Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z praktyki Kolego to wiem i z tego co np. znajomi mi mówią czy rodzina która jest za granicą i opowiadają jakie są wyprzedaże..
W net sobie zobacz głupie filmy ile kosztują np. w Anglii czy w USA a ile u nas ....
U nas wyprzedaż w większości wypadków polega na tym że dwa dni wcześniej podniosą ceny a później opuszcza to co podnieśli plus dadzą rabat kilka procent i to jest wyprzedaż...
 

eedviking

Banned
Loluś w Paryżu jest jeszcze większe matactwo. Oglądaliśmy kieckę dla żony która kosztowała 59,99€ , za tydzień były wyprzedaże, okazało się , że ta kiecka miała skreśloną cenę 119,99€, nowa cena w promocji to 50€. :mrgreen:;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Loluś w Paryżu jest jeszcze większe matactwo. Oglądaliśmy kieckę dla żony która kosztowała 59,99€ , za tydzień były wyprzedaże, okazało się , że ta kiecka miała skreśloną cenę 119,99€, nowa cena w promocji to 50€. :mrgreen:;)

Przekręt niczym w Polando w pewnym markecie a jak im zwróciłem uwagę pisząc meila to zaraz odesłali mi zapytanie o adres bo chcą mi prezent zrobić że zauważyłem błąd :) i przysłali kosz słodyczy :) śmiech na sali ale tak funkcjonują wyprzedaże ale jak widać nawet we Francji spotkać można oszustów. Ale liczby robią wrażenie :)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Dzisiaj na Saturn.pl (link na stronie filmozercy.com) znalazłem Hobbita - wydaniee trylogii Blu-ray - 6BD - za 109 zł... odbiór dopiero 25 kwietnia ale oferta bardzo ciekawa. Może ktoś jeszcze się skusi... Jest też wersja 3D ale cena to już 299 zł...
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Magnolia Park też już nieaktualne.
Jestem ciekaw jak wyjdzie sprawa z Hobbitem - Trylogia za 109 w Saturnie, jak ten sam zestaw w empiku jest za około 250 zł...
 
Do góry