[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam tą po prawej stronie ;)
Co do Transów, to bardzo chętnie obejrze cały film, a co będzie po seansie, to się okaże.
W wątku obok już wspomniałem coś o dźwięku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja mam tą po prawej stronie ;)
Co do Transów, to bardzo chętnie obejrze cały film, a co będzie po seansie, to się okaże.
W wątku obok już wspomniałem coś o dźwięku.

Tak samo płyta wygląda jak płyty z Marvela - chodzi mi o kolor... ja za miesiąc gdzieś będę miał kompletują mi wysyłkę a że w Polsce premiera później to trzeba czekać ...choć byłem w kinie to parcia nie mam ale obejrzałbym bo bardzo jestem ciekaw jak jest dźwiękowo ten film zrobiony :) Oglądaj i delektuj się dźwiękiem - 100% takim jakim chcieli żeby był ludzi którzy są za to odpowiedzialni..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dzisiaj poczta się rozszalała :)
View attachment 10737
Nowe do kolekcji:
-Godzilla 4KMastersed- steelbook
-Trylogia Millenium
-Robin Hood z Costnerem
-Pustkowie Smauga
-Kompania Braci
i dwa vinyle Pablopavo z limitowanej/ numerowanej edycji
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gratulacje, ciekawe jak ta Godzilla "majstrowana" w 4K się prezentuję.
Rozumiem, że to ta starsza Godzilla?
Ile Cię kosztowała?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Godzilla ta starsza, przy okazji wziąłem z zavvi, nawet całkiem niezły obraz i dźwięk, jak w obecnych nowych/ dobrych wydania BR. Jest tam pełna wersja PL. Zapłaciłem około 20 zł w przeliczeniu na PLN.
Do tego trylogia Millenium +Robin Hood (z napisami PL) w promocji 2 za 12 funtów (63 zł). Za całość (5 filmów) ściągnęło z karty 84 zł. Przesyłka za free :)

Widzę, że obecnie wyprzedany nakład Godzilli, ale normalnie kosztuje około 5-6 funtów, więc nawet w regularnej cenie do zaakceptowania. Jak się pojawi to dam ci znać, do mnie newslettery e-mailem wysyłają ;)
Godzilla - Zavvi Exclusive Limited Edition Steelbook (Mastered in 4K Edition) Blu-ray | Zavvi.com

Millenium mam nadzieję, że szwedzkie? :D
No wiesz co Edi, takie pytania ;)
Oczywiście, że z Noomi :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zauważyliście jak rosną nasze kolekcje, kiedyś 1/2 sztuki, dziś to już całe paczki filmów. Mi już zaczyna półki brakować. Jeszcze trochę i dobije do 200szt. Jednak niższe ceny potrafią zdziałać cuda, ja dzięki temu zainteresowałem się produkcjami które omijałem.
 

alkebab

New member
U mnie sie troche pozmienialo. W koncu na scianie pojawila sie polka i pomiescila cala kolekcje CD,DVD i BD. jeszcze tylko uchwyt na tv i bedzie git.

sorki za jakosc zdjec, robione z telefonu.
 

Attachments

  • 20141109_133734.jpg
    20141109_133734.jpg
    161,4 KB · Wyś: 227
  • 20141109_133613.jpg
    20141109_133613.jpg
    155,7 KB · Wyś: 217
  • 20141109_133601.jpg
    20141109_133601.jpg
    155,6 KB · Wyś: 223
  • 20141109_133634.jpg
    20141109_133634.jpg
    232,1 KB · Wyś: 221
Do góry