Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Seizo

Active member
Bez reklam
Domniemam że wydarzenia w Project Monster i Cloverfield Lane 10 mają miejsce w tym samym czasie, tylko w innej lokalizacji.

Może skończmy już o tym pisać bo niechcący zepsujemy jeszcze Lolkowi jego seans :p
 

Caparzo

New member
Bez reklam
zarówno projekt monster i ten 10 line cloverfield to bardzo tajemnicze filmy
a ile w p. monster jest dodatków w filmie których mało kto widzi za 1 razem ;P
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Każdy film z atmosem tak ma i każdy z tych co mam jest super nagrany dźwiękowo pomimo, że nie mam DA to w DTHD jest mega dźwięk w takich filmach..

jak obejrzysz to pamiętaj daj znać co i jak..

Odnośnie 13 Godzin..:grin:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1292213-post824.html

Jeśli chodzi o film ,,Batman i Supermen" w metalowcu prezentuję się bardzo fajnie..:
A w środku niespodzianka mamy 2 płyty Blu ray z dwoma wersjami filmu zwykłej i rozszerzonej..;-) - niestety ale nie był to film w promocji... ;-(
image hosting 5mb
online photo sharing
free photo upload

Ale takiego klasyka za 25zł aż żal nie zakupić..:


image hosting 12mb
 
Ostatnia edycja:
Odnośnie 13 Godzin..:grin:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1292213-post824.html

Jeśli chodzi o film ,,Batman i Supermen" w metalowcu prezentuję się bardzo fajnie..:
A w środku niespodzianka mamy 2 płyty Blu ray z dwoma wersjami filmu zwykłej i rozszerzonej..;-) - niestety ale nie był to film w promocji... ;-(
image hosting 5mb
online photo sharing
free photo upload

Ale takiego klasyka za 25zł aż żal nie zakupić..:


image hosting 12mb
Kurczę a u mnie w MM brak dostawy i już tylko 5filmów w promo za 2za49.99.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
:hmm: nie wiem co konkretnie masz na myśli :)

pytałeś czy jest coś gdzieś opisane. W przypadku tych filmów niewiele wiadomo ;P
jeśli pytasz o te smaczki w projekt monster to na yutubie poszukaj ;P dwa przykłady:
kiedy główne bohaterzy jadą pociągiem i się nagrywają widać jak do morza spada jakiś obiekt
drugi, na końcu filmu są jakieś głosy, puszczone od tyłu mówią "it's still alive" ;) ale tam jest jeszcze coś ale nie pamiętam ;P



- Right Axe??
- Zippo first ;P
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Z ciekawości poszukam czegoś w sieci, bo byłem przekonany, że czas akcji w obydwu przypadkach jest ten sam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W piątek albo w sobotę będę miał na dvd ten film - jeden raz oglądany, ja tez go odsprzedaje kolejnemu który chce zobaczyć ten film , także niedługo zobaczę co i jak...

Kadajo napisał : " Chyba nie wszyscy widzieli pierwszego Cloverfield'a, stąd zaskoczenie" ja też nie oglądałem wiec bankowo mnie zaskoczy ..:)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Lolek czytałeś moje wypociny na temat 13 Godzin u mnie w wątku... w empiku masz ten film za 72zl.. ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
nie zaraz przeczytam... :) jak coś obejrzysz to dawaj na ogólny o nowościach filmowych - więcej ludzi skorzysta.. zdjęcia z filmu widziałem na pewnym portalu i widać że jest bardzo dobrze.. Ty potwierdzasz to, a dźwiękowo też piszesz że jest fajnie więc tylko się cieszyć.... za 2 tygodnie jest w C+ obejrzę jak podejdzie to też kupię..
 
Ostatnia edycja:
Do góry