[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

SebaK1205

New member
Bez reklam
Troszkę doszło mi filmów blu-ray, wiec uaktualniam zdjęcie posiadanej kolekcji. Dzisiaj doszedł jeszcze Wilk z Wall Street - taka uwaga na zainteresowanych. Kupiłem go w empiku, nie było go na półcce promocyjnej za 19,99 zł, tylko stał w standardowym miejscu w Empiku z ceną 69,99 zł. Jednakze i tutaj prawdziwa cena to 19,99 zł
DSC_0463.jpg

Teraz już zwalniam z kupowaniem filmów, chociaż jeszcze sporo pozycji pewnie dojdzie.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
dziękuję :) b. mi miło, że Wam się podoba.


Miejsce docelowe dla predzia zrobię na ścianie, tylko jutro muszę odwiedzić szklarza czy podoła mojemu projektowi ;) Reanimator teraz po drugiej stronie musi wylądować ALIEN BIG CHAP LEGENDARY SCALE BUST - Sklep internetowy Aliens Group
Mam taki sam pomysł;) Na jednej kolumnie Pred, na drugiej Alien. Tyle czasu chcesz czekać na ALIEN BIG CHAP? Możesz rozważyć zakup wprawie takiego samego ( podawałem fotkę) , tylko że trochę inna głowa. Wiesz "SIDESHOW" bardzo lubię przekładać terminy. Ja na "DIABLO" czekałem dodatkowe osiem miesięcy(((((.
 

shogun990

New member
Ja zaszalalem i kupiłem dwa filmy w media. Dzisiaj kurier dostarczył. Jeszcze zafoliowane. 59 zl za szt. Łowce androidów oglądałem za dzieciaka. Klasyk. ;-)
51395cb55f9cc187edd4ce7c6671c861.jpg
[/IMG]

Piramida ten terminator świetny. ;-)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że sami przebierańcy ;) ale plus za Predatora i Terminatora (klasyka gatunku), Prometeusz miazga, wiadomo.
Projekt Monster też dobry.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
;-) Na szybko zrobione fotki. Potem wstawię całość , TV na ścianę a obrazy powieszę nad Predo i Alienem. To są obrazy który mi namalowała żona naszego forumowego kolegi "SEBAK 1205". Mi podoba się:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry