[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
W Sharpie się pojawia napis x.v.colour. Co więcej, w opcjach pojawia się nowy tryb obok tych standardowych (film, gra, dynamiczny itd.).

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U mnie się nic nie pokazuje a w tych nowych Soniakach z truliminos też nic się nie pokaże bo i dlaczego skoro cała technologia ma służyć do poszerzenia barwy kolorów czy jak tam fachowo się mówi na to :) wiec co nie dasz na taki tv to procesor zrobi to tak żeby było jak najlepiej jeśli chodzi o te barwy.. a nie wspomnę z filmem który ma to coś w sobie nagrane np. z kamery bo takowe są i mają taką funkcję..
W Sharpie u Kolegi się pokzuje komunikat, w Samsungach tez nie widziałem żadnego komunikatu a pewnie też mają tę funkcję ...przynajmniej modele z ubiegłego i z tego roku.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Pewnie jest tak jak piszecie. Nie każdy tv wyświetla informację. Chyba że wyświetla tylko np. trzeba wcisnąć jakiś guzik na pilocie typu "picture info". Taki który wyświetla np. aktualną rozdzielczość. Poprobujcie jeszcze.

A co do samego trybu x.v.colour to nie tylko kolory. To także wyższy bitrate. Zatem polepszaja się też szczegóły i obraz w ruchu.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Aby wątek nie umarł i na część powrotu Wielkiego Ra , wstawiam :D
Fotki moich "ręczników" , jak tutaj niektórzy określili, :grin:
Ups;-)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Gdzie Ty Savronik jeszcze znajdujesz miejsce na tej ścianie. ... :) fajna sprawa, u siebie chciałem powiesić plakaty filmowe w ramię ale niestety pomysł nie został pozytywnie rozpatrzony przez moją kochaną komisję nadzoru... :-(
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Widać, że władca Mordoru to lubi, a to się liczy - tak trzymać :)
Teraz nic tylko zerwać ręcznik ze ściany i pod prysznic lub na plażę z laską :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ręczniki zacne, widziałbym tam jeszcze dwa, pierwszy z Predziem, drugi z Albą, ale ten to już na plażę ;) Powiedz lepiej co to za miecz tam wisi? ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ręczniki zacne, widziałbym tam jeszcze dwa, pierwszy z Predziem, drugi z Albą, ale ten to już na plażę ;) Powiedz lepiej co to za miecz tam wisi? ;)
:D Niestety Alba w moim "azylu" nie pasuje. Mam 5 sztuk różnych meczy. Te akurat są nie za duże , 50 cm długości.Niestety już nie mam miejsca na ścianach żeby to wszystko powiesić :x A Ty nie zbierasz meczy? Oni są naprawdę piękne. Tu masz link do sklepu. Niektóre to naprawdę działo sztuki.

SKLEP Z BRONIĄ BIAŁĄ - miecze(miecz samurajski,miecz średniowieczny,miecz wikiński,miecz fantasy,LARP), militaria, zbroje, akcesoria do sztuk walki.
"KRZYSZTOF" :D, żadnych tam elfów i Hobbitów:D Nie pasuje do moje nory;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Oj tam żyje, tak się zaprawił, że bana za odwagę dostał i po innym forum biedaczysko musi się tułać :D, a zaproszenie dziękuję :)
 
Do góry