Gdzie najtaniej kupic XBOX 360 w Polsce

DaKus

New member
też sie przymierzam do zakupu Xboxa 360. Z tego co czytałem (z oficjalnych żródeł) wersja Premium z dyskiem 20 GB ma być o 50$
 

Mishii

New member
narazie tylko w USA i Kanadzie, i (podobno, nie oficjalnie) X360 z dyskiem 20GB w takiej cenie mają byc dostępne do wyczerpania zapasów
 

GrzeluKNZ

New member
xbox i divix ?

witam !! czy jest mozliwosc zrzucenia na dysk xboxa filmow w formacie divix i ogladaniu je na tv ? lub czy mozna ogladac filmy w formacie dvd wsadzajac plytke i ogladac filmik ? jak to jest ?
 

Mishii

New member
1. Nie, nie ma takiej możliwości (na 99%, ale pewien nie jestem).
2. Można oglądac filmy, ale piratów nie czyta (nie wiem jak to jest, ale jak nakręcisz film np. z wakacji i zrzucisz na płytkę , to nie możesz go obejrzec)
 

DaemonOfPain

New member
Na gram.pl wszystko jest na bierząco z E3. Wczorajszy M$ na E3:gram.pl/news_8gveGOe8_E3_Relacja_z_konferencji_Microsoftu.html
O nowych X360 wiadomo juz jakis czas. Mają być tańsze 20GB o 50 USD a wersje 60GB będą kosztowały 349 USD. Oczywiście to dotyczy jedynie Ameryki, a Europy i Azji jak narazie nie.
 
Ostatnia edycja:
J

jasiopatryk

Guest
Mishii napisał:
Można oglądac filmy, ale piratów nie czyta (nie wiem jak to jest, ale jak nakręcisz film np. z wakacji i zrzucisz na płytkę , to nie możesz go obejrzec)
Co ty tu wypisujesz ? X360 czyta wszystkie filmy w .avi. Po za tym to chyba nie właściwy temat. Nie róbcie OT.

Ostatnio na Grrr.pl pisali:

Microsoft poinformował Europejczyków, czyli i Nas, że nie ma w planach wdrożenia w życie takich promocji, jakie mają w Stanach. Xbox 360 z dyskiem twardym o pojemności 60 GB oraz tańszy Premium stanowią ofertę tylko na terenie USA. Na dzień dzisiejszy nie ogłosiliśmy żadnych zmian cenowych dla Europy - można przeczytać w informacji od MS.
 

asoz

New member
Witam,
w temacie konsol jestem zupełnie zielony, i chciałbym zaczerpnąć małe info.
Po pierwsze jaką rozdzielczość może wypuścić wersja arcade i czy na pewno ma HDMI ?? Konsolkę będe używał sporadycznie dlatego wybur padł na najtańszą. No i najważnejsze pytanko, gdzie mogę ją dostać za najmniejsze pieniądze, w gre wchodzi także kupno za granicą. Dziękuję z góry za waszą pomoc.
 

manifestus

New member
Konsolę najtaniej to znalazłem na sklep.psxextreme.pl ale to elite, bo taka mnie interesuje, pozostałe to nie wiem jakie są tam ceny, warto sprawdzić, niektóre gry są taniej nawet więcej niż o połowę ;)
 

pango

New member
xbox

hej
wszystkie x od okolo roku maja hdmi.
teraz najtaniej w empiku - 630 pln.
a przed swietami wszedzie byly po 589-599pln
na alledrogo jakis gosciu ma je po 520+30 ale ma duzo negow.
 

leonidas18

New member
Zamierzam kupić XBOX-a Premium lub najlepiej Elite i jak narazie najlepszą ofertą (patrz na grę jaka jest w zestawie) jest propozycja EMPIKU Premium+Call of Duty 5: World at War za 1099,00 zł. Czy w jakiś marketach jest lepsza oferta np dwa pady i jakaś gierka ? Niestety szukałem wersji Elite ale nigdzie jej nie ma :( w sklepach stacjonarnych.
 

Pablooo88

New member
leonidas18 napisał:
Zamierzam kupić XBOX-a Premium lub najlepiej Elite i jak narazie najlepszą ofertą (patrz na grę jaka jest w zestawie) jest propozycja EMPIKU Premium+Call of Duty 5: World at War za 1099,00 zł. Czy w jakiś marketach jest lepsza oferta np dwa pady i jakaś gierka ? Niestety szukałem wersji Elite ale nigdzie jej nie ma :( w sklepach stacjonarnych.
Z całym szacunkiem, ale przejdź się do MediaMarkt. Ja kupiłem z Prince of Persa za 790zł. Premium oczywiście, więc jak dobrze pójdzie to i starczy Ci jeszcze na drugi pad i na Call of Duty i za 1100zł masz dwie gry i drugi pad;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry