[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W zachodnich sklepach z filmami BD widziałem niekiedy różne kolory pudełka, nawet białe było. Albo czarne steelbooki. Ciekawie to wygląda.

Stelelbooki, to inna para kaloszy. Te żyją właśnym życiem, a niektóre z nich to perełki.
Mam ich trochę i chyba najlepszy w mojej kolekcji, to wspomniany wcześniej "Commando", ja natomiast staram się zbierać BR w kartonikach, tam również piękne grafiki. Wypukłe litery, świetne kolory, czy też 3d na okładce. Chyba nawet wolę od steelbooków.

Jeszczę muszę dorwać wydanie Strażników Galaktyki z kasetą na okładce, rewelka.

Ps. Piramida, pisz, że na temat, bo widze, że Cie nosi już ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Moglbym , ale ostatnio dziwnie zniknely. Co mam sie powtarzac, zeby mi tzw administrator kare przywalil? ;)
Zdaje sie ze posty Kolegi gerusa, na ten temat, tez zniknely. Mysle ze to forum raczej o innych rzeczach jest, takich jak panienki, samochody,, alkoholu, perfumach, czy odkurzaczach.
Niech tak zostanie. Powazne dyskusje zostawmy na inne miejsca.

Bez przesady,pytam się Ciebie tylko o konkretną rzecz,która jakby nie patrzył jest w temacie...:wink:

P.S
Punktów trochę wczoraj dostałem,ale jakoś mnie nie umoralniły... :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ps. Piramida, pisz, że na temat, bo widze, że Cie nosi już

Ja dużo rzeczy rozkminiam i zapamiętuję..,jednak o niektórych nie piszę...;)
To z Krzysztofradio,siedziało mi już od dłuższego czasu...a że dziś była okazja (dziwnie odpisał) ,to odpowiedziałem...;-)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja mam około 20 steelbookow i najladniejszy jest chyba Sin City kanadyjski. Rosario Dowson na froncie.

A dziś nabyłem steela z serią Rocky. 6 filmów w jednym steelu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Piramida, Ciebie na prawdę nosi, ostatnio masz jakiś dziwnie zaczepny charakter. Zakładam, że większość ludzi skończyła szkołę i nie mam zamiaru powtarzać się dla tej drugiej części. Chyba, że się mylę... ale to już nie moja sprawa. Jak chcesz rozkminiaj to dalej. Jak chcesz mi coś przekazać, to masz nawet mój adres email :)
Teraz tez już masz u mnie dużego minusa ;)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
A bym zapomniał. Hobbity rozszerzone w 3d są w czarnych pudełkach.

Skoro przy tym wydawnictwie jesteśmy ,w w Niemczech wyglądają trochę inaczej (przepraszam za trochę słabe zdjęcie było robione z gazetki MM)

535854h1.JPG


Ciekawe jest wydawnictwo limitowane 4 płytowe 3D w metalowym pudełku za 25 euro

Dla prawdziwym fanów jest ściśle emitowana edycja 3 płyty w metalowych pudełkach + Bilbos Jurnal (trudno powiedzieć co to jest albo książka z kolorowymi zdjęciami ,albo notatnik ) .Wydawnictwo kosztuje 40 euro ,wersja 3D 65 euro

144965h2.JPG
 

Henry

Active member
Bez reklam
Może wrzesień lub październik ;)
Teraz chociaż 2 dni w weekend udało mi się wygospodarować i wygrzać gnaty w południowym słońcu ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ubierane całego tego majdanu zajęło 5h. Super detale i wykonanie. Ale ustawić teraz w pozycji bojowej... no i żeby nie poleciał czasem z 2m na ziemie bo detale się skończą

Wcześniej przeglądałem na tablecie, ale teraz widzę na ekranie monitora.
Bomba, do tego świetne fotki.

Bipo, napisz jaka cena i gdzie te cuda można zobaczyć.
 
Do góry