Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Anglik kupuje trylogie WP za 22 funty, my za 350 zł. Po co narzekać, lepiej znaleźć lepszą pracę - wszyscy znajdźmy lepszą pracę



350 zl to dobra cena :) bo tak od ręki to trzeba płacić 390 zł.. Ale jak to wytłumaczył mi Pan z zaprzyjaźnionego sklepu gdzie kupuje filmy ( w branży jest dobre ponad 10 lat) skąd się biorą takie ceny:
1. mamy droższy podatek;
2. płacimy dodatkowo za licencję;
3. więcej jest osób które kładą rękę na filmie nim trafi on do sklepu;
4. Polska jest krajem która jest uważana za kraj w którym jest duży proceder ściągania filmów z netu. W związku z powyższym jest i mniejsza sprzedaż i dystrybutor troszkę podwyższa cenę filmu z tego właśnie tytułu.
Generalnie przez to że duża ilość osób ściąga filmy to te osoby które kupują oryginalne muszą za to płacić... życie..




Czasami warto się wypróżnić emocjonalnie.

Ps.
Jedno jest pewne
Biadoleniem nie zmienimy rzecztwistości.

Dokładnie tego samego zdania jestem co i Ty.
 

bnois

Member
Kolego a może trzeba przestać marudzić zabrać się do pracy( co nie oznacza że uważam że się obijasz, chodzi mi o zmianę pracy, podwyższenie kwalifikacji swoich) i będziesz miał lepiej, marudzenie nic nie daje i pensja od tego nie jest większa...A ciągle użalanie się nad sobą jeszcze bardziej wpędza człowieka w marazm codziennego życia.




Dokładnie - wybór każdy ma tak jak piszesz..

Haha, no teraz mnie rozbawiles. Jak nie masz pojecia co robie, jakie mam kwalifikacje, wyksztalcenie itp to nie oceniaj. Przede wszystkim nie marudze tylko pisze, ze przecietnego czlowieka nie stac na takie rarytasy. Pisze jako ogol, nie na swoim przykladzie. Co ja moge zostawie dla siebie bo forum nie sluzy przekrzykiwaniu sie kto co ma i za ile. I takie uwagi zostaw prosze dla siebie :) a jesli chcesz byc tak poprawny ortograficznie to "co kolwiek" pisze sie razem
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czy może ktoś wie gdzie można już kupić film Miasto 44? W necie przeczytałem że jest przedsprzedaż ale nigdzie nie jest dostępny na chwilę obecną.
Dla mnie jeden z najlepszych rodzimych produkcji.


MIASTO 44 zostało uhonorowane nagrodami podczas 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni w kategoriach:
Najlepsza pierwszoplanowa rola kobieca
Najlepsze efekty specjalne
Najlepszy dźwięk
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:bober: To jest Niemieckie wydanie. Nie wiem jak z jakością , mam wydanie UK i polecam. Dużo lepszy obraz i dzwięk niż w wydaniu PL. Na "Bluedvd.Pl" dużo filmów i koncertów w promocji. Tutaj jeszcze animacja za groszy:Frankenweenie - John August w TaniaKsiazka.pl. "Samoloty 3D", też na tej stronie.

Tak ,wiem że to niemieckie wydanie ale jest lektor i napisy PL ;)

"Frankenweenie" to bardzo fajna animacja :D
 

eedviking

Banned
;-):D
56173162d963f8345c38e1bc4b275fc9.jpg
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Na filmozercy.com można znaleźć promocje - sporo obowiązuje w Krakowie w saturn.pl - np. Na skraju jutra za 49 zł albo w Gdyni Jurassic Park Kolekcja wersja pozioma za 69 zł (również możliwa wysyłka w tej cenie). W Krakowie niestety tylko odbiór osobisty.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Na filmozercy.com można znaleźć promocje - sporo obowiązuje w Krakowie w saturn.pl - np. Na skraju jutra za 49 zł albo w Gdyni Jurassic Park Kolekcja wersja pozioma za 69 zł (również możliwa wysyłka w tej cenie). W Krakowie niestety tylko odbiór osobisty.

Niestety nie w Warszawie:oops:
 
Do góry