Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fajny film,chociaż aktorsko rozwija się dopiero pod koniec :wink:
Sporo akcji,gdzie jedna trwała nieprzerwalnie przez jakieś pół godziny...:wink:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Caparzo dokładnie, też ją czytałem i jestem tego samego zdania...
Dlatego z niecierpliwością chciałem zobaczyć jak tą akcję zobrazowali w filmie...;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Raczej jest tylko zaznaczone że wersja pl a atmos wyżej

:x Że co? Jest albo DA albo DD 5.1? Serio? Nie ma HD MA ?
To znaczy , że co, MUSISZ mieć DA ?!!!! Żadnego wyboru?
W d...ę niech sobie wsadzą ten DD. Co za moda poszła. Jak z tymi "slimami". Albo nosisz "slimy" albo musisz chodzić w majtkach.Żenada. :banned::banned::banned::banned::banned::banned:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bipo, film z oryginalną ścieżką Dolby Atmos oglądasz na polskim Dolby Digital 5.1?

Aż taki masohista nie jestem aby taki film oglądać w DD. Ja tylko włożyłem płytę to co tam jest zaznaczone z automatu ładuje się samo trzeba ręcznie przestawić. ... ;-)
:x Że co? Jest albo DA albo DD 5.1? Serio? Nie ma HD MA ?
To znaczy , że co, MUSISZ mieć DA ?!!!! Żadnego wyboru?
W d...ę niech sobie wsadzą ten DD. Co za moda poszła. Jak z tymi "slimami". Albo nosisz "slimy" albo musisz chodzić w majtkach.Żenada. :banned::banned::banned::banned::banned::banned:

Savron spokojnie, jak nie masz Atmosa amplituner odczyta ci kodek Dolby True HD wiec format bezstratny tak jak to jest przy DTS HD... ;-) :eek:k:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Aż taki masohista nie jestem aby taki film oglądać w DD. Ja tylko włożyłem płytę to co tam jest zaznaczone z automatu ładuje się samo trzeba ręcznie przestawić. ... ;-)


Savron spokojnie, jak nie masz Atmosa amplituner odczyta ci kodek Dolby True HD wiec format bezstratny tak jak to jest przy DTS HD... ;-) :eek:k:


Każdy film z atmosem tak ma i każdy z tych co mam jest super nagrany dźwiękowo pomimo, że nie mam DA to w DTHD jest mega dźwięk w takich filmach..

jak obejrzysz to pamiętaj daj znać co i jak..
 
Do góry