Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Henry

Active member
Bez reklam
@Zochu, ale w tym wydaniu "Nolan...." są same filmy czy też płytki z dodatkami....niezależnie od tego i tak cena dobra, szkoda tylko, że Batman nie jest w całości jako trylogia ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ok, dobra, wydawało mi się, że kupiłeś to wydanie z Interstellarem, a teraz widzę, że są dwa różne "Nolany" ;)
Ja za dodatkami też nie przepadam, ale w kilku przypadkach trafiłem na ciekawe materiały, tak więc dodatki czasem tak, ale making off już niekoniecznie.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kupiłem samą Incepcję :)
Trylogię Mrocznego Rycerza mam w wersji elektronicznej :D a Interstellar kupię jak będzie jakaś promocja :)
 

j.jacek

New member
Czy komuś udało się odebrać Hobbita Filmowa trylogia (6BD) w Saturnie w cenie promocyjnej 109 zł ?,Chyba nie wszystkim pokasowali zamówienia,albo nie wszyscy chcą się przyznać:-D bo cisza jakoś tak dziwnie nastała ,a to przecież dzisiaj premiera.
 

j.jacek

New member
Produkt jest dostępny w marketach:Warszawa - Janki, ul. Mszczonowska 3, 05-090

dostępny w Saturn Warszawa - Janki odbierz w markecie
Łódź - Manufaktura, ul. Ogrodowa 19a, 91-065

dostępny w Saturn Łódź - Manufaktura odbierz w markecie
Łódź - Port Łódź, ul. Pabianicka 245, 93-457

dostępny w Saturn Łódź - Port Łódź odbierz w markecie
Kraków - Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61, 31-346

dostępny w Saturn Kraków - Galeria Bronowice odbierz w markecie
Katowice - Silesia City Center, ul. Chorzowska 107, 40-101

dostępny w Saturn Katowice - Silesia City Center

W moim byłem po 10,czekają na dostawę.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Czarna dziura mu rozum pochłonęła chyba... Za tyle to BD playera a nie płytę się kupuje.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A dzisiaj mówią o dniu z legalną kulturą - na jutrzejszy dzien przypada, namawiają na kupowanie oryginalnych filmów i muzyki... ale u nas w RP to raczej cieżko w tym temacie...

A kiedyś pisałem że mam nadzieję i nie tylko ja że jak wejdą filmy nagrane na BR w 4k to zwykłe filmy na BR będą tańsze - rozmawiałem z człowiekiem który jest w tej branży około 20 lat i widział się z kilkoma osobami wpływowymi na te sprawy ( można domniemywać kogo miał na myśli, aczkolwiek nie do końca) i rozmawiali o cenach właśnie i powiem wam że troszkę się zmartwiłem bo w cale nie jest powiedziane że jakoś super znacząco to odczujemy - Ci co im wystarczą na razie filmy na BR.. Także lipa troszkę :-( o ile to się potwierdzi.... Między innymi jest to spowodowane że mało osób filmy kupuje... a duzo osób do podziału zyskami..
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek ceny nie spadną już znacząco bo spadły w 2014. Właśnie głównie z powodu zapowiedzi nowego formatu. To raz.

Dwa, ceny już dziś nie są złe moim zdaniem. Ostatnio było sporo premier w granicach 60 zł. Są oczywiście przypadki nowych Transow, Żółwi, Strażników, ale zobacz ile się placi za dwuosobowy bilet do kina.

Trzy, nadal musi być miejsce dla cen dvd.

Dodatkowo to o czym sam napisałeś.

Mnie np. bardziej teraz ciekawi jaka będzie cena filmów na Archive Discu. Obawiam się poziomu 199 zł...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale jeszcze będą wychodzić filmy w cenach 120/130 zl za wydania2d/3d choćby niedługo exodus..
Dla mnie na maxa filmy 2d/3d powinny być za 100 zl ...i to też jest cena dla wielu nie do przyjęcia..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,jakie masz zdanie na temat legalnego ściągania filmów z netu ? ;-)
Są szybciej niż te na C+ czy HBO,jednak ich jakość jest gorsza od BR.
Ceny jednak są niższe...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ale jeszcze będą wychodzić filmy w cenach 120/130 zl za wydania2d/3d choćby niedługo exodus..
Dla mnie na maxa filmy 2d/3d powinny być za 100 zl ...i to też jest cena dla wielu nie do przyjęcia..
Lolek ale to są 2 różne rzeczy: cena w dniu premiery i średnia cena filmu powiedzmy 9 miesięcy później. W pierwszym przypadku owszem, zdarzają się przypadki, że ceny są z du... na szczęście coraz rzadziej :) W przypadku drugim jest już bardzo dobrze moim zdaniem :) a że ja ciśnienia na dzień premiery nie mam to mi ogólna sytuacja pasuje :)
 
Do góry