[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Bipo

Active member
Bez reklam
Śmiejcie się o gustach się nie dyskutuję ani nie na bija!!!! FOCH :,-( buuuuu....
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Bipo, musiałbyś zostać wtajemniczony w nasze przekomarzanie się z Piramidą.... ;)
Taki złośliwości sobie wzajemnie od czasu, do czasu wypisujemy.....a wasze zakupy sa spoko ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
I tak was lubię, nie od dzisiaj czytam wasze dogryzki które miedzy sobą wymieniacie... ;-) Kto się czubie ten się lubi..;-)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ceny cycus. Niesmialo zauwaze, ze jest swiezutki remaster 5-tego elementu, zaraz bedzie wydanie w 4k. Troche zal kupowac stare.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Proszę Pana, Ty i nieśmiało ;) :hmm:
Widziałeś już ten remaster 5-tego Elementu?
Ja wczoraj czytałem też o jakimś super, hiper remasterze Spartacusa, tego oryginalnego z Kirkiem, też jestem ciekaw czy te zachwyty są uzasadnione.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja niesmialy jestem, troche zaczepny moze przed lunchem, zwlaszcza spoznionym . Ale juz ok. Widzialem. Jest nowy mix audio (Atmos). Widzialem tez nowego Leona - tu jest znaczaca poprawa. Stara plytka zdecydowanie do wymiany. Spartakusa za to nie widzialem i nie zapowiada sie, przed 2020 ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Terminator najnowszy zakupiony teraz tylko czasu trzeba na objerzenie.. a tak to wygląda..







gifs upload



image hosting site no sign up




Co do jakości samego pudełka to tak sobie to wygląda - mam na myśli że prawie wszystkie które mam filmy w"metalowcu" to nie domykają się tak na 100% nie wiem dla mnie to nie do zrozumienia jest bo ludzie płacą czasem często po 20-30 zl więcej w stosunku do zwykłego opakowania a jakość tych pudełek jest taka sobie ...


Natomiast ta wersja z tą ala "czaszką" to porażka na maxa ja osobiście to nie wiem może postawiłbym ją w piwnicy bo w żadnym pokoju to coś nie zasługuje...nawet u dziecka.. zabawki są ładniejsze...
Nie bardzo rozumiem dystrybutora bo albo zrobić coś naprawdę ładnego, a przy tym wiadomo drogiego, albo wstydu sobie nie robić i chcieć jeszcze za to dodatkowych pieniędzy... Żenada na maxa.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,a Ty jakie masz zdanie na temat płatnego VOD ?
Tzn. czy np. jakby jakość była podobna a cena niższa,to i tak musiałbyś wiedzieć że dużo z tego idzie do twórców ?... ;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Panowie powiedzcie czy koniecznie kupować Władcę w wersji rozszerzonej z opcją dodatków na DVD czy wystarczy "zwykła" rozszerzona na 2x bluray?
Chodzi mi o to czy jest co oglądać na tych DVD czy to tylko po to, żeby wydać dodatkowo kasę i obejrzeć wywiad i kilka scen jak kręcili film?
Zastanawiam się nad tymi dwiema opcjami...

jklhjk.jpg

228329.jpg
 

lobos

New member
Bez reklam
Terminator najnowszy zakupiony teraz tylko czasu trzeba na objerzenie.. a tak to wygląda...
Co do jakości samego pudełka to tak sobie to wygląda - mam na myśli że prawie wszystkie które mam filmy w"metalowcu" to nie domykają się tak na 100% nie wiem dla mnie to nie do zrozumienia jest bo ludzie płacą czasem często po 20-30 zl więcej w stosunku do zwykłego opakowania a jakość tych pudełek jest taka sobie ...

Mimo wszystko steelbooki wyglądają kozacko :eek:k: :cool:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie powiedzcie czy koniecznie kupować Władcę w wersji rozszerzonej z opcją dodatków na DVD czy wystarczy "zwykła" rozszerzona na 2x bluray?
Chodzi mi o to czy jest co oglądać na tych DVD czy to tylko po to, żeby wydać dodatkowo kasę i obejrzeć wywiad i kilka scen jak kręcili film?
Zastanawiam się nad tymi dwiema opcjami...

A jaka jest różnica w cenie?
Dla mnie osobiście warto jako dla fana Tolkiena.
Jest tam sporo ciekawych treści, o ile w większości przypadków pomijam dodatki, to te oglądałem z przyjemnością :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek,a Ty jakie masz zdanie na temat płatnego VOD ?
Tzn. czy np. jakby jakość była podobna a cena niższa,to i tak musiałbyś wiedzieć że dużo z tego idzie do twórców ?... ;)

Ty może z tego się śmiejesz dla mnie to ma znaczenie - tak jestem wychowany - do tego tak jak kiedyś pisałem mój brat jest automatyk-informatyk, firma jego zajmuje się między innymi pisaniem poważnych programów i wiem ile to kosztuje zdrowia, czasu i nauki.... dlatego cenię tych ludzi co robią takie i podobne rzeczy.. nie żebym innych nie szanował :) to samo jest z muzyką wczoraj kupiłem kilka płytek cd (dużo nie dużo prawie 200 zl poleciało ) przecież jaki problem jest to ściągnąć - nawet jak ja nie wiem jak to zrobić to są tacy co by to mi zrobili ale nie robię tego - taki typ jestem.. ja siebie za to szanuje..
Podobnie z filmami to nie chodzi o cenę Kolego bo ja jak sam wiesz to co nie chce kupić to oglądam za jakiś czas na HBO, Cinemax czy C +... nie mam parcia takiego żeby już zaraz oglądać - to tylko filmy są... i nic więcej.. a to co chce mieć do czego będę wracał to i tak kupię na BR czy też ewentualnie na dvd... a to że teraz mniej kupuje niż kiedyś choć też nie jest to mało, to ze względu właśnie, że kiedyś gro filmów się kupowało i raz je obejrzałem i leżą przez następnych kilka lat w albumie.. więc nie ma sensu kupić dla jednego razu, a kupić i sprzedawać nie chce mi się i nie mam czasu na takie rzeczy..
A np po obejrzeniu dodatków z LOTR czy HOBBITA nie miał bym do siebie szacunku żeby taki film ściągnąć wiedząc ile wysiłku i poświęcenia włożono żeby te filmy powstały..
Ale każdy ma swój wybór i każdy robi tak jak lubi i jakie ma podejście do życia.. i nie mam zamiaru nikogo oceniać... jedynie o co mi chodzi to żeby tego nie propagować na forach i nie afiszować się z tym .. bo to mi się nie podoba.. i takie czyny powinny być odpowiednio tępione przez administratorów for...
Ale nie ma sensu o tym dyskutować bo już kiedyś tyle o tym pisaliśmy że chyba wszystko zostało już powiedziane :)

Mimo wszystko steelbooki wyglądają kozacko :eek:k: :cool:

Kozacko ale jednak jakosć samych pudełek powinna być lepsza wg mnie..

Lobos co do LOTR to kwestia czy jesteś fanem tych filmów czy tez nie i czy chcesz coś więcej o tych filmach się dowiedzieć czy masz to gdzieś... tak jak dla mnie i dla wielu innych osób nie wyobrażamy sobie żeby nie mieć tych filmów z dodatkami... Twój wybór..
 
Ostatnia edycja:
Do góry