[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Bipo

Active member
Bez reklam
Armanig mam pytanko do ciebie szczere nie obraz się możesz odpisać priv ale ile dałeś za cały zestaw calutki z kinem domowym tv figurki i wszystko? Pewnie sporo pitachow$$$$
Sam niebawem kupuje mieszkanie i właśnie robię full service u siebie w stołowym wiec pytam bo też sporo wydam tylko ja metraż 20m2

Powiem Ci, że nie wypada w takich przypadkach pytać ile ktoś dał za swoje zabawki, ponieważ bardzo łatwo to sobie samemu obliczyć patrząc na to co jest na zdjęciu ewentualnie w sygnaturce i wpisując w google....;-) Zapewniam Cię, że autkiem z salonu można wyjechać...:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajne fajne- jakbym miał dedykowane pomieszczenie do oglądania KD to na 100% takie zabawki byłyby - pomimo że nie mam jakiegoś zapału do takich"zabawek" ale w takim pomieszczeniu takie własnie gadżety powinny się znaleźć ...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
W poprzedniej pracy mialem Kolege, kolekcjonera figurek. Nie miescil tego ani w zaadoptowanym z poddadasza pokoju, ani na polkach, zawieszonych wzdluz schodow (2 pietra).
Chodzi mi o to, ze pare gadzetow mozna sobie w pokoju kinowym postawic. Jak ktos traktuje to zbieractwo na powaznie, to sie raczej nie zmiesci. Albo jedno albo drugie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W poprzedniej pracy mialem Kolege, kolekcjonera figurek. Nie miescil tego ani w zaadoptowanym z poddadasza pokoju, ani na polkach, zawieszonych wzdluz schodow (2 pietra).
Chodzi mi o to, ze pare gadzetow mozna sobie w pokoju kinowym postawic. Jak ktos traktuje to zbieractwo na powaznie, to sie raczej nie zmiesci. Albo jedno albo drugie.

Dokładnie.Tego jest wchoooy,a kasy można wydać na to wchooy do kwadratu (z ruszającymi się figurkami włącznie).
Najlepiej jak już,to wybrać sobie te najciekawsze,czy klasyki... :wink:
 

lobos

New member
Bez reklam
Tak wygląda wydanie Jurassic world - sorki za zdjęcie..
Uważajcie jak otwieracie pudełko bo lipnie zrobione jest i wypadają płyty jak się otworzy..
Czyli seans na wieczór zaplanowany ;-) Daj znać po czy dobrze wydany?
Ten t-shirt taki w sumie zwykły, ale mój Młody pewnie by się cieszył ;-)

A jak AV? Ja chyba czekam na steelbooka.
Ciekawe kiedy będzie?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lobos dzisiaj nie będę oglądał czasu nie mam .. może uda mi się dodatki obejrzeć... koszulka zwykła (fruit of the loom) ale dzieciak się ucieszy ;-)
Piramida jak obraz prawie na cały ekran, a do tego jakość bezie dobra to na pewno będę zadowolony pod tym względem.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Żebym miał mniej lat to by człowiek wyskoczył na jakieś bandżo, a tak to któryś z dzieciaków z rodziny sobie założy i będzie latał koło domu w wakacje.. ja jak już tego typu koszulki zakładam to tylko RM albo Barsy .. :)
 
Do góry