Frmware dla ONKYO

maracz

New member
Dzięki za podpowiedź,rozumiem że wszystko trzeba nacisnąć naraz i tak zrobiłem tylko że cały czas wyskakuje mi FW dla main.Co robię źle?
 

fotokrak

New member
rezzyr napisał:
Zapytam troch z innej beczki-kupiłem amplituner onkyo 905
i nie moge uruchomic radia internetowego ,mam podpiety internet pod amplituner ,uzupełniłem wszystkie pola wymaganme do odbioru internetu i nic .moze ktos mi cos doradzi lub da yinstruktarz -bede wdzieczny
w sumie to ja po prostu wszedłem w opcje net i bez problemu wyświetliła mi się lista kategori, potem brnąc coraz dalej w podkatalogi docierasz do odpowiedniego radia, nie wszystkie stacje odbiera... nie wiem czy nie na dają czy coś nie teges, ale większość jest.

Masz ustawione zmienne IP po sieci lokalnej czy stałe np 192.168.1.3 , czy masz wpisana brame wyjściowa, tj nr IP routera? maska podsieci?
czy w ogóle cokolwiek udało ci się pobrać/ zobaczyć z sieci? np współpraca z komputerem jako serwerem muzyki?

no i jeszcze czy na komputerze masz możliwość słuchania radia bo czasami ISP blokują takie transfery

Mnie w moim 906 brakuje dobrze rozbudowanego interfejsu WWW z kompa czy komórki steruje sobie tunerem sat, ale już nie mogę tego robić z amplitunerem, po prostu ubożuchno
 
Ostatnia edycja:

rezzyr

New member
dalej o onkyo 905 i radio internetowe

Nie bardzo rozumie -ale opisze moje kroki z wejsciem do netu z amplitunera
wchodze w meni network- wyskakuja mi ustawienia inernetowe-(MAM RUTER DO ROZDZIELANIA INTERNETU ) -onkyo 905 podłaczyłem kablem
-nadałem adres ip 192 168 1 22 (mam udostepnione w sieci nr od 13 -200,wpisałem maske podsieci (255 255 255 0),potem bramke domyslna( moj nr rutera- 192 168 1 12) - serwer DNS tez nr mojego rutera 192 168 1 12. zatwierdziłem .Właczyłem radio internetowe i wszedzie wyswietla sie NO ITEM -w internecie poszukalem adresy URL i je z reki wpisałem - zapisały sie ale nic nie gra i nic nie wykrywa. nie wiem co robie zle? i jeszcze jedno jak przełaczyłem z radia internetowebo na serwer to wyswietlił mi sie plik u sasiada co ma odemnie internet po kablu.Mojego kompa nie widzi. pisałes cos że brnałes dalej w menu i sie wyswietliły stacje radiowe. u mnie nic takiego nie ma. moze zle co wypisuje i jeszcze powinienem w meni cos poprzestawiac
 

rezzyr

New member
dsp 1

Sprawdziłem u moim ONKYO 905 soft DSP1 i mam 08214A -czy tak jest ok ,czy powinienem wgrac inny nowszy -chodzi mi o to DTS BOMB choc nic takiego nie zauwazyłem-Ale zapytac nie zaszkodzi.
 

macek

New member
Bez reklam
Masz ok. musiales zakupic w pozniejszym terminie z wgranym prawidlowym DSP.Ja natomiast mialem stare i musialem wgrac nowe bo niestety na kilkunastu filmach czy koncertach a mam ich ponad 100 dawalo niezle pierdut w kolumnach np.scena z filmu BABYLON i ladowanie helikoptera z samochodem,volume ustawione powiedzmy na 3/4 i niezly wystrzal z moich MA RS8.Tak jak pisalem zmienilem tylko dla ustawien DSP,dla main pozostalo 1.6 chociaz wiem,ze jest nowsze ale to juz trudniejsza zabawa.
 

xye5

New member
AvataR napisał:
Dzieki Poison - a czy moze ktos robil juz taki upgrade bez obecnosci UPS i czy zdazylo sie komus ze sie nie udalo i ampli padl ;(

upgrade prawie bezproblemowo main firmware poprostu kompa do amli przez coma i leci z dsp troche wiecej zabawy trzeba wypalic plyke audio i porpzestawiac cdka tak aby nie poprawial nic po paru podejsciach toshiba hd xe1 poradzila sobie bez problemu mialem firmware 1.06 teraz 1.08 a dsp zmiana byla tylko w DSP1

generalnie jak sie wywali w trakcie to nie powinnobyc problemu jedynie aktualizacja DSP kasuje wszystkie ustawienia !!!

pozdrawiam
 

artur007

New member
Jakie zmiany po wgraniu 1,8

Witam
Mam pytanie czy są jakies ciekawe zmiany w stosunku do wersji 1,6 w serwisie winszują sobie za zmianę softu 300 pln
 

artur007

New member
Pytałem ich ale nie mają pojęcia czym się różnią wersje (1,6 do 1,8) moim zadniem wszyscy powinni ich gnębić bo jeżeli są nowe wersje to znaczy że mieli jakieś problemy i usuneli je w nowszych softach tak więc wszystkie zarejestrowane gwarancje powinni właścicieli powiadamiać i wrzucać je za darmo :)
 
Do góry