[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Także LOBOS dopiąłeś swojego.. :) mi tam wystarczy normalna wersja tego filmu :) ale pewnie nie jestem miłośnikiem dinów :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Pięknie...;-) a poprzednie części już też masz na BR bo warto?
Jasne, że mam! ;-) Trylogia Wszechczasów taka jak u Ciebie :p

Także LOBOS dopiąłeś swojego.. :) mi tam wystarczy normalna wersja tego filmu :) ale pewnie nie jestem miłośnikiem dinów :)
Dokładnie ;-) Oglądałem film już 3 razy + kino i na pewno na tym nie koniec :)
Ja bardzo lubię dinoklimat, dlatego stwierdziłem że muszę mieć w takiej wersji ;-)

Kolejne filmy do kolekcji czekają w kolejce... Jest tych tytułów trochę... ;-)
Każdy bardzo cieszy i utwierdza mnie w tym, że jest to moje nowe hobby :popcorn:
 

lobos

New member
Bez reklam
Nie jedyne lecz nowe ;-) Każdy ma jakiegoś bzika... i bardzo dobrze, bo przez to życie jest ciekawsze i bardziej kolorowe :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie że tak nie raz o tym tutaj pisze że mieć parcie wyłącznie na jedno hobby to jak dla mnie szkoda życia - bo jest jedno, a świat jest piękny :)
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Mikołajkowe uzupełnienie kolekcji
 

Attachments

  • 20151217_111454.jpg
    20151217_111454.jpg
    25,4 KB · Wyś: 44

Remipl

Member
Jeszcze tak niedawno miałem kilka tytułów, teraz chyba coś ponad 200 :) i jak na razie z żadnym nie chcę się rozstać, nie mówię, że wszystkie mi się podobały ale trzymam ze względu pojedyncze sceny, które dobrze pokazują co potrafi kino w domu. Na rok 2016 lista życzeń długa i ciągle rośnie... ;)
Pozdrawiam i czekam na Wasze filmy, które kupiliście w 2015 r.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Już kilka osób się nazbierało co mają w granicach 160-200 filmów na BR :) choć do tego ile mam na dvd to jeszcze długo długo nie dojdę ...przy mojej zmianie podejścia do kupowania filmów...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jeszcze tak niedawno miałem kilka tytułów, teraz chyba coś ponad 200 :) i jak na razie z żadnym nie chcę się rozstać, nie mówię, że wszystkie mi się podobały ale trzymam ze względu pojedyncze sceny, które dobrze pokazują co potrafi kino w domu. Na rok 2016 lista życzeń długa i ciągle rośnie... ;)
Pozdrawiam i czekam na Wasze filmy, które kupiliście w 2015 r.
Też mam często problem z decyzją o odsprzedaży. Ale u mnie decyduje ilość miejsca na półkach. Jak się kończy, trzeba się z czymś pożegnać. A miejsca jest na około 250. Chociaż ostatnio dołożylem taką tymczasową półkę na 30 sztuk ze skrzynki po winie :)
 
Do góry