[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

Savron

Well-known member
Bez reklam
Przygotowane do odbioru osobistego. Skrzynka do kwiatków, miotła ze strusich piór, :cry:, miotła "tęczowa". ( PIRAMIDA, to nie moja wina że take kolory ma ta "miotła":razz::oops:) , personalna "flaga", fotki salonu. Niestety , BIPO, fotkę które mi wysłałeś nie nadaje się na wielkoformatowy druk. Mały DPI, co w druku jest najważniejsze.:cry: Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja złe psy 1 część przeczytałem w dwa dni tak mnie wciągnęła ;)

Savron, jak wracam z pracy, zjem, zapale w piecu, dzieci się bawią i jak mam patrzeć na tv... Miodowe lata lecą w koło więc już nie ogladam jak przez ostatnie miesiące ;) więc czasem otworze jakaś ksiażkę. Na chwilę obecną odświeżam kuchnie, i kilka ścian w domu trzeba pomalować więc, nie czytam :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z Audiobooków, ostatnio przerabiałem "Masa o kobietach polskiej mafii".
Gdyby ktoś się zastanawiał, to warto. Chociażby z ciekawości i z szemranego "sentymentu", no, ale takie to były czasy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
To posłuchaj tej, o której wspomniałem, naprawdę warto, sporo interesujących anegdot i powrót do lat 90 tych.
Nie jest to jakaś fikcja, a realne wydarzenia w formie "pamiętnika"
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak najbardziej, skoro polecasz, to pewnie jutro się skuszę.
Tematyka dla mnie jak najbardziej.
W kolejce jeszcze czeka "Życie podziemne mężczyny", ale to już deko inna para kaloszy ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Przygotowane do odbioru osobistego. Skrzynka do kwiatków, miotła ze strusich piór, :cry:, miotła "tęczowa". ( PIRAMIDA, to nie moja wina że take kolory ma ta "miotła":razz::oops:) , personalna "flaga", fotki salonu. Niestety , BIPO, fotkę które mi wysłałeś nie nadaje się na wielkoformatowy druk. Mały DPI, co w druku jest najważniejsze.:cry: Pozdrawiam.

O kurcze, no to poszalałeś Savronik...;-) Już się nie mogę doczekać jak to zobaczę na żywo..;-):D:)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Bipo, ustawiamy drugą stroną! Papierowym grzbietem. Żeby nie było widać Amaraya :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Koledzy ja postanowiłem zajechać jak jechałem z Aquaparku - żona oczywiście powiedziała że "chory" jestem bo wyjechaliśmy wcześniej żeby być tak na 15 w Warszawie żeby w korkach nie stać ale po film to trzeba zajechać koniecznie ... powiedziałem że taki klimat mamy ...:)


Więc i ja wklejam pakiet ze Śródziemia



print screen windows 7


Teraz wypada tylko się spytać Premiera ..." Panie Premierze jak żyć ... jak żyć ..." Skoro już nie ma IV cz..., ale chyba domyślam się co by odpowiedział.. że trzeba poczekać do czerwca 2016 na Warcrafta :) zawsze to troszkę z tego klimatu będzie... :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Koledzy ja postanowiłem zajechać jak jechałem z Aquaparku - żona oczywiście powiedziała że "chory" jestem bo wyjechaliśmy wcześniej żeby być tak na 15 w Warszawie żeby w korkach nie stać ale po film to trzeba zajechać koniecznie ... powiedziałem że taki klimat mamy ...:)


Więc i ja wklejam pakiet ze Śródziemia



print screen windows 7


Teraz wypada tylko się spytać Premiera ..." Panie Premierze jak żyć ... jak żyć ..." Skoro już nie ma IV cz..., ale chyba domyślam się co by odpowiedział.. że trzeba poczekać do czerwca 2016 na Warcrafta :) zawsze to troszkę z tego klimatu będzie... :)
Lolek, u mnie identyczny pakiet 6 filmów. Dokładnie te same wydania :)
 
Do góry