Forza Motorsport 4

dredsons

New member
Bez reklam
Właśnie dowiedziałem sie ze fanatec juz nie wysyła do Polski, no żesz ..rwa, co za fuckup.

Widziałem na stronie już parę dni wcześniej,że Polski nie ma w spisie,choć poprawnie się zalogowałem:cry:
@mataman próbowałeś kupić na ich stronie ? Ja czekam na FM CSR Elite,do premiery może się coś zmieni.
 

mataman

New member
Bez reklam
Próbowałem złożyć pre order ale nie mam jak. Co za szajs. Ciekawe czy jakbym zrobił to tydz wcześniej to by wysłali bo Polska była, ale sie zmyła.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Próbowałem złożyć pre order ale nie mam jak. Co za szajs. Ciekawe czy jakbym zrobił to tydz wcześniej to by wysłali bo Polska była, ale sie zmyła.

Zalogowałem się wybrałem Forza Motorsport CSR,dane do wysyłki się zgadzają ,przechodzę dalej do płatności, zapłać PayPalem i dalej nie próbuję ,trzeba podać nr. karty itp więc chyba można?
Poszedłem jednak dalej by sprawdzić i koszt z przesyłką:
Sub-Total: 249.95EUR
Zone Rates (Shipping to PL : 5.6 kg): 17.00EUR
included VAT 19%: 39.91EUR
Total: 266.95EUR
Teraz tylko zatwierdź i kierownica powinna dojść,chyba
 
Ostatnia edycja:

dredsons

New member
Bez reklam
Zalogowałem się wybrałem Forza Motorsport CSR,dane do wysyłki się zgadzają ,przechodzę dalej do płatności, zapłać PayPalem i dalej nie próbuję ,trzeba podać nr. karty itp więc chyba można?
Poszedłem jednak dalej by sprawdzić i koszt z przesyłką:
Sub-Total: 249.95EUR
Zone Rates (Shipping to PL : 5.6 kg): 17.00EUR
included VAT 19%: 39.91EUR
Total: 266.95EUR
Teraz tylko zatwierdź i kierownica powinna dojść,chyba

mataman
miałeś rację,napisałem dzisiaj do nich oto odpowiedż::twisted:
"thanks for your inquiry.
I´m sorry at the moment we don´t ship to Poland."
Zapytałem kiedy i czy wogóle będą wysyłać,czekam na odpowiedż
 

wrx

New member
Bez reklam
O kurde, to niezle jaja...
Ciesze sie, ze nie czekalem i ze udalo mnie sie kupic GT2!
Zastanawia mnie tylko, dlaczego juz nie wysylaja do PL?
Bo PL to trzeci swiat i nie musi miec kierownicy w takim terminie, jak inne kraje?
 

dredsons

New member
Bez reklam
Oto co napisali mi dzisiaj:
Hello,
I´m so sorry at the moment I don´t have any information on it.
Mit freundlichen Grüßen
Best regards
Fanatec_Gameshop
Claudia Faltermeier
Jak się wkur..ę to zamówię na adres teściowej we włoszech,dojdzie tylko przesyłka z Włoch do Polski.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Przed paroma godzinami kurier dostarczył mi FM 4 wersję kolekcjonerską.Wszystko ładnie wygląda,mnóstwo samochodów,sporo wyścigów,bardzo ciekawe menu,graficznie wyje..na, ale to co najważniejsze czyli (fizyka,model jazdy) jak dla mnie spieprzone, GT5 jest pod tym względem niepokonane.Chyba kupno nowej kierownicy fanateca odłożę na póżniej,trochę się zawiodłem:confused:Tyle na początek,jadę dalej.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Ustawiłes symulacyjny model jazdy ?


mam i ja :)


sdc10223b.jpg
 

dredsons

New member
Bez reklam
mataman,jeżeli chodzi ci o poziom trudności,to gram na "trudnym" grałbym na wyższym ale nie mam kierownicy na klocka, a na padzie nie będę się męczył.Jakie są twoje pierwsze wrażenia???
 

mataman

New member
Bez reklam
Nie poziom trudności tylko sterowanie dajesz na "symulacja" i oczywiście wszystkie wspomagacze na off. Model jazdy jest troche inny niz w GT czy gorszy? Nie wydaje mi się. Pierwsze wrażenia ? Gra jest ooogroomna, kluby, rival mode no i world tour poprostu przytłacza. Sama kariera zapowiada się dużo ciekawiej niz w trójce. No i Clarkson w autoviście, MOC ! Idę grać :)
 

wrx

New member
Bez reklam
Mnie sie cale zycie wydawalo, ze GT ma zero wspolnego z symulacja, za to Forza, po wylaczeniu wspomagaczy, dosyc duzo.
A od kiedy wlaczylem Dirt 3, ani razu nie zagralem w GT5, tak slabe mnie sie wydalo...
 

premek111

Active member
Bez reklam
Moja Limitka dotarła dosyć późno, o 18.40 , kurier wystawił moje nerwy na ciężką próbe,ale najważniejsze że jest.Gra jest świetna , przebija trójke w każdym calu.Model jazdy na symulacji to poezja, co prawda gram tylko na padzie , ale jest dobrze, utrzymanie mocnych aut na torze to sztuka.
Jeśli chodzi o użycie Kinect`a , to w zasadzie jest to tylko taki bajer.Chociaż mój tata (70 lat), grając z pomocą niewidzialnej kierownicy nieźle sie bawił.

ps : wersja limitowana osiaga na Allegro fajne ceny ;-)
 
Ostatnia edycja:

Norbunio

New member
Właśnie mysle czy by dzis nie kupić kinecta pod forza 4, działa on sprawnie kiedy gramy z widkiem z kokpitu ? Zależy mi na funkcji sledzacej wzrok, są jakieś opóźnienia?
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Do poważnego grania Kinect sie nie nadaje , fajny bajer w Autovista , a do gry dla dzieci lub osób starszych,które nie obczajają pada.
 
Do góry