Gdzie można zamówić i kupić N'kę

kobayashi

New member
W sklepie Avans w Płocku sprzedawca jak gdyby nigdy nic wyciągnął zza kontuaru zielone pudło z n-boxem i... powiedział, że nie może się dziś zalogować do systemu zawierania umów ITI więc nie mogę n-boxa otrzymać. Sprzedawca był na tyle uprzejmy, że pokazał mi zawartość pudełka i nawet mogłem potrzymać dekoder w ręku (wcale nie cieszyłem się jak dziecko :x ). Ale ja i tak czekam na PVR'a.
W sumie to nie ma się co niecierpliwić i ekscytować. Telewizja HD nie zając... :rolleyes:
 

szpigiel9

New member
Amatorstwo kompletne i brak szacunku dla klienta. Rano pani na infolinii powiedziała, że w Warszawie jest 5 punktów w których od rana będą sprzedawane nbox-y na 100%. Czekaliśmy do 16 i straciliśmy cierpliwość do żadnego z tych 5 nie dojechały, mało tego nikt nic nie wie i traktują cię jak intruza bo oni to sprzedaja przy okazji i zajmują się swoim interesem. Nie chcą nawet zadzwonić aby się czegoś dowiedzieć. Takich jaj to ja dawno nie widziałem (a tak ostro jechałem po cyfrze). A tu okazuje się, że n-ka zaczęła hu***wo do kwadratu, mało tego wracam do domu a na konkurencyjnym forum szczęśliwy posiadacz n-ki pisze, że program luxe jest super a nsport w HD lipa, żę sam nie wie czy to HD ale podobno tak, mało tego tyle rozpisywania, że pozostałe programy dzięki nbox będą lepszej jakości a on pisze, że ten sam syf co na cyfrze i polsacie. Pociezcie bo może dobrze że jej nigdzie nie dostałem skoro taka jakość to wolę ogladać nędzna cyfrę. Może ktoś już oglada i napisze o jakości jedynego jak na razie na N nsport hd. Dzięki
 

wb-ferma

New member
a gdzie program telewizyjny do kanałów nadawanych tylko w ence.
a gdzie układ kanałów, spis kanałów fta, lista dystrybutorów...,
ta strona zrobiona na bucie przez jakiegoś ich webmastera to parodia westernu.
 

szczuro

New member
wb-ferma napisał:
a gdzie program telewizyjny do kanałów nadawanych tylko w ence.
a gdzie układ kanałów, spis kanałów fta, lista dystrybutorów...,
ta strona zrobiona na bucie przez jakiegoś ich webmastera to parodia westernu.

wszyscy chca miec od razu wszystko cierpliwosci :)
dobrze ze w ogole cos sie pojawilo
wytrwalosci i cierpliwosci zycze wszystkim
 

mirzaw

New member
W MM w Chorzowie mają dekodery, ale nie mają dostępu ze stoiska swojego do internetu (choć do końca nie wierze w te wyjaśnienia) i nie sprzedają.
Mają też włączonego do LCD 50" i można pooglądać - oczywiście tylko kanały FTA w tym 1 HD.
Pobawiłem się trochę i poszedłem. Niestety rozczarowany.
W sumie dobrze że nie mogli nam dziś tego sprzedać: już tłumaczę dlaczego...
Wyobraź sobie jesteś w jakimś tam MM czy Avansie, stoisz w kolejce, wypełniasz umowę, podpisujesz jakieś tam cyrografy, płacisz kasę.
Tam już masz w ręku "swój" n-box.
Jedziesz do domu (przy okazji przekraczając wszelkie ograniczenia w ruchu, łamiąc wszeie zakazy....) byle szybciej.
W domu, już po dotarciu do pokoju rzucasz wszystko, żona i dzieci patrzą na ciebie jak byś był na haju, a ty nic nie mówiąc rozwalasz pudło, szarpiąc się z taśmami i innymi badziewiami.
Trzęsącymi rękami wkładasz baterie do pilota (które przy okazji kilkakrotnie opuszczasz na ziemie) i klnąc na czym świat stoii męczysz się z trafieniem HDMI do gniazda.
Ok już masz wszystko podłączone, telewizor (LCD, PLAZMA czy cokolwiek innego) się rozgrzewa, ty już widzisz wyłaniającą się plansze startową N-ki.
Już jest, już widzisz, masz w domu cudo HURRA........
Dopiero po chwili stwierdzasz że niestety nie możesz oglądać żadnego kanału innego niż FTA bo Ci z N-ki dali ciała, że oferta programowa z reklam będzie aktualna dopiero za 2 - 3 tygonie (i to nie w pełni) że to co widzisz masz na normalnej antenie analogowej i szlag cię trafia że się tak dałeś naciągnąć, jak małe dziecko.....
 
Ostatnia edycja:

zych1989

New member
a

co to jest bo w cenniku jest napisane ze jest antena satelitarna multi room czyli można oglądac n-ke na kilku telewizorach ? jestem jeszcze mało doświadczonym uzytkownikiem wiec prosze o wyjesnienie. A mam JVC 37S60 wiec chcialbym przetestowac jego mozliwosci w pelni a nie kicha taka ze az oczy bolą.
 

wojtasz

New member
baanan napisał:
Jeśli ktoś śledził w miarę uważnie powstanie platformy n musiał sie dowiedzieć iż dekodery do hdtv są własnie produkowane .
I nie będą dostępne dla wszystich 12 -10 bm
Ja zamówiłem telefonicznie HDTV recorder i muszę poczekać :( .......
No cóż czekałem na lepszą jakośc 5-lat z polsatem to poczekam tych parę tygodni.
Jutro będzie lepiej...:(


Jutro będzie piątek trzynastego :blagam: Chyba bedzie też lipa :D
 

klaus71

New member
Bez reklam
no to wychodzi że tunery były tylko w poznaniu na ul.ostrowskiej (Telehit).
i dzięki koledze @accessdenied udało mi się takie coś załapać a załatwiałem sprawę dopiero około 15.
mieli tylko 10 sztuk. następna dostawa w przyszłym tygodniu.

wg mnie może wina lezy także po stronie dystrybutorów. jak dystrybutor rzeczywiście chciał, to te tunery dostał.
przy cenie 99 brutto marża na tym sprzęcie jest "gó....a" więc może dystrybutorzy zastosowali pressing by wynegocjować lepsze warunki.
 

aule

New member
klaus71 napisał:
no to wychodzi że tunery były tylko w poznaniu na ul.ostrowskiej (Telehit).
i dzięki koledze @accessdenied udało mi się takie coś załapać a załatwiałem sprawę dopiero około 15.
mieli tylko 10 sztuk. następna dostawa w przyszłym tygodniu.

wg mnie może wina lezy także po stronie dystrybutorów. jak dystrybutor rzeczywiście chciał, to te tunery dostał.
przy cenie 99 brutto marża na tym sprzęcie jest "gó....a" więc może dystrybutorzy zastosowali pressing by wynegocjować lepsze warunki.

I to też może być prawda. Zachowanie Aps-ów nie do końca zgadza się z tym co miało dzisiaj zajść.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Ale gnój... !!!
Zparafrazuję kolegę Grzesia Halamę:

Szedłem sobie razu pewnego ulicą
I co widzę? Reklamę. Nboxy sprzedają.
Wszedłem więc do sklepu, co widzę? zielone pudełka,
Mówię do sprzedawcy: chcę high definition,
A on na to, że nie może sie połączyć z centralą
I nie zobaczę dziś HD na moim telewizorku.

Ja wiedziałem, że tak będzie...
Ja wiedziałem.....

:D :D :D

A może to błąd drukarski i nie startują 12.10 ale 10.12 ??? :bober:
 

Bartey19

New member
w Słupsku N-ki takze nie ma

Witajcie wszyscy na forum!
W Słupsku w Media Expert takze nie ma N-ki.
Ale sa zapisy :smile:
Na dzien dzisiejszy nie znaja konkretnej daty kiedy beda.
A HDTV Recorder prawdopodobnie pod koniec listopada.
Wydaje mi sie ze najlpeszym rozwiazaniem dla ludzi z mniejszych miejscowosci jest zamowienie N-ki telefonicznie.
Trzeba byc poprostu cierpliwym:rolleyes:
Pozdrawiam!
 

xroma

New member
Uwaga !

Szanownki koledzy/koleżanki .... Radzę wam wszystkim nie kupować w ciemno. !!

Odwiedziłem dzis kilka miejsc w poszukiwaniu "n"ki .. Znalazłem podłączonego boxa ..... - MM Poznań KingKross

Załamałem sie.... co prawda zaden HD akurat nie leciał ... nie wiem tez czy napewno wszystko bylo OK ustawione ale.....

..... Na ekranie nowego LCD Samsunga moim oczom ukazała sie Viva -----

----- Nie wiem jak wam to dokładnie opisać. Obraz był poprostu tragiczny. Wegług sprzedawcy , sygnal z zainstalowanego na dachu talerza jest OK . Podłączony był tylko 1 LCD i do tego jeszcze przez HDMI..
Ogromna pikseloza, obraz gorszy niz z osławionego Mediasata Cyfry+
Niestety innych programow nie było , ale nawet jeśli to co? Mamy nabywać boxy tylko dla 3 programow HD ?? A jeśli ktoś lubi muze i kanal Viva to ma ... no nie wiem .... sciemnic sobie ekran i tylko sluchać ? Uwierzcie mi - tego nie szlo ogladac ( dla nas - maniakow ) To juz moj A-200 daje o niebo lepsza jakosc ....
Z pewnoscia nie była tez to wina kabla HDMI.. menu ekranowe "n"ki było ostre i czyste jak z kompa.
Obawiam sie o jakość programów SD i FTA ... :(

Dobrze radze - poczekajmy az w kazdym ze sklepow ktore oferuja "n" bedzie podlaczony zestaw "demo" .. Nie kupujmy w ciemno ... !!
 
Do góry