta z kinecta, to polecam wybrać sobie jako drugą konsolę PS4. Raz że cena, dwa że dostęp do zupełnie innego świata. Xone kusi aby kontynuować zabawę z nim po X360, ale patrząc na to że od premiery m$ nadal nie wie co zrobić z nowym kinectem powoduje że to trochę na siłę wydawanie kasy.
 
Do góry