Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Caparzo

New member
Bez reklam
w największym sklepie takie ceny są ;)

Ale fakt tak powinno być, wtrdy był by większy zbyt. Tylko czemu sklepy tego nie mogą zrozumieć
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
w największym sklepie takie ceny są ;)

Ale fakt tak powinno być, wtrdy był by większy zbyt. Tylko czemu sklepy tego nie mogą zrozumieć

Tego ja też nie potrafię zrozumieć tym bardziej jak np. widzi się filmy których premiery były 5-8 lat temu i cena tych filmów jest na poziomie 50 zl..
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników odnośnie kupna filmów na portalach aukcyjnych. Właśnie dwa dni temu trafiłem na dobre ceny używanych filmów. Do tej pory wszystkie transakcje przebiegały prawidłowo, nawet te z przedpłatą. Tym razem po przelaniu pieniędzy na konto użytkownika, ogłoszenie zostało zamknięte, a profil zlikwidowany. Nastepnie telefon przestał działać. Dzisiaj sprawę zgłosiłem na policje, do portalu aukcyjnego oraz do banku. Najszybciej zaczął działać bank, który do mnie zadzwonił i starają się zablokować tą kwotę na koncie oszusta w innym banku.
Tą wiadomość piszę ku przestrodze korzystania z "fajnych" cen, nie mówie że okazji nie ma, bo sam z nich korzystałem. Jednakże miejcie się na baczności...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników odnośnie kupna filmów na portalach aukcyjnych. Właśnie dwa dni temu trafiłem na dobre ceny używanych filmów. Do tej pory wszystkie transakcje przebiegały prawidłowo, nawet te z przedpłatą. Tym razem po przelaniu pieniędzy na konto użytkownika, ogłoszenie zostało zamknięte, a profil zlikwidowany. Nastepnie telefon przestał działać. Dzisiaj sprawę zgłosiłem na policje, do portalu aukcyjnego oraz do banku. Najszybciej zaczął działać bank, który do mnie zadzwonił i starają się zablokować tą kwotę na koncie oszusta w innym banku.
Tą wiadomość piszę ku przestrodze korzystania z "fajnych" cen, nie mówie że okazji nie ma, bo sam z nich korzystałem. Jednakże miejcie się na baczności...

Niestety oczy trzeba mieć nie powiem gdzie...
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
U mnie kwota 180 zł... to co policja powiedziała, nie czekać Bóg wie ile czasu, tylko jak już się ma podejrzenie to można zglaszać... zaskoczył mnie też pozytywnie mój bank.

A od drugiego sprzedającego doszedł Skyline za całe 10 zł...+ 5 zł przesyłka...
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Zgłaszajcie każde oszustwo. Najpierw w allegro potem na komisariacie.
Co do używek, to jest na allegro fajny gość od którego ja kupuje, zielony dywan i na nim okładki i filmy od 29 zł. Mam już od niego wieeele i nie tylko ja ;) Jeżeli ktoś ma kilakset pozytywnych to dla mnie jest zaufany ;)
sam mam ponad 300 aukcji i niepamiętam czy mnie ktoś w bambuko zrobił ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo nie od dzisiaj że na świecie są oszuści,nie tylko na Allegro...
Ja staram się kupować od użytkowników,którzy mają DUŻO pozytywnych komentarzy i zarazem mało (najlepiej w ogóle) negatywów,które staram się czytać...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To nic nie daje potrafią podszyć się pod konto idealne i wtedy wykorzystać

No niestety...Trzeba zatem najlepiej porozumieć się ze sprzedawcą z tych danych,które widnieją na aukcji (mail,telefon).

Często,pomimo że ktoś ma dużą liczbę pozytywnych komentarzy,patrze również ile czasu ma konto i jakie rzeczy sprzedawał.Może się zdarzyć że opchnął przez miesiąc 300 sztuk tanich przedmiotów (po 1 czy 2 zł) aby uzyskać "zaufanie" a później zrobi spory wałek...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Allegro to jeszcze z Bogiem sprawa, bo jakoś tam jesteśmy chronieni, ale gorzej ze stronami typu OLX. A zauważcie że właśnie tam najwięcej jest ogłoszeń o sprzedaży różnych kolekcji, chociaż tam są darmowe ogloszenia i nie zdzierają tak jak na Allegro. Ogólnie allegro trochę przegina z opłatami, bo ostatnio sprzedawałem autko i taniej mnie wyszło wystawienie na otoMoto z umieszczeniem aukcji na allegro, niż na samym allegro zamieszczenie ogłoszenia. Wszystko to loteria, a zawsze się znajdą Ci mniej uczciwi. Osobiście nigdy jeszcze się nie naciąłem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No ale te opłaty nie są takie duże (chyba że coś się zmieniło,bo nie wystawiałem przedmiotu na sprzedaż już spory czas).
Jednak pamiętam,że jedne z tańszych opcji wystawienia aukcji,kosztowały taniej niż 1 zł.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo nie od dzisiaj że na świecie są oszuści,nie tylko na Allegro...
Ja staram się kupować od użytkowników,którzy mają DUŻO pozytywnych komentarzy i zarazem mało (najlepiej w ogóle) negatywów,które staram się czytać...


Też tak robię ale Kolega opisał przypadek gdzie i tak można człowieka oszukać...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No ale te opłaty nie są takie duże (chyba że coś się zmieniło,bo nie wystawiałem przedmiotu na sprzedaż już spory czas).
Jednak pamiętam,że jedne z tańszych opcji wystawienia aukcji,kosztowały taniej niż 1 zł.

To zależy od działu w którym wystawiamy. Zobacz ile kosztuje wystawienie autka na Allegro?:) Z tego co pamiętam 50zł za miesiąc + chyba procent od deklarowanej kwoty po sprzedaniu, a na otoMoto chyba 40zł i masz na dwóch portalach. Pisali już w necie sprzedawcy, że na allegro staje się to nieopłacalne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na allegro zdzierają, jak sprzedajesz kilka droższych sprzetów, to kubeł zimnej wody dostajesz przy podsumowaniu płatności.
Dlatego też, wiele nowych towarów ma już doliczone koszty i lepiej uderzać bezpośrednio na strone sprzedawcy. Zawsze jest ciut taniej.
 
Do góry